8 tt a ustaly nevolnosti - může být něco špatně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
_0812_
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 02.05.19 21:47
8 tt a ustaly nevolnosti - může být něco špatně?

Ahoj holky, jen takový dotaz. Začínám osmý týden. Cca před deseti dny se přihlásily těhu nevolnosti. A to tak, že se mi navalovalo i z vody. Kromě piškotů jsem do sebe nedostala absolutně nic a nebyla jsem schopná ani pomalu vylézt z postele a smrděl mi snad i vzduch. Minulou středu jsem byla na ultrazvuku, tam vše v poho a byla už i srdeční akce, akorát mi doktor řekl, že zvenčí dělohy mám křečové žíly a v děloze nějaké hematomy. Další kontrolu mám přesně v půlce května. Jenže od včera jako když utne. Špatně mi skoro vůbec není, jen když mám prázdný žaludek, pachy mi také žádné nevadí a funguju normálně. Ne že bych si chtěla stěžovat, na jednu stranu jsem ráda, ale nemůže to značit něco špatného? U prvního těhotenství nevolnosti přešly až po prvním trimestru. Jediné co mě zlobí je taková slabší bolest podbřišku, jako když má dorazit ms. Ale to nevím, jestli nepřičíst tomu, že se zvětšuje děloha. Gynekolog bude v ordinaci až v pondělí, tak nevím, jestli tam jít nebo ne, ať zbytečně nehysterčím, když vlastně za dva týdny mám další kontrolu. Díky za odpovědi.

Reakce:
Magdalenamag
Stálice 97 příspěvků 02.05.19 21:52

@_0812_ Měla jsem úplně to samé jako ty (včetně hematomu a bolesti v podbřišku) a zniceho nic mi bylo fajn :? Taky jsem měla strach, ale všechno bylo v pořádku. Ale neboj, za pár dní se mi to zase vrátilo :)

Gabri.ela.ela
Kecalka 130 příspěvků 02.05.19 22:00

Měla jsem to samé, do toho jsem do půlky těhotnenstvi krvacela, nikdo nevěřil, že miminko donosim. No teď nespím, protože mi tady řve :grin: takže buď v klidu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 22:01

Mě začala nevolnost cca 7 týden tehu vše v pořádku srdeční akce. Ale nějak se mi vytratila nevolnost, na kontrolu jsem šla v 10tydnu a zamlkle těhotenství bohužel. Ale to nemusí hned znenat i u tebe.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 22:13

Ja prvni prozvracela do 16tt, druhe jsem cekala ze bude stejne, ale jen 14 dni strastneho nechutenstvi (-4kg), v 8tt uz jsem taky byla v pohode a cela z toho vyjukana. Bricho jako na ms me taky bolelo tak do toho 8-9 tt. Ted jsem 15tt a ok.

vrbule
Kecalka 281 příspěvků 03.05.19 08:56

Taky jsem prodelala zamlkle tehotenstvi, ale priznaky zmizely az par dni po revizi. Pri druhem tehotenstvi mi vymizely priznaky nekdy v 10-12tt a vse bylo ok. Zase se brzy vratily, ale ja si dala jednu kontrolni cestu na pohotovost, kde me dr serval, co tam lezu :zed:

Váš příspěvek
Reklama