8. TT silné bolesti podbřisku a v kříži (hrozící potrat?)

Anonymní
26.2.21 07:31

8. TT silné bolesti podbrisku a v kříži (hrozící potrat?)

Ahoj všem, jsem 8+0, včera večer jsem šla spát, úplně bez potíží a nad ránem okolo 6:00 mě vzbudily nepříjemné bolesti v podbřišku a hlavně v křížích. Už jsem nemohla usnout. Bolí to stále, je to taková jakoby menstruační tupá stálá bolest, nejhorší jsou ty kříže. Užívám ještě utrogestan. Zatím nekrvácím, ani nešpiním, ale tento stav začal z ničeho nic a já už myslím na nejhorším. Neustále se kontroluji, jestli nekrvácím. U doktorky jsem byla minulý týden, vše bylo Ok. Tento týden má gyn dovolenou. Bude tam až v pondělí. Nevím, co mám v této situaci dělat. Mám hrozný strach.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.2.21 07:36

Ahoj, pro tvůj klid bych si třeba zavolala jinam na gynekologii a nebo třeba do nemocnice a pouze se zeptala, třeba nějaká sestřička nebo lékařka ochotně poradí a uklidní

• Citovat
  • Nahlásit
478
26.2.21 08:04

Hlavně hned nenervuj, stres nepomůže.
Roztahuje se Ti děloha a bůh ví co, břicho Tě bude bolet celé těhotenství občas. Na začátku jsem taky mívala jakoby menstruační bolesti a v kříži mě bolelo hrozně…
Pokud je to opravdu ostrá bolest, raději si zajdi na pohotovost nebo tak, ale hlavně nestresuj a věř miminku, bude to dobrý :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1329
26.2.21 08:22

Pokud má tvoje doktorka dovolenou a žádný zástup, a bolest je opravdu silná a nepolevuje, tak bych možná zajela na kontrolu do nemocnice. Ono většinou jak se něco stane v pátek, tak je lepší nečekat na víkend.
Ale jak už tady psali, v těhotenství je leccos normální, takže hlavně nestresuj, je možné že je všechno v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
26.2.21 08:24

Měla jsem něco podobného, bylo mi řečeno, že jsou ty bolesti v pořádku, že se mi roztahuje děloha.
Ale samozřejmě si raděj někam zajdi.
Ať ti to dobře dopadne. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
26.2.21 08:26

Ahoj, zazila jsem podobne, od sesteho do desateho tydne krvaceni. K tomu v 7TT bolest bricha (jako u menstruace) a krize, ale byly to pulsujici bolesti. Jak se to uklidnovalo, byly trvale a nepulsujici, to nejhorsi trvalo tyden. Od MUDry jsem mela ve zprave napsane rozvijejici se potrat. MIMCO TO ZVLADLO.

Brala jsem utrogestan, ascorutin a striktne jsem lezela. Chodila jsem na pichani agolutinu kazdy tyden. Drzim palce. Muzes zkusit zastup - musi byt a nebo pohotovost. Vetsinou se nada nic moc delat - bud a nebo, ale treba mne tvrdili, ze ten agolutin pomaha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat