8měsíční a řev při denním usínání?

129
25.1.20 10:38

8 měsíční a řev při denním usinani?

Ahojte maminky, máme doma 8mesicni miminko a posledních pár dní je moc náročných co se týče usinani :zed: Pri každém usinani přes den je schopný hodinu plakat než usne. Přitom je na něm vidět že je unavený, tre si oci a otevírá se mu pusa apod, ale ne a ne usnout. Zkoušela jsem si lehnout s nim a nic, to začal dělat blbosti a uz tím tuplem neusnul :roll: Zatím jsme bohužel nenašli nějaký režim co se týče spánku, spí si jak kdy (někdy půl hodiny, nekdy hodinu a půl) vstává jak kdy, nekdy v 7 někdy o půl 8.nekdy v pul 7. Nějak to nemůžeme vyladit a proto ho dávám spát když už na něm vidím ze se mu otvírá pusa nebo ze by prostě spinkal, ale i tak neusne, tak ja uz nevím. Není přece možné aby vstával v pul 7 ráno a nešel az do oběda spinkat, když je na něm vidět únava :zed: V nosítku neusne a do kočáru to ne vždycky vyjde když máme ještě větší ditko doma a musim navarit apod. Jak jste to měli vy se spankem v tomto měsíci? Můžou ho takto trápit zuby i přes den? Ještě ani jeden nemá totiž, ale nic vidět nejde. Starší byl co se týče spánku úplný opak, takze toto neznám :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7891
25.1.20 10:54

Myslím, že je to normální…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14014
25.1.20 11:12

Já nějak nevím, kde je problém, děti řvou před spaním, mám tři, vím o čem mluvím.
Jinak já nenechávala děti spát podle jejich, ale vzhledem k počtu mimin, byl stanovený řád a oni se k tomu rychle přizpůsobili.
Prostě všichni chodili spát stejně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat