8 měsíční kojenec vyloženě křičí ze spaní

Anonymní
3.8.20 22:03

8 měsíční kojenec vyloženě křičí ze spaní

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat. Máme 8 měsíčního syna, ten se dnes bouchl do hlavičky ale vůbec nebrečel a rovnou se začal smát a hrát..

Samozřejmně, jsem s toho byla špatná, protože je mi známo, že když dite brečí je to znamení, že je asi vše v pořadku, každopádně na 20h nám krásně usl a asi před půl hodinou řev jak blázen, říkala jsem si, že má asi zlý sen, tak jsem se ho snažila jen uklidnit, protože stále spinkal ale ono nic, když jsem se ho snažila probudit přetočením na bok taky nic, furt brečel, pak přišel tatinek a zvedl ho, to už měl očka otevřené ale hrozně divně koukal a byl na ruce malátný, přiklaněla jsem se k tomu, že byl ještě jakoby v tom spánku, když jsem ho položila na postel abych zkontrolovala jestli není třeba pokakaný, tak se koukal divně uplně do blba a zničehonic se hlasitě usmál a pak skoro usl. Tak si nejsem jistá co to vůbec bylo.. A teď si řikám, zda by to nemohlo být třeba to že upadl na tu hlavičku nebo něco.. Prosím nevíte čím by to mohlo být?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8665
3.8.20 22:25

Klid, něco se mu zdálo a byl zmatenej, co se s ním děje - me takhle někdo budit ze snu, jsem taky mimo… :think: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5076
3.8.20 22:25

Běž k pediatrovi, ať ho strčí do tunelu. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8665
3.8.20 22:26

Kdyby se ti nezdál i ráno, šla bych raději k dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8665
3.8.20 22:29
@Božislava píše:
Běž k pediatrovi, ať ho strčí do tunelu. :hug:

Odkdy mají pediatři tunel? :oops: Ty ses taky číslo teda, já zakladatelku i chápu, že si dává do souvislosti i neco, co spolu souviset vůbec nemusí. Ale u 1. dítěte člověk řeší obvykle fakt kazdej p. r.d… ;) mavam: Natož něco takovyho, tak není potřeba hned rypat, ne? :think: :nevim:

Příspěvek upraven 03.08.20 v 22:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5076
3.8.20 22:31
@Jahudka82 píše:
Odkdy mají pediatři tunel? Ty ses taky číslo, já zakladatelku chápu, že si dává do souvislosti i to, co spolu souviset vůbec nemusí. U prvního dítěte člověk řeší obvykle kazdej p. r.d… :mavam:

to je takové lidové označení pro zdravotnické zařízení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8665
3.8.20 22:41
@Božislava píše:

Však to já taky myslela, to mi došlo, že myslíš CTcko, proto jsem si říkala, kde by ho asi vzal pediatr. Ale asi to měla být nadsázka… :think: :nevim: Jen to vyznělo trochu zbytečně rypave a ironicky. Jak jde o vlastní X cizí dítě, bere to člověk jinak. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.8.20 22:48

Ráno si ho hned zkontroluji, tedy i během noci.. Nemůžu vůbec usnout, jak jsem s toho špatná. :(

• Citovat
  • Nahlásit
5076
3.8.20 23:38
@Jahudka82 píše:
@Božislava píše:
Však to já taky myslela, to mi došlo, že myslíš CTcko, proto jsem si říkala, kde by ho asi vzal pediatr. Ale asi to měla být nadsázka… :think: :nevim: Jen to vyznělo trochu zbytečně rypave a ironicky. Jak jde o vlastní X cizí dítě, bere to člověk jinak. :mavam:

Myslím, že to zařízení slouží všem bez ohledu na věk, pokud je to nutné. Já v tom byla, po ráně do hlavy cca před 20lety, proto jsem se na to hned vzpomněla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5076
4.8.20 00:00

Pro zakladatelku : dětská počítačová tomografie skutečně existuje, pokud´to bude vyžadovat situace, bude lepší, když dáš na radu pediatra a necháš své dítě vyšetřit v tomto zařízení. Já osobně se tomu nebránila (po ráně do hlavy), jedná se o bezpečnou metodu. Byla jsem v tom cca 10 minut.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8665
4.8.20 00:11
@Božislava píše:
Pro zakladatelku : dětská počítačová tomografie skutečně existuje, pokud´to bude vyžadovat situace, bude lepší, když dáš na radu pediatra a necháš své dítě vyšetřit v tomto zařízení. Já osobně se tomu nebránila (po ráně do hlavy), jedná se o bezpečnou metodu. Byla jsem v tom cca 10 minut.

Ale to záleží na posouzení pediatra, jestli je to nutné, a samozřejmě na stavu dítěte, resp. na výsledku vyšetření. Myslím, že na CTcko musí být nějaká indikace, jen tak pro jistotu je na to doktor automaticky neposle… Není to zas tak běžný vyšetření… :think: Spíš je nejdřív poslou na neurologii, rtg atd. - pokud bude podezření na nějaký problém. Ale doufám, že to bude ok!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5076
4.8.20 00:24
@Jahudka82 píše:
Ale to záleží na posouzení pediatra, jestli je to nutné, a samozřejmě na stavu dítěte, resp. na výsledku vyšetření. Myslím, že na CTcko musí být nějaká indikace, jen tak pro jistotu je na to doktor automaticky neposle… Není to zas tak běžný vyšetření… :think: Spíš je nejdřív poslou na neurologii, rtg atd. - pokud bude podezření na nějaký problém. Ale doufám, že to bude ok!

To už bude na posouzení dětského neurologa. Já tam byla (na CT( poměrně rychle. Nejdřív mi zašili ránu na hlavě ( teklo ze mně krve jak z vola, fakt) a to CT už bylo za tejden. Stížnost na bolest hlavy a rozmazané vidění. Nakonec řekli Ok, rozmazané vidění mám dodnes. Ale to je prý zákal, kapu si do očí kapky. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8665
4.8.20 00:46
@Božislava píše:
To už bude na posouzení dětského neurologa. Já tam byla (na CT( poměrně rychle. Nejdřív mi zašili ránu na hlavě ( teklo ze mně krve jak z vola, fakt) a to CT už bylo za tejden. Stížnost na bolest hlavy a rozmazané vidění. Nakonec řekli Ok, rozmazané vidění mám dodnes. Ale to je prý zákal, kapu si do očí kapky. :?

Tyjo, to musela být pecka teda! Co se ti stalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5076
4.8.20 01:00
@Jahudka82 píše:
Tyjo, to musela být pecka teda! Co se ti stalo?

Z výšky cca 15 mi spadlo na hlavu ačiní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8665
4.8.20 06:16
@Božislava píše:
Z výšky cca 15 mi spadlo na hlavu ačiní.

15 čeho? A jaky náčiní, jako v posilovně? Já si zas kdysi na kruhovým tréninku pri skákání na podložce zlomila kotník - blbě jsem doslapla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama