8 dnů zpoždění, ale negativní test

7
13.5.16 13:03

8 dnu zpoždění negativní test

Ahoj holky, potřebuji malou radu. První měsíc se pokoušíme s přítelem o mimi. 12.den od zacatku ms jsem testovala ovulku..tyden testy negativni..zakze neprobehla v tomto terminu. Ms mam pravidelnou. Cyklus vzdy 28 dnu. Ted uz mam 8.den zpozdění, ale testy negativní. :nevim: Břicho mě pobolívá trochu jako před ms. Mám strach z cysty. Máte s tím nějaké zkušennosti??? :think: děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
270
13.5.16 13:40

Ahoj, mohla jsi mít opožděnou ovulaci a otěhotnět před MS. Určitě zkus jeste testy ob den a kdyz budou stále negativní a ms neprijde, zajdu raději k dr. Jaké používáš TT? A bylo to z ranní moči?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3245
13.5.16 13:57

Brala jsi pred tim hormonalni antikoncepci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
13.5.16 14:01

Ahoj pokud ti ms jeste nedorazi skus za 2 dny test znovu… me se slaboulinky duch ukazal taky az tak 10 den po vynechani a ted mi tu uz zvatla 3,5 mesicni princezna :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
443
13.5.16 14:13

A jaký jsi použila test? Tedy, spíš jakou citlivost toho testu? Jestli citlivost 10 (Mamatest, od Dr. Maxe, Pepino..) tak ten by už měl těhotenství prokázat, mě prokázal už tři dny před MS dokonce.. a zkus kdyžtak testnout za den dva znovu. Pokud citlivost 25 (to jsou třeba ty z drogerie Rossmann, nebo digitál Clearblue) tak můžeš být těhotná a test je falešně negativní. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
13.5.16 15:13

Ja jsem take pouzivala dr. max a slaby duch se mi ukazal az ten cca 10 den po… a mama testy na tich sem mela snehobilo ikdyz na dr. max uz byla vyraznejsi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
13.5.16 19:10

Ja jsem pouzila nama testy a pepino…vse negativni. Ale zneklidnuje me ta bolest bricha. Mne se opravdu zpozdeni nestava…zadne problemy jsem na sobe nepozorovala..jen ted casteji chodim na zachod…mozna jsem nejaka prochlazena, muze to souviset.? Kazdopadne dekuji, holky, za odpovedi…jsem na nervy…bricho nafoukle :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
13.5.16 19:11

Ha neberu cca 5 let a z ranni moci to bylo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3245
13.5.16 19:37

Z vlastni zkusenosti bohuzel vim, ze se da MS psychikou oddalit. stalo se mi to prvni mesic snazeni. Bolelo me bricho, testy negativni…presne jak pises

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
13.5.16 20:30

Ja mam obavy jen z toho, ze se mnou neco je…pokud se mimi nepovede hned…nehroutim se z toho…uplne si nemyslim, ze je to tedy psychicke, protoze tomu spis nechavame tak nejak volny prubeh :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
13.5.16 20:58

Pockej fakt 2 dny a pak skus test ale od dr.maxe kdyz ani na tom nebude aspon duch zasla bych na gyndu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
13.5.16 21:40

Muzu ti sem pro predstavu poslat foto testu jak vypadal 10 dni po zpozdeni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
13.5.16 22:06

Jestli Ti to nevadi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
15.5.16 06:50

Holky, porad nic :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
15.5.16 07:45

A zkousela si ten dr.max? Me sem ta fotka nejde vubec nahrat promin…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat