8měsíční holčička má radši tatínka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klarcaa
Stálice 61 příspěvků 05.05.19 18:49
8mi mesicni holcicka ma radsi tatinka?

Ahoj holky, stalo se vam take nekdy? ze vase dite melo viditelne radeji tatinka nez vas? Moje holcicka zacala absolutne uprednostnovat partnera. Ja jsem ji tak dobra abych nakojila prebalila nakrmila, ale jakmile vidi partnera smeje se kope nozickama. povida ma. radost a ja jsem uplny vzduch. Musim si jeji usmev vynucovat blbnutim, oblicejema atd. Pak se usmeje ale prirozene ne. Trva to asi 3 dny. Doufam ze to prejde ????i pritelovu dceru kterou videla 3× v zivote tak se na ni smala.jak blazen.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17107 příspěvků 05.05.19 18:50

A proč to vadí? Budeš mít aspoň chvíli klid

Klarcaa
Stálice 61 příspěvků 05.05.19 18:56

No ja jsem z toho docela hotova, davam ji maximum ze sebe a ona to proste bere jako,, samozrejmost" a prijde chlap jen hodi ockem a holcicka by se mohla pretrhnout usmevem a radosti. Urcite to je ode mne nejaky typ zarlovosti, ale spis je mi to lito a bojim se aby me v budoucnu neodmitala.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14256 příspěvků 05.05.19 18:59

@Klarcaa to je úplně normální :lol: ty jsi tam furt = nuda. On ne = sranda

Zoe1
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 05.05.19 19:04

Něco podobného je i u nás, taky se mi zdá, že mě už bere jako automaticky a když vidí tatínka, tak se může zbláznit, přitom kolem ní běhám jenom já, krmim, přebaluji, nosím, koupu, tak je to pro ni nuda, tátu vidí docela málo, tak zpestření, hned se usmívá, šahá mu na obličej, nejradši by byla nalepená na něm, ona ho prostě zkoume :-D mě zná dostatečně.

Verun83
Echt Kelišová 9593 příspěvků 05.05.19 19:07
@Klarcaa píše:
No ja jsem z toho docela hotova, davam ji maximum ze sebe a ona to proste bere jako,, samozrejmost" a prijde chlap jen hodi ockem a holcicka by se mohla pretrhnout usmevem a radosti. Urcite to je ode mne nejaky typ zarlovosti, ale spis je mi to lito a bojim se aby me v budoucnu neodmitala.

Prosim te, je ji 8m, pises o ni jako o vypocitave mrse.

Je to proste normalni. Tebe vidi furt, ostatni omezene. Je to logicky. Bud rada, ze ti nevysi na noze, kdyz nekdo prijde. To bys tu pak fnukala, jak si nemuzes dojit ani na zachod.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 19:10

U nás je to na chlup stejně jako u vás, jen s tim rozdílem, že mně to nevadí. Naopak, já si chvíle, kdy vidim, jak se na manžela chechtá, uplně užívám, vidět je oba spolu šťastné a spokojené je pro mě nejvíc. Protože to beru i rozumem, on ho syn nemá rád víc, jen jsem pro něj ta nejokoukanější, tudíž nezajímavá.

Aduš8
Závislačka 4458 příspěvků 05.05.19 19:14

Počkej, až přijde separační úzkost a nehneš se od ní ani na milimetr. Buď ráda, že má tátu ráda, náš malý má teď období, kdy mu vyloženě dává najevo, že máma je teď na prvním místě. Žárlit na vlastního partnera mi asi vyloženě normální nepřijde… A jinak ano, je to normální, protože už zjistila, že máma je pořád s ní a táta jen omezeně. Měla bys to chápat z druhé strany, že se tebou cítí jistá. A to je nejlepší, co můžeš dítěti dát.

Klarcaa
Stálice 61 příspěvků 05.05.19 19:18

Verun83. Prosimte vypocitava mrcha? To je trochu prehanka ne.
Jen jsem.se chtela zeptat jestli to nektera z vas zazila taky a jak jste to braly. Chtela bych to brat s nadhledem. Snad si na to zvyknu. Ted me to fakt trapi.

Verun83
Echt Kelišová 9593 příspěvků 05.05.19 19:30
@Klarcaa píše:
Jen jsem.se chtela zeptat jestli to nektera z vas zazila taky a jak jste to braly. Chtela bych to brat s nadhledem. Snad si na to zvyknu. Ted me to fakt trapi.

Osobne nechapu tuhle opici lasku. Zvykej si proste na to, ze to, ze jsi matka neznamena, ze ti tve dite za to bude bude,,libat nohy,,. Predstav si, ze moje deti taky touzi vic po tatinkovi. I presto, ze ja jim davam vetsi peci. Kdyz vypadnu pryc, pomalu si ani nevsimnou. Kdyz neni doma otec, tak tu po nem teskni. Proste realita. Ses JEN matka.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 05.05.19 19:31

Jednoduche.. ty jsi s ni porad.. tata jen nekdy

welovefashion
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 87 inzerátů 05.05.19 19:38
@Klarcaa píše:
Jen jsem.se chtela zeptat jestli to nektera z vas zazila taky a jak jste to braly. Chtela bych to brat s nadhledem. Snad si na to zvyknu. Ted me to fakt trapi.

Neřeš :lol: nebo ji nech pár hodin samotnou s tatínkem a uvidíš až se vrátíš že se na tebe bude smát taky… Taky mám tatinkovyho miláčka a ráda toho využívám…

Chiquinquirá
Závislačka 2916 příspěvků 05.05.19 19:44

To nevíš, že tatínci jsou hlavně na blbnutí :D ale jakmile je dítěti zle, většinou se chce tulit u maminky. Uvidíš :kytka: ty jsi jistota

Myšové mizerní
Povídálka 15 příspěvků 1 inzerát 05.05.19 19:45

Znám. Když je doma tatínek, máma přestává existovat. :lol: Jsem za to ráda, o víkendu si aspoň trochu odpočinu. A těší mě, že spolu mají hezký vztah. Dcerka už je teda větší (2,5 roku), ale bývalo to tak vždycky.

Freya10
Kecalka 357 příspěvků 05.05.19 19:51

Taky by mě nějak nenapadlo nad tímto tesknit…naopak - děláš to skvěle - jsi pro ní skvělá máma a ona má v tobě absolutní jistotu - bere tě jako svojí běžnou součást. Děti v tomto věku prý neumí moc (na emocionální úrovni) rozlišit mezi sebou samým a matkou. Jste prostě doposud tak provázány (valnou část času spolu, kojíš, primárně o ni pečuješ…), že tě bere jako součást sebe a nemá potřebu si tě „získávat“ a bláznit z tebe. Copak ty se culíš na svou vlastní pravou ruku? :lol: Takže je to úplně naopak, než to bereš ty. Jsi pro ní natolik potřebná, až tě bere jako svou součást…a toto se většinou láme právě do separační úzkosti, kdy dítěti dojde, že ono samo je jen ono samo a ty jsi jiný člověk, co také může zmizet… :lol: :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama