Změna doktorky - prý máme tlusté dítě a nenašla žílu

Anonymní
22.5.20 11:05

8. měsíční chlapeček ( ze včera )

Dobrý den, včera jsem se tu ptala ohledně váhy mého malého (diskuze má stejný název). Doktorka nám včera řekla, že malej váží málo, tak nás poslala na testy chudokrevnosti. Dnes když jsme přišli a měla mu nabrat krev, řekl že zrovna ručičky má tlusté a nemůže mu najít žílu… Tak se chci zeptat zda mám vážně změnit doktorku a jestli nevíte o nějaké dobré doktorce pro děti v Plzni, která by nás vzala. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
22.5.20 11:13

:slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
6390
22.5.20 11:15

Ve vsem ostatnim ti sedi? Ke komu nemam duveru, vadi mi, tak bych u nej nebyla. Ja bych zmenila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12685
22.5.20 11:16

Zkus spíš fb skupiny z okolí plzně, tam najdeš radu spíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.5.20 11:50

@Kukacka123 Pořád se jí něco nelíbí.

• Nahlásit
  • Citovat
4682
22.5.20 11:56

Nám taky dělali test na chudokrevnost asi kolem 3 měsíců ale to proto že malá byla strašně bledá a taky nešlo nabrat z ruky bralo se z hlavičky. A nepotvrdilo se.

Každopádně pokud ti nevyhovuje doktorka tak nejlepší bude ji změnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.5.20 12:15

@ludmilaadamkova 8. měsíců, měří 69cm váží 7200g. Prý je to podváhu, ale jeho porodní váha byla 2670g. Já jsem také malá a vážím málo ( vážím 50kg a měřím 163cm ). A na testy nás poslala jen kvůli té váze a že za 2 měsíce mu hlavička vyrostla jen o půl centimetru.

• Nahlásit
  • Citovat
288
22.5.20 12:30
@Anonymní píše:
@ludmilaadamkova 8. měsíců, měří 69cm váží 7200g. Prý je to podváhu, ale jeho porodní váha byla 2670g. Já jsem také malá a vážím málo ( vážím 50kg a měřím 163cm ). A na testy nás poslala jen kvůli té váze a že za 2 měsíce mu hlavička vyrostla jen o půl centimetru.

Ja si nemyslim, ze ma malo ;) moje dcerka byla droboucka.. v roce mela 7kg.. a nikdo nic neresil… Ja jsem taky drobna, 155cm a 43kg…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
22.5.20 12:35

@Neuz Já nevím co má pořád za problém. Si asi myslí, že když jsem mladá, tak jsem neschopná nebo fakt nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6390
22.5.20 12:40
@Anonymní píše:
@Kukacka123 Pořád se jí něco nelíbí.

Pokud nejsi spokojena celkove, tak bych zmenila.

Dcera taky byla jeden cas dost bleda a hubenejsi, ale dr nikdy nic nerekl, prospivala jinak dobre. Je teda pravda, ze v nemocnici ji pri laryngitige brali krev a vse mela v poradku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
22.5.20 12:45

@Kukacka123 V nemocnici bylo také vše v pořádku. Četla jsem si příznaky chudokrevnosti a žádné z příznaků nemá. Akorát že se jí nelíbí váha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6390
22.5.20 12:47
@MisaMel píše:
@Kukacka123 V nemocnici bylo také vše v pořádku. Četla jsem si příznaky chudokrevnosti a žádné z příznaků nemá. Akorát že se jí nelíbí váha.

Dcera jeden cas taky malo pribirala a chodili jsme na prevazovani. Ale takovy kecy dr nemel nastesti :roll: zkus mrknout po jine dr…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.5.20 12:55
@Anonymní píše:

A kolik má hlavičku? Já jsem teď s dcerou v nemocnici. Je tu s námi paní, s dcerkou která teda bude mít rok, ale taky jim nepribira, má malou hlavičku, špatný vývoj…minuly tyden jim taky dělaly nějaké testy a dneska byly na MR a čekají na výsledky.. jedno k druhému, na pohled normální krasna holcicka.. já bych to nepodcenovala… Po zkušenosti proc my jsme hospitalizované, se mi opravdu potvrdilo, ze mít zdravé dítě, je nejvíc.. :relieved: :relieved:

• Nahlásit
  • Citovat
394
22.5.20 13:11

Malá na 8 měsících 7100, 65,6cm, obvod hlavy 40, 7. Během 2 měsíců přibrala 600g a hlavička vyrostla asi o 1 cm. Od půl roku má v průkazu napsáno, že je drobnější. Dr mi rikal, ze je dobre, ze zadny z tech parametru nevycniva a ze ve vsech jsou prirustky stejnomerne. Vzdycky to sleduje v souvislosti s psychomotorickym vyvojem a ohledem na to, ze se narodila hypotroficka. Na 10 mesich mi rikal, ze pokud se to nezacne rovnat, posle nas v 1,5 roce na vysetreni. Jinak doporucuju zopik.info, kde si muzes zadat vahu, delku, obvod hlavy a ukaze se ti, jak je na tom malý tabulkově.

Nepodceňovala bych to ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4682
22.5.20 14:07
@Anonymní píše:

Malá měla na 8 měí¨sících 7710g a 69 cm a byla pěknej „andělíček“ hlavu měla celkem velkou 43.5.. ten test na chudokrevnost není nic špatnýho aspoň budeš mít jistotu že je v pořádku ale rýpání doktorky by mi vadilo. Prostě ji změň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama