9 měsíční zvrací, co mu dát za jídlo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Opicová
Kecalka 357 příspěvků 09.02.18 16:56
9 mesicni zvraci, co dat na jidlo?

Poradite, prosim, co dat 9ti mesicnimu diteti na jidlo, kdyz se ted behem odpo 2× pozvracela?
Evidentne zvracela obed. Nevypada, ze ji neco je, jen ten obed asi nesedl.
Zkusila jsem ovo presnidavku, ale letela i se zbytkem obeda.
 Diky

Reklama

Reakce:

b22
Kecalka 270 příspěvků 09.02.18 16:59

@Opicová max piškoty nebo suchý rohlík nebo krupky…jestli jíst nechce, nenudila bych ji a nechala žaludek odpočinout…jinak skvělý je hylak, pokud by ji bolel žaludek, srovná ji to a je i proti zvracení

pikola
Neúnavná pisatelka 18714 příspěvků 09.02.18 16:59

Nic. Nebo suchy rohlik treba.

kacaba379
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 09.02.18 17:00

Asi bych chvíli nedávala nic, hlavně dávej napít, max nějaký suchý piškot nebo kousek rohlíku do ruky…

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31592 příspěvků 09.02.18 17:05

Pokud kojíš, tak kojit, pokud ne, tak zatím nic, jen max po lžičkách vodu, nebo nějaký ten rehydratační roztok.

Opicová
Kecalka 357 příspěvků 09.02.18 17:05

Rohlik ani piskot jsem jeste nikdy nedala, rohlik max zkusila a davila se.

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 09.02.18 17:29
@Opicová píše:
Poradite, prosim, co dat 9ti mesicnimu diteti na jidlo, kdyz se ted behem odpo 2× pozvracela?
Evidentne zvracela obed. Nevypada, ze ji neco je, jen ten obed asi nesedl.
Zkusila jsem ovo presnidavku, ale letela i se zbytkem obeda.
Diky

Na jídlo nic. Uvař rýži ve větším množství vody a tu vodu z vařené rýže ji dávej po lžičkách. Tolik k jídlu. Pak léky - nedám dopustit na Kulíška a Entherol (ten po konzultaci s doktorkou). Až se malé uleví, můžeš přidat vařené brambory, vařenou mrkev a banán, ale opatrně po troškách.

Anais
Kelišová 5462 příspěvků 23 inzerátů 09.02.18 17:55

@Opicová jestli kojíš tak koj, ono den bez jídla zvládne, jinak uvařenou rýži, mátový čaj nebo černý čaj po lžičkách na uklidnění žaludku
Léky bych asi zatím nedávala…
pokud bude po půl dni, dni v pohodě bez zvracení, tak bych k vařené rýži dala vařenou mrkev a třetí den najela na standardní, ale dietnější stravu… ono poznáš, kdy už bude mít chuť na jídlo
A že nebude den jíst, nic se nestane, můj syn v 9-ti měsících měl jen mm, jídlo absolutně odmítal a dneska jsou mu 4 a žije ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama