Reklama

9 měsíční zvrací, co mu dát za jídlo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Opicová
Kecalka 358 příspěvků 09.02.18 16:56
9 mesicni zvraci, co dat na jidlo?

Poradite, prosim, co dat 9ti mesicnimu diteti na jidlo, kdyz se ted behem odpo 2× pozvracela?
Evidentne zvracela obed. Nevypada, ze ji neco je, jen ten obed asi nesedl.
Zkusila jsem ovo presnidavku, ale letela i se zbytkem obeda.
 Diky

Reklama

Reakce:

b22
Kecalka 271 příspěvků 09.02.18 16:59

@Opicová max piškoty nebo suchý rohlík nebo krupky…jestli jíst nechce, nenudila bych ji a nechala žaludek odpočinout…jinak skvělý je hylak, pokud by ji bolel žaludek, srovná ji to a je i proti zvracení

pikola
Neúnavná pisatelka 19045 příspěvků 09.02.18 16:59

Nic. Nebo suchy rohlik treba.

kacaba379
Ukecaná baba ;) 2084 příspěvků 09.02.18 17:00

Asi bych chvíli nedávala nic, hlavně dávej napít, max nějaký suchý piškot nebo kousek rohlíku do ruky…

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31646 příspěvků 09.02.18 17:05

Pokud kojíš, tak kojit, pokud ne, tak zatím nic, jen max po lžičkách vodu, nebo nějaký ten rehydratační roztok.

Opicová
Kecalka 358 příspěvků 09.02.18 17:05

Rohlik ani piskot jsem jeste nikdy nedala, rohlik max zkusila a davila se.

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 09.02.18 17:29
@Opicová píše:
Poradite, prosim, co dat 9ti mesicnimu diteti na jidlo, kdyz se ted behem odpo 2× pozvracela?
Evidentne zvracela obed. Nevypada, ze ji neco je, jen ten obed asi nesedl.
Zkusila jsem ovo presnidavku, ale letela i se zbytkem obeda.
Diky

Na jídlo nic. Uvař rýži ve větším množství vody a tu vodu z vařené rýže ji dávej po lžičkách. Tolik k jídlu. Pak léky - nedám dopustit na Kulíška a Entherol (ten po konzultaci s doktorkou). Až se malé uleví, můžeš přidat vařené brambory, vařenou mrkev a banán, ale opatrně po troškách.

Anais
Kelišová 5576 příspěvků 23 inzerátů 09.02.18 17:55

@Opicová jestli kojíš tak koj, ono den bez jídla zvládne, jinak uvařenou rýži, mátový čaj nebo černý čaj po lžičkách na uklidnění žaludku
Léky bych asi zatím nedávala…
pokud bude po půl dni, dni v pohodě bez zvracení, tak bych k vařené rýži dala vařenou mrkev a třetí den najela na standardní, ale dietnější stravu… ono poznáš, kdy už bude mít chuť na jídlo
A že nebude den jíst, nic se nestane, můj syn v 9-ti měsících měl jen mm, jídlo absolutně odmítal a dneska jsou mu 4 a žije ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Tolik lidí z podsvětí? Jak viděli pohřeb Kočky místní

Pompézní pohřeb Jana Kočky mladšího (†28), který koncem září na dálnici D11... číst dále >

Reakce na volby:„Senát je cena útěchy,“ směje se senátorům Zeman

Včerejší sčítání hlasů v senátních volbách určilo dva kandidáty, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >