8 měsíční miminko si ze spaní sedá

3.6.21 22:15

8 měsíční miminko si ze spaní sedá

Hezký večer,

Měla jste některá z maminek podobný problém? Prcek se v noci ze spaní převrátí na břicho… na čtyři.. a sedne si.. Bohužel tak 5-6× za noc 🙄 🙄 🙄Samozřejmě se vždy vzbudí a brečí protože neví co se děje… Nějaká rada? Polohovací válečky nefungují je mu 8 měsíců. Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
518
3.6.21 22:26

Ahoj, řekla bych že to je normální, moje to dělala taky, a to spí i se zadkem nahoru, akorát se nebudí :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1593
3.6.21 22:30

@Barbora1307 Tady asi nikdo neporadí. Dítě je prostě nabuzené z dojmů, které přes den mělo a v noci ho divoké sny až vzbudí.
Možná by pomohlo mít klidné odpoledne, aby nebylo až tak přebuzené. Ale ono se to v takovém věku blbě krotí, když pro ně je něco šíleného i to že se zvednou o skříň a hledí kolem sebe.
Syn se mi taky takhle jednu dobu budil. Ale já za ním nešla, on mě z postýlky viděl, já na něj zašeptala ať zase dělá nyny, on si lehnul a za chvíli sám zase spal. Po určité době mě přestal takhle budit, takže nevím, jestli měl takové období dlouho.
Zkuste si třeba postýlku dát blíže k posteli, ať na sebe vidíte a místo toho aby jste vstávala, mu tam třeba strčíte ruku a pomůžete mu se uklidnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.6.21 22:36

@LilyJane no ono to není tak jednoduché… přetočí se na čtyři, sedne si a pak jak je unavený…,tak se kolébá a kolikrát se praští i o postýlku 🙄 🤦🏽‍♀️ Takže ruka mu bohužel nestačí… musím ho pochovat a znovu uspat, aby se mi neomlátil. Jde mi spíš o to, zda je to normální a jestli se to někomu taky náhodou nestávalo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.6.21 22:37

@LilyJane a postýlku máme vedle postele🤷🏽‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
3.6.21 22:53

Mě že spaní lezl. Když se při spaní otočil tak se automaticky zvedl na všechny 4. Musela jsem ho vždycky odchytit a položit. Já myslím že je to v tomhle období normální. Ten pohyb je pro ně hrozně novej :) Přešlo to když se naučil chodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.6.21 22:54

@Verkahal děkuji… tak to se máme na co těšit 😂 👍 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2073
4.6.21 06:21

@Barbora1307 Můj syn to také dělal. Teď mu je rok a kolikrát si sedne nebo začne lozit a má zavřené oči, spí, a pak najednou hysterák. Já myslím, že to není nic neobvyklého. Vadilo nám, že se malej v postýlce také tak bouchal, takže mantinel kolem celé postýlky a v roce jsme koupili už klasickou postel. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6545
4.6.21 06:37

Je to normální, přejde to. Dcera co se začala otáčet tak se otáčela i v noci. Pak si sedala, a nakonec začala stat v postýlce. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6684
4.6.21 07:10

My jsme to řešili cestovní postelí má měké strany a do ní jsme dali kvalitní matraci. U nás to jinak nešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
432
4.6.21 07:57

U nás to je to samé. Legrace je, že od chvíle, kdy děti začaly vylézat z postýlky jsme se vždycky přestěhovali na matrace na zem a tam mají rozběh :-). Najednou to spící dítě vyskočí a metelí přes celou místnost, cestou zadupne sourozence, pošlape maminku, zapadne na druhé straně do peřiny a chrní dál :-). Je zajímavé, že bez ohledu na to, kde mají své stabilní místo na spaní, tak každé z dětí mělo vždycky oblíbené místo, kde s těmi svými manévry končilo. Kde mu bylo prostě nejlíp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64236
4.6.21 09:30

@Barbora1307 můj ještě sedět neumí, ale pretoci se, popoleze, krapne se o postel a řev :mrgreen: a to tam má mantinel.. Nebo se zamota do kojícího polštáře :mrgreen: :lol: je to normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.6.21 10:23

Děkuji všem 🙂 trochu mě to uklidnilo 🙂 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie