8 dní zpoždění MS - negativní test

Anonymní
7.8.13 11:27

8 dní zpoždění ms - negativní test

Ahoj myslím, že už z názvu je jasné co mě zajímá… Už více jak týden mě pobolívá břicho, že bych to měla dostat, ale ms nikde…

Test jsem si včera dělala a vyšel negativní, Ha neberu a cyklus mám vždy pravidelný.. Je možné ještě těhotenství, nebo jde o gyn. problém?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17565
7.8.13 11:28

Možné je obojí :nevim: Jak to je, ti řekne gynekolog

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.8.13 11:43

Prave resim to same..Bricho jak balon, snedla bych slona a cekam..test asi 4 x negat :(

Příspěvek upraven 07.08.13 v 11:56

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.8.13 11:47

Může to být i zamlklé těhotenství, testuj za 2 dny a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2865
7.8.13 11:51

Teď při druhém těhotenství jsem měla zpoždění 12 dní než se mi ukázala těhotenský test pozitivní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1016
7.8.13 11:55

Já teď taky testovala a nic a pak až po 14dnech v pondělí stín, viditelný pod světlem a ve čtvrtek už dvě krásně viditelné, takže vydrž ještě… ukud to později

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4344
7.8.13 12:15

Zpožděná ms může být až 2 týdny. buď ještě vyčkej, když nepříde tak zkus zase tt a když bude negativní šla bych k dr na injekci na vyvolávačku. Ta sama o sobě taky není pro potencionlní těhu nebezpečná, spíš to těhotenství ještě podpoří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.8.13 12:15
@Leninnka píše:
Já teď taky testovala a nic a pak až po 14dnech v pondělí stín, viditelný pod světlem a ve čtvrtek už dvě krásně viditelné, takže vydrž ještě… ukud to později

Netusim jak zakl.ale ja kdybych byla tehotna, tak teoreticky bych mohla byt 6-7 tt a to uz by test ukazal :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.8.13 12:23

Děkuji holky za názory… já mám vážně stále pocit jako bych to stále měla dostat a nic :nevim:

Ještě tedy počkám a uvidím jak se to bude odvíjet dál ;)

@rezetovad jsem na tom podobně taky jsem nafouklá, bolesti ms v podbříšku mám též, proto mě to mate :roll: no, ale myslím, že v 6-7tt by to test už ukázat určitě měl :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.8.13 12:24

@ježourek x.x.x zamklé těhu? :think: to znamená? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.8.13 12:26

@Leninnka Moc gratuluji :kytka: :kytka: :kytka: tak ještě uvidíme jak to semnou tedy dopadne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
16107
7.8.13 12:28

V těhotenství s dcerou se mi stalo, že test byl negativní ještě 7 dní po termínu očekávané MS, na ultrazvuku nic, v krvi nic. Měřila jsem si ale bazální teplotu. Nakonec se ukázalo, že jsem měla ovulaci den po očekávané MS a na pozitivní test jsem si ještě několik dní počkala. Takže pokud se ovulace opozdila, na testu ještě nic být nemusí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1016
7.8.13 12:41

@rezetovad Podle ms jsem taky 7tt a test se mi ukázal až před týdnem poprvé… 14dní po vynechání ms, fakt neviditelný druhý proužek, a pokud zakl. není fanatická snažilka, co zkoumá každý test jestli nevidí stínek, tak si toho ani nevšimla a třeba už ho tam má pak stačí jeden dva dny a už může mít // viditelné.. záleží kdy proběhlo oplodnění, ovulku mohla mít později než si myslí, že měla a tím pádem i hcg stoupá pomaleji a test může být pozitivní později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1016
7.8.13 12:44

Určitě ještě vydrž, nechci ti tedy dělat falešné naděje, ale dokud není ms a měla jsi to pravidelně, tak šance tu je vždycky… měla jsem to dostat 22.7. test jsem zkoušela 29.7 a nic pro normální ženskou vidět nebylo, já viděla pod světlem a nalepeným čelem na proužku :mrgreen: pak další byl 1.8. a to už slabě růžověl no a poslední jsem dělala včera a už vidět byl.. HOdně záleží na hormonu, pokud ho máš míň nebo stoupá pomaleji, může být vidět později, někdo má dvě už pár dní po oplodnění, někdo hold musí čekat 14 dní po očekáváné ms aby je viděl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.8.13 12:55
@Anonymní píše:
@ježourek x.x.x zamklé těhu? :think: to znamená? :nevim:
časný potrat
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...