8měsíční miminko zvrací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
misamt
Kecalka 111 příspěvků 14.04.13 12:40
8 měsíční miminko zvrací

Ahoj holky, od rána co sníme vyzvracíme, chvilkama brečí, že je skoro k neuklidnění a zdá se mi trošku teplejší ale zrovna včera se nám rozbil teploměr, tak nemůžu měřit :( dnes jsem jí zatim dávala jen mlíko ale to mi všechno vyzvracela, zkusila jsem dětskou sušenku, zapila jí čajem a dobrý, jenže pak jsem později dala zas mlíko a šlo to ven úplně všechno… Pije stejný mlíko skoro od narození stejný a nikdy neblinkala, včera taky normálně jedla věci na který je zvyklá, nic novýho jsem nezkoušela. nevíte, co by to mohlo být? a co bych zatim mohla udělat nebo jí dát? Děkuji

Reakce:
spiedy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.13 12:48

Ahoj tak bud ma nejakou vyrozu nebo uz ji nesedi mleko…co jsem pochopila mate um…me takle holka taky zacala z niceho nic blinkat um co mela od 2mesice tak jsem koupila jine a bylo to v pohode ale jestli se ti zda teplejsi tak na ni asi neco leze hlavne at hodne pije aspon ten cajik a zkus dat neco aniz bys hned dala mleko a uvidis zda se to v ni udrzi a zitra zajdi k dr…popripade kdyz se ti nebudee zdat a bude porat blinkat tak zajdi na pohotovost drzim palce at je ji lepe :) :) :) :) :) :) :)

Tansele
Kecalka 148 příspěvků 14.04.13 12:55

Když zvrací, tak mlíko nedávej, poletí hned ven. Dej jí čaj, mě říkali, že nejlíp studenej, ne ledovej, pokud ti sní rozmačkanej banán, tak taky vychladit a zkusit do ní po malejch lžičkách dostat, ale nic mlíčnýho. Banán je dobrý, že je v něm hodně cukru a energie. Jinak co nejvíc čaje do ní dostaneš, aby nebyla dehydrovaná. Jeden den to bez jídla vydrží, pokud už udrží třeba ten banán, tak zkus piškoty nebo sušenky. Kdyby to trvalo i do zítra, tak určitě za Dr.

Zizalka
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 14.04.13 13:22

Ahoj!

Nejspíš bude mít nějakou virózu.

Taky radím úplně vynechat mlíko. Dávej po lžičkách vychlazený čaj (teplé dráždí žaludek).
Ten první den to fakt vydrž. Pokud přestane zvracet, tak bych druhý den přidala něco lehkého (třeba ten rozmačkaný banán).
Důležité je, aby měla v sobě nějaké tekutiny (dobré je mít doma rehydratační roztok Kulíšek). Nenalívat najednou, ale po troškách.

Mrs.M
Extra třída :D 12642 příspěvků 14.04.13 13:45

Určitě vysaď mléčné výrobky, jsou moc těžké na podrážděný žaludek. Jak píšou holky, vychlazený čaj, piškoty.. když to bude do zítra dobré, tak přidat banán a postupně začít jíst. Ale mléčné výrobky bych nedávala určitě dva tři dny.

Gladys
Vesmírná mluvilka 31604 příspěvků 14.04.13 13:54

Tez tipuju virozu, muze se pridat jeste prujem. Piskoty, banan, rohlik, ryzi, brambor… Ale hlavne at pije, bez jidla ti dite den dva vydrzi, ale musi mit fakt prisun tekutin. Klidne slaby cerny caj, lehce prislazeny (aby byla energie).
Pokud by ditemelo horecku (ja to u mych poznam podle rudych tvari, ze uz je fakt vysoka, merim spis pohmatem nez teplomerem), tak davat spis cipky, sirupy panadol/nurofen pri bliti zrejme taky vyhodi, moje deti to blejou i kdyz jim je od zaludku dobre :zed: Proto je dobre mit doma cipkyjak s paracetamolem tak brufenem, aby se dali stridat, muze se pri hodne vysokych nereagujicich horeckach stridat uz po 3h

petrul
Nadpozemská drbna 25959 příspěvků 14.04.13 13:57

Přesně jak tu holky píšou… tyhle virózy teď všude řádí. Nasaď dietku, jen suchý rohlíky, rýži s mrkví, banán, max třeba piškot. A ať hodně pije, klidně dej slazenej čaj, hlavně ať má dost tekutin ;)
Prodávaj se i různý roztoky v lékárnách, Kulíšek, ORS apod.
Ať je brzy líp :kytka:

misamt
Kecalka 111 příspěvků 14.04.13 14:22

Děkuju moc… do teď spala a mezitim byl přítel v lékárně pro teploměr a má 38,5´C :( dala jsem čípek a zkusíme ten banán a piškoty. Jinak myslíte, že by mohla i normální ovocnou přesnídávku? Škoda, že jsem si to nepřečetla dřív, že by jsme zkusili ten roztok. Každopádně půjdem zítra k doktorce, kdyby to bylo do večera horší tak asi na tu pohotovost

misamt
Kecalka 111 příspěvků 14.04.13 14:49

Jo a rostou nám zoubky, někde jsem četla, že to může být i tim. Mě se to moc ale nezdá :nevim:

Váš příspěvek
Reklama