8 měsíc, starosti s pravým tatínkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 14:25
8 měsic, starosti s pravým tatínkem

Prosím nechte si ošklivé komentáře, mám z této starosti deprese. Nejdřív jsem se nebála ale s přicházejícím porodem mám strach větší.

S manželem jsme spolu už 4 roky, minulý rok jsem dokončila vysokou, tudíž jsme 3 roky čekali až si budeme moc udělat miminko. Antikoncepci jsem nebrala od 1 ledna 2018. Manžel semnou nějak dlouho nikdy nespal, vždy jsme měli rychlovky ale vždy ejakuloval do mě. Chtěli jsme miminko, pak byla party na oslavu mé zvládnuté školy. Potkala jsem tam nejlepšího kamaráda, a nějak jsme spolu měli sex. Já dostala 25 května menstruaci a 28 jsme měli nechráněný pohlavní styk. Být střízlivá tak se to vživote nestane a je mi to opravdu líto :(

Kamarád tvrdí že dítě není jeho ale nevěřím tomu, bojím se že je a nechci to.

Termín porodu mi vychází na 1. Března a také podle testů 22 února. Jsem nyní v 35+1 a nevím kdy přesně jsem otěhotněla, jiné datumy by vycházely na manžela. Poradí mi někdo kdo s tím má zkušenosti. Jsem bezradná. :( Myslíte že miminko je manžela? Pevně v to doufám. :(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Rive
Ukecaná baba ;) 1366 příspěvků 26.01.19 14:28

:lol: promiň, ale nevíc mě pobavilo, že jiné data vycházejí na manžela.
To máš ms dva-tři dny? Kdy míváš ovulaci?

Maminanamatersky
Kecalka 298 příspěvků 26.01.19 14:30

25.5. jsi mela naposled MS a pak jsi otehotnela? S tim kamaradem to bylo bez ochrany? To jste mohli pouzit aspon kondom, kdyz uz.. A s manzelem to ten mesic bylo jak?

Šarlota4
Extra třída :D 10436 příspěvků 26.01.19 14:32

Myslim, ze je manzela. Sex 3 dny po ms, nebo dokonce behem ms? Pokud nemas ovulaci, takhle divne, tak je to veelmi nepravdepodobny.

pikola
Neúnavná pisatelka 19851 příspěvků 26.01.19 14:32

A to nad tím uvažuješ až teď před porodem? 3 den cyklu je trochu nepravděpodobné že otěhotníš. Navíc době kdy máš ještě menstruaci. Jestli jsi teda pak spala i s manželem…

Elzaaa
Kecalka 128 příspěvků 26.01.19 14:32

No ty kraaaaso 8o a manzel nic nevi ze ? Jedine udelat po porodu tajne dna test a tim kamaradem. Ale co kdyz se zjisti ze dite je jeho ? A on se k nemu bude hlasit, to uz neutajis :nevim:

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 26.01.19 14:33

Jako zes dostala menzes a tri dny na to (pri menzesu) jsi spala s nekym jinym nez s manzelem? Sance nulova, zes z toho otehotnela, rekla bych. Vajicko se nema kde uchytit, kdyz sliznice odchazi.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2103 příspěvků 6 inzerátů 26.01.19 14:33

Nevim,ale rekla bych,ze tri dny po zacatku cyklu je pravdepodobnost otehotneni pomerne mala ;) ja jsem s nikym jinym nez s manzelem nespala a i tak jsem mela rozdil v terminech porodu pet dni,je to naprosto normalni :kytka:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25857 příspěvků 26.01.19 14:35

Někdo to rád krvavé :roll:
Tvůj manžel má doma tedy kvalitní materiál :zed:
A ještě to i hned cpeš tomu kamarádovi, že je to asi jeho. Nechápu.
Holt až se to narodí, tak si necháš udělat genetické testy a uvidíš.
Tipla bych to na manžela.
Příště se ožírej, nemusíš pak být v depresi. :nevim:

rokris
Kelišová 7005 příspěvků 26.01.19 14:38
@jenny.fields píše:
Někdo to rád krvavé :roll:
Tvůj manžel má doma tedy kvalitní materiál :zed:
A ještě to i hned cpeš tomu kamarádovi, že je to asi jeho. Nechápu.
Holt až se to narodí, tak si necháš udělat genetické testy a uvidíš.
Tipla bych to na manžela.
Příště se ožírej, nemusíš pak být v depresi. :nevim:

Že je tu toho teď tolik.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25857 příspěvků 26.01.19 14:42
@rokris píše: Že je tu toho teď tolik.

Protože podle mne 90% jich trolí. Jsou doma, mají střevní chřipku, k tomu venku počasí hnus, tak se nudí a vymýšlí si kraviny :mrgreen:
A těch 10% jsou bezmozkové, co se ožerou a pak se při menstruaci s někým vyspí. Ony nebo jejich manželé, co chrápou s nadřízenými.
:nevim:

xkoup21
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 40 inzerátů 26.01.19 14:44

Jak muze nekdo, kdo se snazi s jednim clovekem o dite se vyspat bez ochrany s nekym jinym? Dobre ti tak. Pro me by tohle byla nocni mura nevedet s kym to cekam.

Russet
Extra třída :D 13989 příspěvků 26.01.19 14:53
@Anonymní píše:
Prosím nechte si ošklivé komentáře, mám z této starosti deprese. Nejdřív jsem se nebála ale s přicházejícím porodem mám strach větší.

S manželem jsme spolu už 4 roky, minulý rok jsem dokončila vysokou, tudíž jsme 3 roky čekali až si budeme moc udělat miminko. Antikoncepci jsem nebrala od 1 ledna 2018. Manžel semnou nějak dlouho nikdy nespal, vždy jsme měli rychlovky ale vždy ejakuloval do mě. Chtěli jsme miminko, pak byla party na oslavu mé zvládnuté školy. Potkala jsem tam nejlepšího kamaráda, a nějak jsme spolu měli sex. Já dostala 25 května menstruaci a 28 jsme měli nechráněný pohlavní styk. Být střízlivá tak se to vživote nestane a je mi to opravdu líto :(

Kamarád tvrdí že dítě není jeho ale nevěřím tomu, bojím se že je a nechci to.

Termín porodu mi vychází na 1. Března a také podle testů 22 února. Jsem nyní v 35+1 a nevím kdy přesně jsem otěhotněla, jiné datumy by vycházely na manžela. Poradí mi někdo kdo s tím má zkušenosti. Jsem bezradná. :( Myslíte že miminko je manžela? Pevně v to doufám. :(

Tak jestli proběhl styk s cizákem během MS, je velmi nepravděpodobné, že je otcem. Ale 100% jistotu budeš mít, až si vyžádá test otcovství. Dobře ti tak.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 26.01.19 15:01

Zrovna nedávno se tu řešilo ,,čí je to dítě"..zakladatelka nevěděla jestli přítele nebo ex..všichni ji přesvědčovali že ex určitě ne, navíc měl špatné spermie .. udělali testy a dítě je ex..jistotu nebudeš mít nikdy.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 2129 příspěvků 26.01.19 15:02

No, tak řešíš to dost pozdě. Pokud chceš zůstat s manželem, tak buď ráda, že kamarád o dítě nestojí a mlč. Pokud tě to tak tíží, udělej po porodu testy a uvidíš. Nevím ale, co chceš dělat, pokud zjistíš, že dítě je kamaráda.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >