8 týden těhotenství a ultrazvuk neukázal velkost plodu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
4.11.21 16:52

8 týden těhotenství a ultrazvuk neukázal velkost plodu

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli s tím má některá z vás už vzkušenost..poslední MS sem měla 2. Září…první test sem zkoušela 4.řijna vyšel pozitivní dost silná čára za dva dny sem skusila další a čárka zesílila… tak sem zkusila digitální test a ten mi ukázal + 2-3…15 října sem ho udělala znovu +3 byla sem šťastná myslela sem že všechno de jak má…dneska sem byla u Pana doktora a ultrazvuk ukázal teprve počínající těhotenství bez známky života… řekly mi že podle ultrazvuku nemůžu být těhotná skoro 2 měsíce takže si mám ještě týden počkat jestli se něco nezačne vyvíjet mám malou naději co myslíte? Děkuji za odpovědi :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2542
4.11.21 16:57

Podle menses jsi dnes 9+0tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
4.11.21 17:01

@JanaDaR ano dneska sem šla poprvé k doktorovi a podle ultrazvuku to tak vůbec nevypadá ještě to nemá ani srdíčko pan doktor mi dal naději že za týden se může něco změnit doufám v to 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2542
4.11.21 17:01

@Miamor prostě počkej, stejně s tím nikdo nic jiného neudělá. Držím pěsti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
4.11.21 17:02

@JanaDaR dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1890
4.11.21 17:06

Držím palce, přeji vám, aby se to změnilo a plod hezky rostl a bylo srdíčko :srdce:
Ale připravila bych se i na nejhorší. Já to bohužel zažila 2×.. ale dnes už mám doma skoro dvouletou dceru :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
4.11.21 17:10

@Denny97 děkuji moc❤tohle sem zažila už minulej rok ale byla sem teprve ve 3 týdnu začala sem krvácet a řekly že plod se přestal vyvíjet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11358
4.11.21 17:12

Vzhledem k tomu, že pozitivní test byl už před měsícem, tak bych spíš počítala, že to dobře nedopadne :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1890
4.11.21 17:18

@Miamor já poprvé v 6tt a rozjel se pak samovolný potrat.. a pak v 8tt a čekalo se pak 2 týdny jestli se něco nezmění.. bohužel nic.. šla jsem na potratové tabletky (bohužel velká chyba … bolesti, bylo mi neskutečně zle..) pak se ukázalo, že plod tak stále je a musela jsem i tak na revizi dělohy (příště bych šla rovnou na revizi..)

Ale držím palce :srdce: musíte být hlavně v klidu a věřit, že vše bude v pořádku.. ale i se trošku připravit.. držím palce :srdce: :kytka: :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
4.11.21 17:32

Ja bych rekla ze jestli v 8nebo 9 tydnu nevidi srdicko tak je neco spatne :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26252
4.11.21 17:58

Ja bych čekala nejhorší, v tomhle týdnu sem měla na utz už malého človíčka, rozeznalo se tělo, ruce, nohy, hlava, srdíčko bylo už nejake 2 týdny. Buď jsi teda těhotná kratší dobu, což zas neodpovídají ty testy, nebo to neprosperuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10654
4.11.21 18:08

Není to prosperující těhotenství. Bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3730
4.11.21 18:17

Bohužel to nevypadá na prosperující těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.21 18:34

Vadný plod… Neudržovat se zbytečně v naději.. Přeji hodně štěstí do dalšího snažení

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat