8 měsíční miminko málo jí přes den

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luca654
Nováček 6 příspěvků 20.06.19 19:07
8 měsíční miminko málo jí přes den

Ahoj,
Mám jen takový dotaz. Je to tak 14 dní co se syn odstavil sám od kojení. Do té doby mi krásně jedl. Ráno jsme kojili, dopoledne měl také ještě kojení, oběd zelenina a maso, svačina presnidavka nebo ovoce nebo bílý jogurt a pak většinou ještě dvakrát kojení a šel spinkat. Ale teď mi ráno vypije lahev mléka ať už odstrikaneho nebo umělého, dopoledne ho už nutim aby něco snědl, mléko, ovoce, presnidavka. Oběd prikrm, ale ne vždy mi celý sní, svačina také skoro nutím a pak si dá buď mlíčko s kaši, nebo jen mlíčko a pak už nic nechce. Ještě k tomu mi chodil spinkat kolem 19 hodiny a spinkal celou noc a teď mi usíná už v 17:00 a a budí se kolem půlnoci a chce si hrát a pak spinká skoro do šesti. Myslíte, že je to normální, nebo je to tím, že už nechce kojené mléko a umělé je sytejsi? Měla jste to některá taky tak? Nebo je to tím jaká jsou tepla? Syn má skoro 7, 5 kila a 70cm což mě přijde dobrá váha na jeho věk. Tak nevím jestli nejsem zbytečně z toho nervózní.

Reakce:
Fany97
Kecalka 205 příspěvků 20.06.19 19:11

Zbytečně bych to nehrotila..dětem je teplo, a je normalni, ze nechtějí tolik jist. Hlavně aby hodne pil.

Michaela02993
Závislačka 3864 příspěvků 20.06.19 19:12

Má jen mléko a jídlo nebo i nějaké čaje? V tomhle vedru nechce jist ani můj 5ti lety syn který běžně jí jak kombajn a ještě si přidává. Spíš toho víc vypije než sní, do jídla se pouští většinou až kolem té 18-19 hodiny kdy už není takové vedro ;)

Luca654
Nováček 6 příspěvků 20.06.19 19:15

Vypije mi toho za den dost, většinou kolem 600ml

Váš příspěvek
Reklama