90denní rozlišovací dieta - rok 2020

258
11.5.20 14:11

90denní rozlišovací dieta - rok 2020

Ahoj ve spolek…
já, věčná dietářka… hledám někoho, kdo má aktuálně za sebou 90 denní rozlišovací dietu nebo v ní právě jede a nebo ji v dohledné době v plánu…
Pro všechny, kdo budou chtít radit, že diety jsou k ničemu a mám cvičit - jím poměrně zdravě, denně na páse nachodím 9km a přesto nehubnu ani gram… a díky koronavirové době a tomu, že jsem s dětmi doma a ještě nějaký čas budu, jsem se rozhodla dělat něco víc - něco co má logiku… a v této dietě, nebo spíš v tomto stylu stravování ji vidím.
Máte někdo s touto dietou osobní zkušenost?? Podělíte se?? Chci začít od zítřka. Zajímá mě zejména, jak jde hubnutí ve 45 letech a více… Do 40 mi to šlo samo, teď je to ale horší…, ještě horší než horší.-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

975
11.5.20 16:57

@pavka43 ahojky, můžu se zeptat v čem to spočívá?
Přesně jak píšeš, ve 40 pohoda, ale teď, 43, to jde ztuha. Já sice teď pojedu v jiném programu, ale zajímá mě cokoliv, co se stravování týče. Moc díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
975
11.5.20 17:02

Tak teď jsem si to našla a moc se mi to nelíbí. Působí to na mě hrozně nevyváženě a hladově. Určitě to nebudu zkoušet. Ale tobě držím palce. Schválně se pak pochlub s výsledky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama