8.měsíc těhotenství - jak to máte s energií, spánkem, nabranými k

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Konys
Stálice 81 příspěvků 02.08.19 16:53
8.měsíc těhu- jak to máte s energií, spánkem, nabranými kg..atd?

Ahoj mamči… :mavam:
Zajímalo by mě kolik kdo celkově přibral zatím do 8.měsíce? Jak to máte se spaním?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lupajznice
Povídálka 14 příspěvků 02.08.19 17:06

Mám nahoře 12 kg, ale mám velké otoky, jsem ve 33 týdnu a vnímám to jako zlomove období, nemám energii, špatně se mi chodí i spí. Začínám se těšit na porod, že zda se mi, že asi puknu. :)

Kiminkkka
Kecalka 471 příspěvků 02.08.19 17:13

V 8. Měsíci jsem byla v červnu zrovna v těch největších parnech :expressionless: jak jsem měla celé těhotenství klid, tak se objevili otoky jak blázen (z toho vedra), nahoře už 25kg a tím jak se malá posouvala a točila dolů, tak začali i bolesti zad při delším stání/chození. Na spánek mi těhotenství nijak nevadilo, spíš že bylo horko a nedalo se ani vyvětrat to dusno - trochu se mi točila hlava. Ale celkově jsem nebyla unavená tak jako ze začátku těhu. Myslím si, že jsem celkem šikovná těhotná a pořád někde chodíme, výletujeme a taky barák a zvířata obstarávám do teď v pohodě (akorát pomalejším tempem). Momentálně jsem 41+3 a už bych to měla ráda za sebou :grin:

Piiimiii
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 02.08.19 17:16

Ahoj…ja zacinam 8. mesic v pondeli…pribrala jsem dosud 12 kilo (coz je dost, protoze nejsem zadny drobek)…no a spim az moc- dopoledne, odpoledne a v noci jako zabita…dlouho uz pouzivam tehotensky/kojici polstar…jednou, maximalne dvakrat za noc jdu na zachod a pak mam trosku problem zabrat, ale staci mi precist dve stranky a jsem tuha :D

Konys
Stálice 81 příspěvků 02.08.19 17:26

Ja se teda priznam, ze se nevazim..vazim se jen u doktora :D odmitam se stresovat :lol:
Na sedmym jsem mela 7,5kg nahore… Ale tim ze pred tehu jsem nebyla zadny drobinek, je znat kazdy kg co se na me nalepi.. Jdu za dva tydny na gyndu, tak jsem zvedava kolik to zase poskocilo.. :think: :D
Jinak s tim spanim… Pro me jsou noci hrozny muka.. Boli me kycle a kriz…uz mi ani ten velky tehu polstar nepomaha.. Do toho čůrání kazdý dve hodky, takze naspim tak 4 hodky a jeste ne v kuse :lol:
Pres den pak bych spala jak zabita..
A jak Vam nabiraji prckove v pupiku?
Me na 29.tt doktor rekl, ze je mala takova vetsi…vazila 1300g.. :think:

ptk
Nováček 6 příspěvků 02.08.19 17:29

Ja pomalu koncim 8. mesic, zatim - 1kg oproti dobe pred, energie tak nejak primerene, treba jsme jeli na kole 20 km, ale zabralo mi to tak je 2× delsi dobu, prochazky jsou taky nadlouho, nez nekam vyfunin, ale 5 km s rozhlednou jeste dam, spanek uz se stabilizoval, nemohla jsem usnout, odpadla jsem treba az ve 3, ted uz vetsinou kolem pulnoci, vstavam v 9, mezitim tak 2-3× zachod, pres den nespim

Konys
Stálice 81 příspěvků 02.08.19 17:32

@ptk ta predstava ze jeste ted pojedu 20km na kole me desi, tady v Jizerkach je samej kopec.. :lol: To pred Tebou smekam..to bych nedala..

Piiimiii
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 02.08.19 17:32

@Konys Ja byla ted v 31. tt a prcek vazil 1500 g a dle doktora je to ok ;)

Konys
Stálice 81 příspěvků 02.08.19 17:34

@Piiimiii Jsem zvedava za dva tydny, az nas obe prevazi :lol:
Uklidnuje me, ze ta vaha vypocitana utz je jen +- :)

ptk
Nováček 6 příspěvků 02.08.19 17:35

@Konys no tady na Vysocine taky zadna rovinka, ale zas 20 km neni zadnej vykon (aspon pro me teda), jeste v pulce byla zastavka na malinovku a cockovou polivku, takovy prijemny protazeni :) prcek to cely prospal, nezajem :lol: ale kazdy tehotentstvi je jiny, kazdy podle toho, jak se cejti

Konys
Stálice 81 příspěvků 02.08.19 17:37
@ptk píše:
@Konys no tady na Vysocine taky zadna rovinka, ale zas 20 km neni zadnej vykon (aspon pro me teda), jeste v pulce byla zastavka na malinovku a cockovou polivku, takovy prijemny protazeni :) prcek to cely prospal, nezajem :lol: ale kazdy tehotentstvi je jiny, kazdy podle toho, jak se cejti

Ta cockovka, no to by me asi trochu popohnalo i na tom kole, to je fakt.. :lol:

lachtanice86
Echt Kelišová 8679 příspěvků 02.08.19 19:48

Nespala jsem víc jak 4hodiny někdy od 4.měsíce a ani ne dohromady.. v 8.měsíci jsem měla nahoře 6kg. Pribrala jsem malo. Jsem rada. Začínala jsem na normální váze, ne nadvaze.

LucieMD
Kecalka 389 příspěvků 02.08.19 22:37

@Konys
Já jsem byla u doktora v 30+0 a mimčo mělo 1500 g a podle dr úplně v normě. Takže těch 1300g mi nepřijde moc :nevim:

Konys
Stálice 81 příspěvků 03.08.19 01:39

@LucieMD Ahaa, zvlastni jak kazdy dr. rika neco jineho.. :nevim:

LucieMD
Kecalka 389 příspěvků 03.08.19 10:03

@Konys
Jj, už jsem se tady s tím v diskuzích setkala hodněkrát, kolikrát to byly úplně protichůdné názory doktorů :roll: :mrgreen: ale, že budeš mít obříka bych se nebála :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama