8 dní zpoždění, negativní testy, občas slaboučký duch

• Fotoalbum (5)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6
6.1.22 12:51

8 dní zpoždění, negativní testy, občas slaboučký duch

Ahoj holky, jdu si pro radu. Dnes mám zpoždění menzes 8 dní, testy jsem si dělala 3, na prvním velmi slaboučký duch po limitu, na druhém slaboučký duch v limitu a na třetím nic nevidím. Miminko bych moc chtěla, ale vůbec nevím co si o tomhle mám myslet, normálně mám MS přesnou jako hodinky a najednou nic. Už asi 4 dny mě pobolívá v podbřišku, ale MS nikde. Poraďte prosím😇 🥺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
180
6.1.22 13:05

Ještě bych počkala, mohla si mít déle ovulaci.Me vyšel slabý duch až 10 den po vynechání a 13 den byl jasný druhý, vydrž a zkus znova ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
6.1.22 15:14

@Pepinaxxx to je jak kdybych to psala já, zpoždění mám 7 dní, jinak to mívám přesně, ale kojím, tak těžko říct… poslední možná opolodňovací soulož je 10 dní zpět. Včera Clearblue negativní (ráno) a dnes Mamatest duch (dělán před chvílí). Zítra ráno asi zkusím Mamatest a uvidíme :) držím ti palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
6.1.22 16:01

@rulexnone no tady ducha vidím i já, myslím že bude dalnice :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
6.1.22 19:20

@rulexnone já mám duchy podstatně méně viditelně, tak doufám, že to není jen nějaký planý poplach :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
7.1.22 07:59

@Pepinaxxx abych tě uklidnila, tak dnes mám z ranní moči lehce slabší čárku, tak budu taky čekat dál, jak to bude vypadat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
9.1.22 09:46

@Pepinaxxx jak jsi na tom? Já pokračuju v lehce sílící čárce, ale nevím, zda to není málo, tak uvidíme :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
9.1.22 10:15

@rulexnone já si další test udělám až zítra, pokud jsem těhotná, tak by tam už snad mělo být něco víc vidět😅 Jinak u tebe to vypadá moc dobře, doufám, že na tom budu stejně😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
9.1.22 19:53

@rulexnone tak se dostavila menstruace po 11ti dnech zpoždění🥺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
9.1.22 20:35

@Pepinaxxx to mě mrzí, snad to vyjde příště 🤞🏻Já mám zítra 11. den zpoždění, tak jsem zvědavá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3492
12.1.22 19:36

Oživuji téma.

Na gynekologii jsem každopádně objednaná na příští středu. Ale zeptám se tady Vás zkušených.

Dneska mám 10 dní zpozdění MS - první test v pondělí první udělal takové ducha (řekla jsem si, že je to test vadný) další 2 byly negativní (stejný den). Ani jeden test nebyl z ranní moče, dělala jsem v práci.
Jenze MS stale nikde, proto jsem se objednala k doktorovi.
V pondělí večer jsme měli s chlapem styk, břicho začalo v noci pobolívat a ráno jsem dostala MS (nebo si to aspoň myslela), jenže dneska uz nic. K tomu se do mě dala zimnice - změřila jsem se a mám 37.
Nedalo mi to a udělala jsem teď v podvečer další test, kde se objevil ihned duch.
Dotaz - mohlo se jednat o potrat? Mám volat k DR a žádat o dřívější termín? Nebo můžu v klidu počkat a prostě to nějak nechat být…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
15.1.22 11:06

Holky, tak můj duch se nakonec probarvil :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
20.1.22 10:08

Ahoj holky, vidíte něco na posledním testu? Nebo si to už jen namlouvam? 🤣 Dnes mám podle ovulačních testu 14 den po ovulaci a 3 dny zpoždění, mám pravidelný cyklus 28 dní. Snažíme se o druhé chvilku asi 4 měsíce 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
20.1.22 10:14

@Hankakri. Já vidím. Držím pěstičky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
20.1.22 10:24

@Pepinaxxx Faaakt já jak sem to sem nahrála tak sem si říkala že sem asi blázen ze tam fakt skoro nic není vidět 🙈 🤣 tak sem ráda že někdo kromě mě malinko něco vidí 🤣 mě se udělali malý dusici i jeden den při zpoždění ale bylo to až po limitu asi hodinu a teď toto, tak zkusím za dva dny a uvidíme. Ale říkám si jestli by to nebylo už vidět víc :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat