9. dní zpožděná MS, negativní test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marie f
Povídálka 13 příspěvků 27.02.18 17:07
9 dní zpožděná MS , negativní test

Dobrý den, mám 9 dní zpoždění MS ale test negativní :( vážně nevím co si myslet… mám citlivá prsa, bolest v podbřišku ale jen když jsem v klidu např. večer, pořád jsem unavená a občas podrážděná, stále si přijdu nafouklá… i pes se chová zvláštně :? Vždy se mnou spal stylem že se přitiskl k břicho to poslední 3 dny odmítá vedle mě spí ale u nohou… Nevím co si o tom všem myslet už jsem asi blázen 8o moje gyn. mi řekla ať přijdu za 14 dní… ale docela mi to leze na mozek.. máte někdo s tímto zkušeností prosím? :oops:

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9695 příspěvků 27.02.18 17:10

Spíš si to vsugeruješ :)

Marie f
Povídálka 13 příspěvků 27.02.18 17:12

Asi máš pravdu.. ale jak se hodit do klidu? Nevím jak na to nemyslet:D

Laurie
Kecalka 369 příspěvků 1 inzerát 27.02.18 18:01

Gyn neměla volno nebo proč tě nevzala dřív? na utz by už muselo být něco vidět, pokud bys byla těhu

Marie f
Povídálka 13 příspěvků 27.02.18 18:04

Neměla volno bohužel.. spíš mám asi strach aby to nebylo něco vážnějšího :?

lachtanice86
Kelišová 5274 příspěvků 27.02.18 18:05

Obcas se stane že je spozdeni. Tělo není stroj

Marie f
Povídálka 13 příspěvků 27.02.18 18:10

Asi je to stresem… i když bych si prala alespoň maleho ducha tam videt tak nic :( dekuju moc :)

Marie f
Povídálka 13 příspěvků 27.02.18 18:23

Ještě jsem zapomněla dodat že mám stále žaludek na vodě a hrozný návaly horka a zimy

SannaZ
Kecalka 176 příspěvků 27.02.18 20:34

Tělo je hodně citlivé na změny, může to být stresem, změnou prostředí nebo i jídelníčku (můj případ), počasím (opět můj případ :D ), nemocí…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivana Christová: Obezita jí ničila život, bůh ji osvobodil

Dnes již legendární královna krásy Ivana Christová (47) polovinu života... číst dále >

Těžký alkoholik Juncker? Evropský šéf prý na jednáních pije gin místo vody!

Že si šéf Evropské unie Jean-Claude Juncker rád přihne, to je veřejně známá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama