8 dní zpoždění a TT negativní

18.12.19 11:56

8 dní zpoždění a TT negativní

Ahoj holky, jsem tu nová a moc se tu neorientuji proto zakládám novou diskusi. Jsem už bezradná a potřebuji poradit. S přítelem se snažíme o miminko, zatím krátce. Před dvěmi měsíci jsem vysadila prášky na srovnání MS (orgametril) prý potlačuje ovulaci. Ovulaci nevím kdy jsem měla, když jsem zkoušela testy nikdy sem neměla stejně silné čárky. :/ Bazální teplotu měřit nemůžu protože chodím na směny. Tak jsme to zkoušeli po svěm někdy každý den, někdy ob den. Poslední MS byla 13.11. od té doby nic. Mývala jsem pravidelný cyklus 28 dní a nyní mám 8 dni zpoždění a TT negativní. V podbřišku mě občas pobolívá jako bych to mela dostat ale stále nic. Myslíte ze by mohla byt ještě šance ze jsem těhotná nebo se mi to opozdilo kvůli vysazení těch prášků? Děkuji za odpovědi.

Příspěvek upraven 18.12.19 v 12:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.12.19 12:00

Asi nejsi

Nejspíše je to z těch prášků, pro kontrolu si udělej test už by měl být jasně pozitivní.

• Citovat
  • Nahlásit
18.12.19 12:06

Test zkusím hned ráno a uvidíme. 21 DC jsem měla i takový narůžovělý výtok tak sem myslela že je to buď uhnizďování nebo ovulace, tak jsme to s přítelem radši ještě pojistili. Ale je fakt že na testu už by to muselo být vidět. :/ Děkuji za odpověď. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25941
18.12.19 12:09

28 dní jsi měla s antikoncepce, takže žádný spozdeni být nemusí a máš delší cyklus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.12.19 12:15

Děkuji za odpověď, tak já ještě počkám a když nedojde zajdu si na vyvoláváčku. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17718
18.12.19 12:37

28 dni je jen u antikoncepce a u nekterych zen, ktere maji stesti. Ja mam cyklus bezne kolem 40dni. Navic se telo teprve musi bez hormonu srovnat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17718
18.12.19 12:38

@anonym5717 na vyvolavacky se vyprdni a proste cekej. Kazda zena ma cyklus jinaci. To ze neni 28 nebo 30dnu neni vubec zadny problem. Kazde telo funguje jinak. Ja mela i cyklus 50dni nedavno a na zadnou vyvolavacku jsem nesla :nevim: Vsak ona MS dorazi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.12.19 12:54

Já právě myslela ze orgametril antikoncepce neni :D A nemá to pak nějaký větší vliv na otěhotnění když budu mít takhle dlouhý a nepravidelný cyklus? :nevim: Moc děkuji za rady, určitě jeste počkám. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11528
18.12.19 13:02

@anonym5717 tak problém není s otehotneni jen je blbý že třeba někdo má 12 ovulaci v roce a ty budeš mít třeba 6-8 :nevim:… já také měla rozhazeny cyklus..otehotnela jsme na první dobrou..ted rok pravidelný a teď zase rozhazeny asi zajdu pro léky dupaston ale nevím jestli se to může brát když se někdo snaží o dítě :think: na to se musím zeptat krásně mi srovnal cyklus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11528
18.12.19 13:03

Jo jinak k tvojí otázce ano můžeš být těhotná pokud mas dlouhé cykly..ja měla 45DC slabé //

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17718
18.12.19 13:29

Mam tri deti, tehotna jsem byla 4krat z toho trikrat hned napoprve, takze dlouhy cyklus nicemu nevadi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.12.19 15:52

Tak doufám ze se brzo taky zadaří. :)
V pátek ráno zkusím udělat ještě test a když nic tak počkám až MS dorazí. Jinak já bych teď měla byt cca 35 DC, jenze když nevím kdy sem mela ovulaci a jestli vůbec nějaká byla tak je to na prd. :roll: Spíš za to můžou ty prášky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.12.19 17:10

@Kajka9 Duphaston se při snažení brát může, ale musíš si pohlídat, že ho bereš až po ovulaci, protože jí může blokovat :kytka: Většinou se bere při krátké LF nebo při dlouhých cyklech. Doktor mi ho chtěl předepsat na 3 cykly, aby si tělo „zvyklo“ fungovat v kratších cyklech a že prý po vysazení bych měla mít tedy cykly kratší, než 50 dní. Odmítla jsem, protože už jsem do sebe nechtěla cpát další hormony :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11528
18.12.19 17:18

@PastikaJatrova no uvidíme já si ho teď nechám asi napsat uvidím poradím se s dr… já ho předtím brala 14-25DC ale to jsme se nesnažili tak uvidíme domluvím se s doktorkou… mě právě toto jedine zavítalo a je to prý í na udržení takže by to nějak uškodit určitě nemělo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.12.19 17:22

@Kajka9 Uškodit určitě ne, ale tu ovulaci bych si při snažení a zároveň braní duphastonu pohlídala. Pokud jde jen o zkrácení cyklu, tak se musí počítat s tím, že to tu ovulaci může zablokovat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat