9 DPO a ovulační hlen-další ovulace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 15:17
9 DPO a ovulační hlen-další ovulace?

Ahoj holky, už od včera si všímám neobvyklou věc. Jsem 9 dnů po ovulaci, potvrzena hlenem, testem a BT… Pozoruji se už nějaký ten měsíc a tak vím, že tyhle dny (cca týden před MS) mám takzvané suché dny… Jenže já mám od ovulace pořád průhledný kluzky hlen, je ho sice mnohem méně než přes ovulku, ale i tak tohle nemivam… MS očekávám za 5-6 dnů. :nevim:
Nevíte co by to mohlo být, nebo může to být další ovulace?
Děkuji :)

Reakce:
Bejbinko
Stálice 96 příspěvků 24.04.19 15:58
@Anonymní píše:
Ahoj holky, už od včera si všímám neobvyklou věc. Jsem 9 dnů po ovulaci, potvrzena hlenem, testem a BT… Pozoruji se už nějaký ten měsíc a tak vím, že tyhle dny (cca týden před MS) mám takzvané suché dny… Jenže já mám od ovulace pořád průhledný kluzky hlen, je ho sice mnohem méně než přes ovulku, ale i tak tohle nemivam… MS očekávám za 5-6 dnů. :nevim:
Nevíte co by to mohlo být, nebo může to být další ovulace?
Děkuji :)

Ja som tento,,dalsi hlien,, mala vzdy ked som otehotnela i teraz to tak bolo ze cca 5 dni pred ms zrazu zo mna vyslo vela hlienu bielkoveho..myslim ze budes tehotna uvidis…ten hlien robia podla mna hormony po oplodneni :pankac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 16:18

@Bejbinko
Jeee no kéžby :srdce: to mě ani nenapadlo :palec: nějak už ani nevěřím, že by konečně mohlo být zaděláno :dance: noo tak uvidím. Děkuji ti za info

Teriteri23
Nováček 3 příspěvky 13.05.19 11:49
@Anonymní píše:
@Bejbinko
Jeee no kéžby :srdce: to mě ani nenapadlo :palec: nějak už ani nevěřím, že by konečně mohlo být zaděláno :dance: noo tak uvidím. Děkuji ti za info

Ahoooj, muzu se zeptat jak to dopadlo? :) :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.19 19:40

@Teriteri23
Nevyšlo to, bohužel :nevim:

Váš příspěvek
Reklama