8.měsíční-budí se každé 2 hodiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mishell
Ukecaná baba ;) 2372 příspěvků 22.08.18 17:46
8.měsíční-budí se každé 2 hodiny

Prosím o pomoc a jakoukoli radu, jelikož už jsem fakt vyčerpaná. Dceři bude za pár dní už 8 měsíců a už od jejich 4 měsíců se budí v noci každou 1,5-2hod na kojení. Bylo ted přes léto pár vyjímek fakt jen pár nocí že se vzbudila jen 2× za noc ale už jsme zas tam kde jsme byli..mám ještě 2 syny 6 a 5 let a manžela často v práci a už fakt nezvládám fungvat přes den. Přes den je malá v pohodě..ráno kolem 7hod ji nakojim pak mezi 9:30-10hod znovu pak má mezi 12-13hod zeleninový příkrm po kterém ji dám po hodině napít ještě od sebe odpoledne kolem 17hod půlku přesnídávky a pak opět dokrmím od sebe a večer kaši po které jde spát..po té vydrží 3-4 hod a pak začíná noční směna s kojením..už jsem tak zoufalá že jsem zkusila Sunar na kterém vyrůstali oba kluci které jsem bohužel nekojila ale flašku odmítá po chvíli…

Reakce:
Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6290 příspěvků 22.08.18 17:50

Holka, jedině vydržet… mě se takhle budí ještě roční. Ne všechny děti spinkají celou noc :nevim: .

Mishell
Ukecaná baba ;) 2372 příspěvků 22.08.18 17:51

Neříkám celou noc, ale aspon 2,5-3hod kdyby vydržela spát..je to fakt už vyčerpávající­..pořád doufám a čekám a nic :(

nesssinka
Extra třída :D 10883 příspěvků 22.08.18 17:56

@Mishell úplně ti rozumím, taky jsem vyčerpaná.

Moje děti byly schopné se budit i co 5 minut.
U staršího jsem vyzkoušela, kde co, aby spal celou noc a nepomohlo nic, spaní celou noc přišlo ve 2 letech. Mladší je 15 měsíců a taky si o spaní celou noc můžu nechat zdát, tak čekám…

dupejj00
Kecalka 161 příspěvků 22.08.18 17:57

U prvniho syna se to zlepsilo samo po roce. Kase nepomohla,vyrvat jsem nenechala. Druhy se taky budi casto,ale mam ho v posteli,takze prilozim prso a spim dal,hodiny nesleduju,to bych se akorat vic stresovala.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2309 příspěvků 22.08.18 18:00

Mně se takhle začal často budit v půl roce,do té doby tak 2* za noc. Došlo to tak daleko,je visel na prsu permanentně a nemohla jsem se ani pohnout,takže jsem místo spánku jen tak podřimovala,jinak okamžitě začal řvát. Po čtrnácti dnech jsem mu prso prostě nedala…řval,vztekal se,ale to jsem vydržela dvě noci a pak se začal budit až k ránu. Teď se taky častěji budí,ale je to kvůli zubům,to je jiná situace. Většinou usne během minutky a zase tvrdě spí.

katuska1984
Kecalka 382 příspěvků 22.08.18 18:16
@Mishell píše:
Prosím o pomoc a jakoukoli radu, jelikož už jsem fakt vyčerpaná. Dceři bude za pár dní už 8 měsíců a už od jejich 4 měsíců se budí v noci každou 1,5-2hod na kojení. Bylo ted přes léto pár vyjímek fakt jen pár nocí že se vzbudila jen 2× za noc ale už jsme zas tam kde jsme byli..mám ještě 2 syny 6 a 5 let a manžela často v práci a už fakt nezvládám fungvat přes den. Přes den je malá v pohodě..ráno kolem 7hod ji nakojim pak mezi 9:30-10hod znovu pak má mezi 12-13hod zeleninový příkrm po kterém ji dám po hodině napít ještě od sebe odpoledne kolem 17hod půlku přesnídávky a pak opět dokrmím od sebe a večer kaši po které jde spát..po té vydrží 3-4 hod a pak začíná noční směna s kojením..už jsem tak zoufalá že jsem zkusila Sunar na kterém vyrůstali oba kluci které jsem bohužel nekojila ale flašku odmítá po chvíli…
:jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk: mne se stejne stary budi po pul hod.az hod.
budte rada za 2 hodiny :?
Mala.ještěrka
Kecalka 316 příspěvků 22.08.18 18:25

U nás pomohlo jenom odnaučit noční kojení a odstěhovat že společné ložnice. Jinak se taky budil každé dvě hodiny, jak kdyby měl budíka 8o

Mishell
Ukecaná baba ;) 2372 příspěvků 22.08.18 18:46
@Mala.ještěrka píše:
U nás pomohlo jenom odnaučit noční kojení a odstěhovat že společné ložnice. Jinak se taky budil každé dvě hodiny, jak kdyby měl budíka 8o

Přesně je to až zarážející ona se opravdu budí ve stejné časy jak kdyby měla nařízený budíky :nevim:

Krupka domaci
Povídálka 40 příspěvků 22.08.18 21:29

Chapu Vas,ale musite vydrzet.Me se syn budil do roka i kazdou hodinu.Celou noc jsem mela prsa venku a obsluhoval se sam a ja tak nejak pospavala.Pak se odstavil,ale zas se budil co dve hodiny na dudlika.Tech jsem mela snad dvacet,poslepu jsem mu ho dala do pusy a spalo se dal.Az cca od 2,5 let mi spi celou noc.Drzte se ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >