8m se budi v noci, náhle

331
13.8.20 19:35

8m se budi v noci, náhle

Ahoooj. Můj 8m prcek už druhý den vstává ve 2h ráno. Hrozná facka pro mě uprostřed noci. Od narození jsem zvyklá na super spánek bez buzení a teď tohle. Rostou mu zuby, ale tim to asi není - nepláče. Proste by si hrál, lezl, smál… ale zaroven je ospalej, kdyz ho drzim, hlavicku ma polozenou na me, ale za boha zase ihned neusne :zed: kdyz ho necham v posteli tak leze, padne, na chvili lezi, zase se zvedne a tam dokola… tak za hodinu a půl snažení se mi to včera povedlo. Jo a pak vstane třeba na 9h. Drív spal do 8h. Nechápu. Nerozumim.
Pres den spí dle potreby 2-3× denne. Vetsinou 30-45 min a nejdelsi tak 1h a pul vic ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4192
13.8.20 19:37

Může vstřebávat zážitky ze dne. Mě to dcera dělala pár noci taky. :) :D 3 hodiny v noci jsme koukali do stropu protože madam nechtěla spát :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18195
13.8.20 19:43

Me se to s malym taky obcas stane, tak jednoh za mesic se vzbudi uprostred noci a je vyspalej, chce lezt, kdyz ho vemu k sobe tak me taha za vlasy aby me vzbudil :roll: většinou zabere mi dat mliko a capnout ho aby se nemoh hejbat, zhasnout a on kdyz nema zabavu tak zas usne. Ale detem se prostě spanek porad meni, ze ti spal pekne od narozeni neznamena, ze to je naporad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
331
13.8.20 19:47

@mackA159 chudáku :D ja jsem od narozeni prave zvykla, ze v noci se spí do rána, neznám koliky, probreceny noci. Pamatuju tak jednu, dve. Tohle je pro mě náhlé utrpení :D a snad je to jen nejaky růstový a prejde to brzy :)
On vlastne ani nemenil vyrazne nikdy svuj spaci rezim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
331
13.8.20 19:49

@Kriss Tina on je spis jakoze by spal, ale nejde mu zabrat. Kdyz s nim chodim, kolebam tak ocicka ma i zavrene, ale nezabere. Kdyz ho polozim na zem tak by lezl jak drak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4192
13.8.20 20:08
@dog.s píše:
@Kriss Tina on je spis jakoze by spal, ale nejde mu zabrat. Kdyz s nim chodim, kolebam tak ocicka ma i zavrene, ale nezabere. Kdyz ho polozim na zem tak by lezl jak drak.

Tohle je přesně dcera. Asi 3 dny dělala to samé.. Chtěla spát, ale nešlo ji to.. Takže fakt ty 3 hodiny se prevalovala.. :) ráno vstávala normálně jakoby nic :cert: 8

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
13.8.20 20:38

Nic si z toho nedelej. Syn mel období, kdy byl takto vzhůru i 2-3 hod. A bylo to dva tri dny v týdnu pak klid a za par dnu zase.. no nic jsem nenadelala.. obcas spi dobře, jindy se takto vzbudí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 20:43

Prostě změna, za nějaký měsíc se bude budit a chodit spávat zase jináč, dětem se to furt mění a vyhráno nemáš téměř nikdy :-)) Pouze se střídají slastná období klidu a období, kdy ti to není po chuti, ale stejně nic nenaděláš:-)
Za měsíc může zase spávat celé noci, prostě se obrň trpělivostí a žádný extra důvod za tím nehledej. Pokud jsi přes den z předešlé noci nevyspalá, zkus na to myslet a odpočinout si aspoň trochu v průběhu dne, noční kvalitní spánek nenahradíš, ale lepší než drátem do oka.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama