8 měsíců po porodu, 2 měsíce MS nikde

148
28.11.20 08:06

8 měsíců po porodu, 2 měsíce MS nikde

Dobrý den,
Jsem 8 měsíců po porodu. MS dorazila hned po šestinedělí. Nekojim. Po porodu byly komplikace s prirostlou placenou. 2× mě cistili pod narkozou, ale na kontrole po šestinedělí vše ok.

Co mě znervoznuje, že najednou přestala MS chodit. Poslední jsem měla cca 16.zari a od té doby nic. Jen asi před 14 dny ze mě vypadl krvavý hlen. Občas poboliva podbrisek a vaječníky. Test shruba před měsícem negativní.

Doktor mě odmitnul prohlédnout, že je to normální. Tak jsem se naštvala a objednala se k jinému. Už dlouho jsem nad změnou gynekologa uvažovala a toto byla poslední kapka :zed:

K novému dr. Jdu ale až 9.12 a zajímá mě, zda jste některá neměla něco podobného a co to bylo.
Jinak mám polycysticke vaječníky.

Děkuji moc za jakoukoliv Vaši zkušenost. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
28.11.20 08:33

Já měla MS po sestinedeli až za tři měsíce, teď zase dva měsíce nic.

Udělala bych si ještě test a pockala co řekne dr.

U první dcery jsem to měla nepravidelně cely rok.
Teď druhá MS mě malem složila, myslela jsem ze pojedu do nemocnice.

• Citovat
  • Nahlásit
18899
28.11.20 09:09

Ano, je to normální. Doktor má pravdu. I když nekojis, tak se hormony můžou rovnat ještě chvíli. Doporučuji hormonální jógu. Ochranu a zkus test, kdyby náhodou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.20 10:25

Mě přesně po 9 měsících po porodu také vynechala MS na 2 měsíce. pak už jsem ji zase měla, ale doteď je nepravidelná

• Citovat
  • Nahlásit
148
28.11.20 13:10

Děkuji, za vaše reakce. Trochu jste mě uklidnily.
Je mi jasné, že pravidelnost čekat nemůžu, ale takhle dlouhé zpoždění mě prostě vyděsilo. Kort ještě ten krvavý hlen co ze mě vyšel.

Kdybych nemela ty poporodní komplikace tak bych to asi tak nehrotila :roll:

Moc Vám děkuji.

Nebudu nic podceňovat a nechám si napsat antikoncepci. I když nejsem úplně její zastánce, ale aspoň to bude chodit tak jak má…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat