8 měsíční mimino a noc

80
24.1.20 08:07

8 měsíční mimino a noc

Mile maminky mám 8mesicni mimčo který již od 5mesice má svůj vlastní pokoj hned vedle ložnice protože jsme ho začali velmi budit… Ve svém pokojíku spal hezky za noc se vzbudil vždy jen na jídlo usnul a spal v pohodě dal… Jenže nyní se vzbudí na jídlo a neusne během jídla a začne po chvilce plakat když ho uspim tak za hodinu opět se vzbudí a nechce spát… Nyní jsme ve fázi že spí se mnou v posteli abychom se vyspali oba mě nebaví každou hodinu chodit k němu do pokoje a půl hodiny uspavat to jsem delala týden a byla jsem k. o.

Zkousela jsem na noc i kaše mléčnou i bezmlecnou, i normální zeleninu ale nic nepomohlo prostě za 3hod má hlad…
Jinak uspavam kolem 6 až půl sedmé protože mi déle nevydrží být vzhůru..
Mě to taky tak nějaká maminka?? A odeznelo to pak samo že Vám děti začali spát celou noc??
Jinak když spí se mnou tak klidně prispi od 22:00 až do 5.. Ale sám v postýlce ne

Děkuji moc za rady, tipy a názory :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5453
24.1.20 08:34

@Jejey spanek deti se meni, kolimrat i ze dne na den. Posledni dobou je tu snad kazdy den minimalne jedna diskuze.
Hele proste te chce citit u sebe, kdyz s tebou spinka pekne, tak si ho nechte u sebe. V cem je problem? Je to prcek, chce mamu no. Pripadne muzes zkusit dat pryc bocnici postylky a prirazit k posteli, dat tam ruku. Potrebuje ocividne kontakt, hlad asi nema, kdyz zkousis vse mozne a nepomaha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5744
24.1.20 14:47

Ty máš na své dítě fígl - spát s tebou a chceš tady nějakou radu? Věř, že mi dítě v noci nespí ani samo, ani se mnou. je to rebel :cert: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama