8 letá dcera mi řekla, že jsem nikdy neměla být matkou

Anonymní
30.3.20 18:17

8-mileta dcera mi řekla, že jsem nikdy neměla být matkou

Ahoj holky,
Dneska jsem se učila s dcerou, učím se s ní každý den, jen dnes kvuli tomu bylo drama,
vůbec nespolupracovala, nechtěla vzít pero do ruky, říkala, ze se jí nechce..Pak si začala dělat legraci, že nemůže psát, protože si před sekundou prej zlomila ruku(samozřejmě zr to nebyla pravda).
Tak jsem navrhla, že ať si jde chvilku pohrat, že na to půjdem třeba za půl hodine..
Po té půl hodine už začala malej hysterak, že se učit nebude..
Pak když už jsem zvýšila hlas, že tohle teda ne, tak na mě vyštekla, že jsrm se prej nikdy neměla stát matkou, když jsem takhle otravná(ještě dodala prej otravná jak veš).
To jsem se dost zarazila a dcera se ještě na mě hezký s úsměvem dívala a řekla..
Pak jsem ji řekla, že jestli se nepůjde učit má zákaz na Xbox.
Na to mi řekla:,,jeziiis mamooo"
Nakonec teda se učit sla, ale až po téhle scénách..Kterým už se chci vyhnout..Nikdy takhle nevyvadela.
Přišla jsem se spíš vypsat..A ráda si prectu vaše vyjádření…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Lynx.lynx
30.3.20 18:20

Ty bláho, já doufám, že jednou budu trpělivá jako ty. Tohle kdybych řekla svý mamce já, asi bych to nepřežila..

• Nahlásit
  • Citovat
17690
30.3.20 18:20

Moje vyjádření by bylo jedna dobře mířená :nevim: Nějaký blok jakože mluví s dospělým a ještě navíc rodičem? V osmi letech? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4532
30.3.20 18:21

Čím delší bude uzavření škol, tím častější budou tyhle a podobné scény v domácnostech. Nesmí ti přerůst přes hlavu. Držte se :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4532
30.3.20 18:21
@Lynx.lynx píše:
Ty bláho, já doufám, že jednou budu trpělivá jako ty. Tohle kdybych řekla svý mamce já, asi bych to nepřežila..

Asi tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.20 18:25

Tak tady tohle bych si nikdy v životě ke svojí mamce nedovolila. Je mi 16 a nic takovýho bych jí nikdy neřekla, protože už od malicka i kdyz mi bylo treba klidne 5 a mela jsem hroznej vztek v hlavě nikdy jsem ji nic takoveho neřekla, protože jsem věděla jako moc mi jí bylo líto. A kdybych ji něco takového řekla a ještě k tomu děcko v 8 letech měla bych hezky zmalovaný tváře a zade, co tak nějaká ucta ke svojim rodičům? A to ji ještě nemáte v pubertě.. chce to si nějak vybudovat respekt.. ano mamka kdyz mi dala pres zadek nebo facku podle některých rodiču to je špatně, ale toto co si vaše dcera dovolila v 8, to by si teda zasloužila. A co tatínek? Ten na to řekl co? Jinak moc se držte, nebo ji to zkuste nějak vysvětlit pokud ji nechcete v ostatních případech fackovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16494
30.3.20 18:26

Je rozmazlená a drzá, až to hezky není, tak čemu se divíš? Ona ti řekne tohle a ty stojíš a koukáš?? To se teda asi dočkáš horších věcí, jestli ji nezačneš vychovávat, tak si zvykej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.20 18:29

@terien Musíte být na ni prostě tvrdá, pokud chcete aby z ní něco bylo… ona potom přijde saa, uvidíte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1645
30.3.20 18:30

Byt moje, tak ji zmaluju zadek takovym zpusobem, ze by si na nej nesedla :roll: obdivuju tvoji trpelivost :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.20 18:31

Teda páni, zachovala ses fantasticky. Holka tě zná a věděla, kam zatnout, aby to zabolelo. Já jednou kvůli houslím řekla matce, že bych byla radši, kdybych byla adoptovaná, že bych neměla tak debilní rodiče, myslím, že mi bylo deset. Ono je to těma nervama, je to zkouška hlavně pro rodiče, vydrž :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16494
30.3.20 18:32
@Pruhovaný_mýval píše:
Teda páni, zachovala ses fantasticky. Holka tě zná a věděla, kam zatnout, aby to zabolelo. Já jednou kvůli houslím řekla matce, že bych byla radši, kdybych byla adoptovaná, že bych neměla tak debilní rodiče, myslím, že mi bylo deset. Ono je to těma nervama, je to zkouška hlavně pro rodiče, vydrž :hug:

Kvůli houslím :mrgreen: :mrgreen: a vydržela jsi u nich?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24834
30.3.20 18:34
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Dneska jsem se učila s dcerou, učím se s ní každý den, jen dnes kvuli tomu bylo drama,
vůbec nespolupracovala, nechtěla vzít pero do ruky, říkala, ze se jí nechce..Pak si začala dělat legraci, že nemůže psát, protože si před sekundou prej zlomila ruku(samozřejmě zr to nebyla pravda).
Tak jsem navrhla, že ať si jde chvilku pohrat, že na to půjdem třeba za půl hodine..
Po té půl hodine už začala malej hysterak, že se učit nebude..
Pak když už jsem zvýšila hlas, že tohle teda ne, tak na mě vyštekla, že jsrm se prej nikdy neměla stát matkou, když jsem takhle otravná(ještě dodala prej otravná jak veš).
To jsem se dost zarazila a dcera se ještě na mě hezký s úsměvem dívala a řekla..
Pak jsem ji řekla, že jestli se nepůjde učit má zákaz na Xbox.
Na to mi řekla:,,jeziiis mamooo"
Nakonec teda se učit sla, ale až po téhle scénách..Kterým už se chci vyhnout..Nikdy takhle nevyvadela.
Přišla jsem se spíš vypsat..A ráda si prectu vaše vyjádření…

Nemohla to slyšet od někoho jiného? Podle mě to ani vážně nemyslí, když s ní jindy taková práce nebyla. Ale i tak bych zákaz dodržela, když už jsi to vyslovila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13298
30.3.20 18:35

Tak já mám puberťáka, na kterého platí zákaz playstationu…má kecy, že úkoly nebo cokoliv jiného dělat nebude…o. k., ale dokud to nebude, nesmíš na playstation…a jde všechno :mrgreen: to co ti řekla, je samozřejmě přes čáru, ale jde do puberty a zkouší co vydržíš…dívala se s úsměvem, protože provokuje a čeká co uděláš…tak bych jí řekla, že jsem si jí pořídila právě pro to, abych měla koho otravovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
617

Zeď by ji dala druhou. Pokud se takhle k tobě chová teď, prichystej si pevny nervy na pubertu. Když ti řekne, ze jde s frajerem ven a prijde za tri dny, xbox už ti nepomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3170
@peta1003 píše:
Byt moje, tak ji zmaluju zadek takovym zpusobem, ze by si na nej nesedla :roll: obdivuju tvoji trpelivost :D

Ja taky, kdyby jenom na zadek… zmetek maly

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama