Reklama

9 DPO a negativní facelle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lamicka2016
Kecalka 171 příspěvků 03.01.18 06:44
9 DPO a negativní facelle

Holky jsem 9 DPO a mám negativní papírkový facelle z Rossman. Test prý ukazuje spolehlivě právě od 9DPO. Mohu vysadit utrogestan a čekat na MS?

Reklama

Reakce:

saphire
Kelišová 6552 příspěvků 03.01.18 07:02

@Lamicka2016 utrogestan mas brat kolik dni ze ho chces vysazovat? Ja po potvrzene ovulaci beru utrogestan od 2dpo deset dni, ja myslim ze jeste klidne muzes den dva pockat ;)

Lamicka2016
Kecalka 171 příspěvků 03.01.18 07:04

@saphire 10 dnů, ale už mě to vytékání sejří a pro nic :roll:

saphire
Kelišová 6552 příspěvků 03.01.18 07:14

@Lamicka2016 9dpo muze byt brzo klidne i na facelle (nemam s nim osobni zkusenost)..muze se vajicko zavrtat pozdeji a o to pozdeji bude prokazatelne hcg. Pokud beres jen 1prasel tak bych to teda mozna s utrousem nejak nehrotila ale pokud mas nejak vyssi davky tak v pripade brzkeho tehotenstvi se to muze pokazit.

Lamicka2016
Kecalka 171 příspěvků 03.01.18 07:21

@saphire Beru dva na noc :think:

Lamicka2016
Kecalka 171 příspěvků 03.01.18 07:22

@saphire teď mi došlo že tvůj nick znám :-) Jak dopadl ten tvůj Max? já s ním bohužel mám špatné zkušenosti a ne jen já od té nové šarže :cert:

saphire
Kelišová 6552 příspěvků 03.01.18 08:16

@Lamicka2016 jinak jsem ted byla pro neco v rosmanovi a ma citlivost 25ml tak nevim jaktoze by mel ukazovat od 9dpo :nevim:

Lamicka2016
Kecalka 171 příspěvků 03.01.18 08:18

@saphire je to zvláštní, ale je to prý tak. Holky s ním mají dobrou zkušenost. Nejlepší s Wandfoo, ale ten mají snad jen v Globusu a tam se nedostanu :roll:

saphire
Kelišová 6552 příspěvků 03.01.18 08:33

@Lamicka2016 u me to vypada na falesnaka…mamatest ale byl nejaky divny hrozne dlouho to trvalo nez vubec byla videt ta carka co se ukazuje vzdy :lol: ale ja uz mam utrogestan vysazeny.. ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >