8500 měsíčně na jídlo/drogerii pro 3 lidi

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.1.22 19:46

8500 měsíčně na jídlo/drogerii pro 3

Zdravím,

mám aktuálně stanoveny tento rozpočet na nákup jídla a drogerie (včetně restauraci) na měsíc. Jsme 3, dcera školka.

Aktuálně mame utraceno:
Jídlo domu: 4.193,–
Restaurace: 1.607,– (víkendy)
Hospoda (manžel) 670,–
Drogerie: 530,–

Aktuálně zbývá do konce měsíce 1550,–, což jde, jen už žádné restaurace apod. Máme celkem plný mrazák i lednici.

Máte nekdo podobný rozpočet? Plus nějaké typy na rychlé, levné, ale zdravé obedy/večeře :) či přijde Vám to moc/málo?

Jelikož šly potraviny brutálně nahoru, restaurace nemluvě, dále bych dejme tomu ráda zachovala tento rozpočet.

Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12851
16.1.22 19:53

Tak když nemám peníze a přemýšlím kde ušetřím, tak nechodím na jídla do hospod ne?

Jinak za půlku měsíce jsi utratila 7000,– a na druhou půlku ti stačí 1500?. Vážně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9606
16.1.22 19:54

No, na to, že jsme v půlce měsíce, tak to tvé skóre žádná sláva není :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
438
16.1.22 19:55

Mám na jídlo + drogérku o něco víc, taky jsme už co do gastronomie 3 dospělí, ale restaurace jsou škrtnuté už dávno, max. občas dáme něco z rychlého občerstvení. I když naposledy to byly na výletě 3 meníčka v KFC a 600 taky vyfičelo, nejspíš stáhnu i to, stejně to ani zdravý není :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
16.1.22 19:55

A to utracite měsíčně? Já třeba drogerii nakupuji do zásoby dle akci, takže to nemám rozpočítané na měsíc… upřímně po zdražování nemám už tolik přehled jak nám to vychází

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.22 19:57

Ano ty restaurace tam být neměly, ale zašli SME si na menu po dlouhé dobe a nečekali, že tam necháme 900kc…
Ano, mám teď hodně z rozpočtu utraceneho, ale byly dobre akce, takže obědy mám více méně potěšené do konce měsíce :)

• Citovat
  • Nahlásit
2107

Máš hov.no a půlku ho necháš v restauraci :zed:
A co celkovy příjem??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@DV_JANA
Ano měsíčně. Tu drogerii kupují dle potřeby no.. a samozřejmě akce.:)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.22 19:59

@JiříkMazlík
Jak jsem psala výše ty restaurace byly omyl no. už si dlouho na menu nezajdeme.

Celkový příjem máme cca 70tis. Ale máme zásadu. 10 - 20 - 30 - 40.
Ale to asi není moc podstatně.

• Citovat
  • Nahlásit
9606
@Anonymní píše:
Ano ty restaurace tam být neměly, ale zašli SME si na menu po dlouhé dobe a nečekali, že tam necháme 900kc…
Ano, mám teď hodně z rozpočtu utraceneho, ale byly dobre akce, takže obědy mám více méně potěšené do konce měsíce :)

No, tak ti zbývá stovka na den pro všechny na snídaně a večeře. To je sakra málo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16061

Měsíční rozpočet nemáte nijak závratný. Tím spíš nechápu to jídlo v restauraci. Jinak jsou tady různé šetřící diskuse, tam je tipů na jídlo hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57751
16.1.22 20:00

Ty položky za restaurace a hospody mi přijdou naprosto zbytečné položky a to nemusím šetřit. Ale chci.
Nauč se, že si peníze rozložíš, ať vycházíte líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.22 20:01

@Paoloska @nozu
Ty restaurace byl omyl. Už si dlouho nezajdeme. No pečiva mám v mrazáku celkem hodně, chystám se i hodně péct. Jinak děkuji, na ty diskuze šetřící se mrknu :)

• Citovat
  • Nahlásit
9606
@Anonymní píše:
@JiříkMazlík
Jak jsem psala výše ty restaurace byly omyl no. už si dlouho na menu nezajdeme.Celkový příjem máme cca 70tis. Ale máme zásadu. 10 - 20 - 30 - 40.
Ale to asi není moc podstatně.

Můžu se zeptat, jak to máte na ta procenta rozdělené?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Kelsey
Ano děkuji, to by hlavně potřeboval můj manžel. :pocitac: :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu