8. týden těhotenství bez zvracení

42
3.11.20 18:35

8 týden těhotenství bez zvracení

Ahoj,
jsem v 8týdnu a ani jednou jsem nezvracela a nebylo mi nijak zvlášť špatně. Jen víc spím, možná trochu víc jím.
Co myslíte, přijde všechno ještě nebo budu mít hladký průběh? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3470
3.11.20 18:37

@courtneyy tehotna poprve vid?
Muzes mit hladky prubeh, stejne jako komplikace preci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
3.11.20 18:39

@Kolarkaa ano, poprvé.
Jen mi to přijde divné, jak všude čtu, že ženy zvrací klidně i 20× denně a já bych to přežila normálně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57200
3.11.20 18:40

Ani jednou jsem nezvracela a nebylo mi zle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.20 18:42
@courtneyy píše:
@Kolarkaa ano, poprvé.
Jen mi to přijde divné, jak všude čtu, že ženy zvrací klidně i 20× denně a já bych to přežila normálně :)

Ahoj, že jsem těhotná, vím dva dny :) Je to druhé těhotenství. Při prvním jsem zvracela hned (bylo po IVF, tak vím, kdy bylo to hned) a teď nic. Taky se divím. Asi je to prostě pokaždé a u každého jinak. Nebo to teprve přijde. Drž se, držme se. Hlavně, ať jsou miminka zdravá. :hug:
P. s.: Omluva za anonym, ještě před týdnem bych si nepomyslela po těch letech snahy a dalších IVF, že budu teď těhotná. :) Zná mě tu spousta holek a já to chci přiznat až po porodu, až budu vědět, že je vše v pořádku. Nejsem nejmladší.

• Citovat
  • Nahlásit
3303
3.11.20 18:46

Byla jsem těhotná 2× a nezvracela jsem ani jednou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
164
3.11.20 18:51

Buď ráda :D přijít to ještě muže ale taky nemusí, to asi nezaruci nikdo ;) během dvou těhotenství jsem zvracela možná dvakrát nebo třikrát. Ale obecně žaludek na vodě jsem měla furt a dělalo se mi zle v autě a ze spousty různých jídel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10397
3.11.20 18:58

Porodila jsem 2 děti a nezvracela jsem ani jednou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14773
3.11.20 19:00

A to si stezujes? Bud rada ne, i když to ze to mas ted v pohodě, neznamená že to ještě nepřijde? Já blila nekdy od 7tt a bylo to peklo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5939
3.11.20 19:01

Ani v jednom tehotenstvi jsem nezvracela, jednou jsem cekala kluka, podruhe holku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
618
3.11.20 19:04
@courtneyy píše:
Ahoj,
jsem v 8týdnu a ani jednou jsem nezvracela a nebylo mi nijak zvlášť špatně. Jen víc spím, možná trochu víc jím.
Co myslíte, přijde všechno ještě nebo budu mít hladký průběh? :)

Užívej si to, máš štěstí, trochu ti závidím :D já u dcery zvracela od 2 do 5 měsíce celý den, každý den. Teda v půlce 5 měsíce se to už lepšilo ale když mi každý říkal jak si těhotenství užíval tak jsem si říkala jakou mám smůlu. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
694
3.11.20 19:31

Ja taky nezvracela, celej prvni trimestr na pohodicku… v druhem mi pak zaclo hrozne tvrdnout bricho a mela jsem asi mesic klidovej rezim, ted uz se to lepsi… tak tezko rict, jakej budes mit prubeh :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11560
3.11.20 19:31

Začla jsem blít asi v desátým týdnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6106
3.11.20 19:34

Taky jsem ani u jednoho těhotenství nezvracel, zato mě casto tekla krev z nosu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
3.11.20 19:37

@courtneyy Čekám třetí a nikdy jsem nezvracela a ani mi nebylo zle. Já za to teda byla šťastná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat