8měsíční už nechce kaši ani um

Everyone
9.6.13 12:32

8mesicni uz nechce kasi ani um

Ahoj, Nase cerstve 8mesicni holcicka poslednich par dni nechce vecer kasi a ani rano um. minuly tyden pila kasi min a min, a posledni 2 dny odmita uplne a stejne Tal um.na noc snedla aspon trochu jogurtu s piskoty. Vsimla jsem se, ze zacinaji rust prvni zuby, tak to muze mit vliv? ostatni jidlo(presnidavku, masozeleninu)basti krasne. Jenze cim nahradit kasi a um? Doted byla pekny jedlik.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3347
9.6.13 12:36

Ahoj mam rocniho chlapecka. A um i kasi posledni dobou odmita. Radila jsem se z dr pry je jeste brzy ho odstavit. Posledni dobou mu mleko nedavam teple. A pije ho. Proste mu ho rano uvarim co vypije vypije a pak to dorazi studene. Nevim jestli to je tou teplotou. K zubum bych to nepriklanela ale nevim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4728
9.6.13 12:38

Kaši určitě na lžičku a né do flašky, jestli jí trápí zuby, tak je možný, že jí něco nejede, naše malá při trápení se zoubkama chce právě jen mléčný jídla, tj. kojení, jogurty, kaše. na oběd a přesnídávku hází obbek :lol: Uvidíš za pár dní, ale v osmi měsících to mléko ještě potřebuje, nebo jí zvýšit přísun mléčných výrobků

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8041
9.6.13 12:44

Ja to resila, ze jsem davala bily jogurt a syry, aby mela prijem 0,5l „mleka“ denne.
Do 8-mi mesicu jsem ji jen kojila, pak se odstavila sama, ale nechtela UM ani kase.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1239
9.6.13 12:55

Naše malá taky přestala pít zhruba v roce UM, tak jsem dávala více jogurtů a sýrů, no a k večeři dostala kaši ze lžičky, což jí doteď a nepřijde mi, že by bez mléka nějak strádala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12181
9.6.13 13:29

Kdyz rostou zoubky, mohla by uz kousat syry typu baby bell a nebo alespon platkovy. Tady (v zahranici) se prodavaji dokonce i tycinky, ktere syn miluje. kdyz dosly, nekdy se spokojil i s platkovym a nebo ukrojenym kouskem syra, co kupuju na spagety a vubec na vareni. Je mekci a tak mu chutna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1762
9.6.13 13:40

Četla jsem, NECHCE KAŠI ANI RUM :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Everyone
9.6.13 13:56

Rum jsem nezkousela :mrgreen: :lol: Kazdopadne zacala navic kaslat a vypada to na prudusky. Vecer zkusim tu kasi ze lzicky

• Citovat
  • Nahlásit
12181
9.6.13 14:08

@Martina.ova me tedy kluk kasi pil jen asi 3 dny. Kazdej den hustejsi a pak uz normalne take ze lzicky a nebo jako pridavek do prvnich prikrmu. Ale u 8 mesicniho ditete asi ne. To uz ji asi vic, nez jen prvnotni prikrmy :( Jak ma rad brambory? jestli jo, tak z toho udelat kasi (neni to moc mlika, ale kazda kapka se pocita, ze?) K jidlu lze pridavat casto syr. Do ruznych testovin (mlete maso s jakoukoli zeleninou rozvarenou do mekka, primo syrova omacka, trosku spenatu zamychat se syrem do testovin), zapect treba s kvetakem bud jako prilohu, nebo jako hlavni jidlo s bramborem, rizoto, moznosti je hodne. a koneckoncu, ten syr lze pridat i do tej bramborovej kase.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Everyone
9.6.13 14:16

Brambory ji rada, s tou kasi je to dobry napad

• Citovat
  • Nahlásit
16853
9.6.13 14:33

Náš malej od 8 měsíců nepije UM ani mlíko vůbec a o kaších nemluvě, ty nejí asi od půl roka. Nijak nenahrazuju, má denně 2 jogurty a nic mu nechybí. Tvrdé sýry taky nejí, tak mu to na sílu cpát nebudu. když nechce, nevezme si, i kdyby jsi se na hlavu postavila, my vyzkoušeli snad všechno :mrgreen: :mrgreen: Ale když prvně přestal pít UM, tak vzal na milost asi na měsíc a půl bebu- noční, to bylo jediné mlíko, které si ještě vzal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Everyone
9.6.13 14:36

@araw 2 jogurty denne je 250ml mleka, to je stejne malo, ne? co na to dr.?

• Citovat
  • Nahlásit
16853
9.6.13 14:40
@Martina.ova píše:
Rum jsem nezkousela :mrgreen: :lol: Kazdopadne zacala navic kaslat a vypada to na prudusky. Vecer zkusim tu kasi ze lzicky

Jinak kaše náš kluk vůbec nechtěl ty kupované, jedl jen ze zdravé výživy, kukuřičnou a rýžovou. příprava stejně jako ty drahé kupované, taky jen zaliješ vodou a přidáš trochu UM. Ale není tak silně mléčná, třebas by si to i ten tvůj vzal. Jo a vločkové kaše, taky drcené vločky a jen zalít horkou vodou a dodat potom trochu UM :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16853
9.6.13 14:43

Jo a je spousta, velká spousta potravin, které mají v sobě mnohem víc vápníku než slavné mléko. :lol: http://www.prvky.com/…traviny.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16853
9.6.13 14:44
@Martina.ova píše:
@araw 2 jogurty denne je 250ml mleka, to je stejne malo, ne? co na to dr.?

Nic, co by. Ze začátku prej mu dávat tvrdý sýr, ten nejí a nechce. Tak nic, ale hodila jsem ti odkaz, dávám mu hodně potravin s vysokým obsahem vápníku a prospívá moc dobře. Na roční prohlídce doktorka říkala, že když nechce, tak nechce, co se dá dělat :mrgreen: Jinak jsem z toho byla na prášky, fakt jsem zkoušela všechno, znovu všechny UM co jsou na trhu, různé kaše a pod. a nic, prostě nechce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat