8. týden těhotenství a problémy s jídlem

Anonymní
16.1.20 12:34

8. týden těhotenství a problemy s jídlem

Ahoj Holky,
Moc prosím o radu. Jsem v 8. týdnu těhotenství a mám velké bolení břicha po celý den.. Skoro vůbec nejím, když si něco zobnu je to ještě horší. Má někdo taky takovou zkušenost? Hlavně by mě zajímalo jestli to moje „nejezení“ může poškodit mimi. Nechci o to přijít. :( Nevíte co by mohlo pomoct? Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1172
16.1.20 12:41

Nevim jak s bolenim břicha, ale já nemohla skoro jíst kvůli nevolnostem a to až do 5 měsíce. Zhubla jsem 4 kila. Na mimčo to vliv nemělo. To si z tebe vezme co potřebuje. Projevit se to, ale může na tobě. Únava, padání vlasů, špatná pleť, zuby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4935
16.1.20 12:43
@Anonymní píše:
Ahoj Holky,
Moc prosím o radu. Jsem v 8. týdnu těhotenství a mám velké bolení břicha po celý den.. Skoro vůbec nejím, když si něco zobnu je to ještě horší. Má někdo taky takovou zkušenost? Hlavně by mě zajímalo jestli to moje „nejezení“ může poškodit mimi. Nechci o to přijít. :( Nevíte co by mohlo pomoct? Děkuju

Je to těžké ale taky záleží jestli nejsi úplně moc hubená ale já jsem třeba dost silná na začátku těhotenství mi bylo tak zle že váha šla dolů ale vzhledem k mojí postavě to nevadí i když samozřejmě zase nesmíš být dehydratovaná teď jsem začala 31 tt a taky jídlu moc nedám a když už jo tak nic moc zdravě nic jsem nepribrala ale miminko je zatim ok fakt záleží na více věcech

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17983
16.1.20 12:45

Bolení břicha jako z čeho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1919
16.1.20 12:54

Kde přesně té bolí břicho? Máš aspoň dostatek tekutin? Vyprazdnovani je normální?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
196

Jsem ve 30.tt a taky bohužel moc jíst nemůžu, protože pořád 20× denně zvracim. Pokud je to delší dobu, je fajn dojít si na kapačku, kde vše potřebné doplní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
771

Dá se bolest břicha přirovnat k menstruačním bolestem? Ty jsou pak normální. Já jsem během prvních 12 tydnu zhubla 6 kilo. Nezvracela jsem, ale žaludek na vodě neustále. Mohla jsem jen čínské polívky a jinak nic :lol: a miminko je zatím v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.1.20 13:00
@JancaS84 píše:
Kde přesně té bolí břicho? Máš aspoň dostatek tekutin? Vyprazdnovani je normální?

Nejvíc vlevo nahoře a nahoře uprostřed.. občas mě i píchne vpravo dole ale to jak kdy. Ještě jsem ani jednou nezvracela ale na zvracení mi je.. tekutin se snažím mít dost ale jídlo do sebe prostě nedám :( a mám zácpu což je jasný když nic skoro nejím.. jsem pořád unavená furt spím a spím. Nevím fakt co by mohlo pomoct

• Nahlásit
  • Citovat
16.1.20 13:04
@Jessica4 píše:
Dá se bolest břicha přirovnat k menstruačním bolestem? Ty jsou pak normální. Já jsem během prvních 12 tydnu zhubla 6 kilo. Nezvracela jsem, ale žaludek na vodě neustále. Mohla jsem jen čínské polívky a jinak nic :lol: a miminko je zatím v pořádku.

Právě že je to horší než menstruační bolest.. na štěstí jsem větší postavy takže mám aspoň kde brát..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1172
16.1.20 13:09

Byla jsi už u doktora?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.1.20 13:13
@zuza92 píše:
Byla jsi už u doktora?

Právě že nebyla ale chystám se že půjdu v pondělí teď má moje doktorka dovolenou.. ale můj chlap je úplně na nervy po nocích brečím jak to bolí a dnes mě chtěl odvézt už na pohotovost

• Nahlásit
  • Citovat
1172
16.1.20 13:18
@Anonymní píše:
Právě že nebyla ale chystám se že půjdu v pondělí teď má moje doktorka dovolenou.. ale můj chlap je úplně na nervy po nocích brečím jak to bolí a dnes mě chtěl odvézt už na pohotovost

Tak to bych možná na tu pohotovost jela. Měla bych strach třeba z mimoděložního. Na začátku jsou bolesti běžný, ale spíš menstruační. To co popisuješ se mi moc nezdá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 13:19

To je bezne, je to zacpa a nadymani…taky sem to mela minuly tyden…vadilo mi snad vse co jsem snedla…chce to jist po velice malych davkach a opravdu lehka jidla. Hodne vodnate zeleniny…ale pokud te to bude tez nadymat, tak zkus jen po kouskach rohlik. Ale opravdu si to rozdel na minidavky cca 8-10 porci denne a ono to prejde…pokud to bude furt horsi a horsi, tak muzes vyuzit espumisan, to je jedine co jako tehu opravdu v tehu muzes a ty bolesti se zlepsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 13:21

Jinak tedy me se ty bolesti delaly hnedka po jidle…netusim jak je mas ty…jestli porad ;) tak to bude neco jineho…ale bolelo me to tak jak pises ty v tech mistech…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.1.20 13:23
@zuza92 píše:
Tak to bych možná na tu pohotovost jela. Měla bych strach třeba z mimoděložního. Na začátku jsou bolesti běžný, ale spíš menstruační. To co popisuješ se mi moc nezdá.

Promiň to jsem tě špatně pochopila první ultrazvuk už mám doma a vše bylo v pořádku já myslela že s těma bolestma jsem ještě nebyla

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama