8 tt a odpor skoro ke všemu jídlu

Anonymní
5.10.20 23:41

8 tt a odpor skoro ke všemu jídlu

Zdravím všechny.
Prosím i radu..
Jsem v 8 tt
A od začátku 7 tt nemsm skoro vůbec chuť na žádné jídlo.
Jim jen z povinnosti a z hladu.
Mám hlad otevřu ledničku a zase ji zavřu prostě nemam skoro na nic chuť
Ještě co sním je ovoce a ze zeleniny šopsky salát.
Občas nějaký jogurt. Ale maso nebo polévky těstoviny brambory zapecene jsem vařila a prostě si z toho vezmu tak dvě lžíce a zase to odložim.
Nezvracim jen se mi při pohledu na nějaké jídlo zvedá žaludek..
Jinak beru vitamíny vip mami
Děkuji za rady a názory.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1481
5.10.20 23:44

Jo já měla to samé, když už me přešlo zvracení tak jsem jedla jen aby se neřeklo. Trvalo to asi dva měsíce. Jinak proč anonym? Nic citlivého tam nevidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.10.20 23:44

Měla jsem to stejně. Snědla jsem jen na co jsme měla fakt chuť a to bylo málokdy a máloco. Hodně jsem zhubla. Nedá se svítit, když to do sebe budeš tlačit, stejně to vyzvracíš. Brzy to už určitě přejde :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10301
5.10.20 23:48

No, tak to je a může být i hůř :nevim: Jez, co to půjde a z čeho Ti nebude zle. Jestli Ti nevadí polévky, tak ty. Nebo aspoň popíjet čistý vývar. Mně bylo brutálně zle mnoho týdnů, přežila jsem to na ovoci a vodě a všechno dobře dopadlo. Ale dokud to jde, tak určitě spíš jíst, než nejíst. A pozor, hlad to celý zhoršuje, i když máš pocit, že ho vlastně nemáš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
5.10.20 23:57

Měla jsem to úplně stejně. Po prvním trimestru to přejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10301
5.10.20 23:59
@JancaS84 píše:
Měla jsem to úplně stejně. Po prvním trimestru to přejde.

Nebo po druhým :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.20 00:05
@EvieK píše:
Jo já měla to samé, když už me přešlo zvracení tak jsem jedla jen aby se neřeklo. Trvalo to asi dva měsíce. Jinak proč anonym? Nic citlivého tam nevidím.

Anonym kvůli tomu že z rodiny kromě přítele to nikdo neví.

@EvieK píše:

Anonym protože z rodiny to nikdo zatim krom přítele nevi.
Z minulých špatných zkušeností do konce prvního trimestru nechci nikomu nic říkat.
Ne kvůli poveram ale kvuli případnému vysvětlování proč co se stalo atd.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.20 00:08

A nemůže to nějak ublížit miminku.
Když skoro nejim tak nemá žádné živiny 8o nebo to tak v malém tt nevadí?

• Citovat
  • Nahlásit
7392
6.10.20 00:09

Úplně normální, měla jsem to samé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.20 00:12

Jee tak já vám moc děkuji za vaše názory.
A budu se snažit něco papat :D ;)

• Citovat
  • Nahlásit
10301
6.10.20 00:22
@Anonymní píše:
A nemůže to nějak ublížit miminku.
Když skoro nejim tak nemá žádné živiny 8o nebo to tak v malém tt nevadí?

Nevadi. Miminko je parazit, vycucne si, co potřebuje. Ale Tobě to může chybět, tak se snaž 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3778
6.10.20 00:28
@Anonymní píše:
Zdravím všechny.
Prosím i radu..
Jsem v 8 tt
A od začátku 7 tt nemsm skoro vůbec chuť na žádné jídlo.
Jim jen z povinnosti a z hladu.
Mám hlad otevřu ledničku a zase ji zavřu prostě nemam skoro na nic chuť
Ještě co sním je ovoce a ze zeleniny šopsky salát.
Občas nějaký jogurt. Ale maso nebo polévky těstoviny brambory zapecene jsem vařila a prostě si z toho vezmu tak dvě lžíce a zase to odložim.
Nezvracim jen se mi při pohledu na nějaké jídlo zvedá žaludek..
Jinak beru vitamíny vip mami
Děkuji za rady a názory.

To je úplně normální, koncem prvního trimestru to pravděpodobně přejde. Do té doby je dobré najít si dvě tři potraviny, které sneseš, a snažit se jíst aspoň ty. Hlad to většinou zhoršuje a dokáže se dostavit velice rychle, takže je lepší spíš průběžně uzobávat po troškách, které tvůj žaludek snese, než se nutit do sebe třikrát denně nasoukat normální porci. A mít něco nachystané u postele a dostat něco do žaludku ještě než ráno vstaneš. Já u sebe třeba nosila krabičku se sýrem nakrájeným na kostičky, špalíčky nějaké zeleniny nebo ovoce, co jsem snesla, jeden konkrétní druh müsli tyčinky… S první dcerou jsem první trimestr přežila na bílém jogurtu a kyselých jablkách, s druhou na rohlíkách se šunkou, se synem na tortilách (kynuté pečivo mi strašně smrdělo) s lučinou a teď naposledy zas na tvrdém sýru a kompotech. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.20 00:31
@Kassy píše:
To je úplně normální, koncem prvního trimestru to pravděpodobně přejde. Do té doby je dobré najít si dvě tři potraviny, které sneseš, a snažit se jíst aspoň ty. Hlad to většinou zhoršuje a dokáže se dostavit velice rychle, takže je lepší spíš průběžně uzobávat po troškách, které tvůj žaludek snese, než se nutit do sebe třikrát denně nasoukat normální porci. A mít něco nachystané u postele a dostat něco do žaludku ještě než ráno vstaneš. Já u sebe třeba nosila krabičku se sýrem nakrájeným na kostičky, špalíčky nějaké zeleniny nebo ovoce, co jsem snesla, jeden konkrétní druh müsli tyčinky… S první dcerou jsem první trimestr přežila na bílém jogurtu a kyselých jablkách, s druhou na rohlíkách se šunkou, se synem na tortilách (kynuté pečivo mi strašně smrdělo) s lučinou a teď naposledy zas na tvrdém sýru a kompotech. :mrgreen:

Děkuji moc za radu ;)

• Citovat
  • Nahlásit
17084
6.10.20 07:42

Já to měla u všech těhotenství, jedla jsem jen melouny, což v zimě byla pomalu finanční sebevražda… Děti jsou naprosto zdravý a v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama