Reklama

9,5 měsíční a noční kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 20:43
9,5 měsíční a noční kojení

Trchu se stydím, jestli to nepřeháním :oops: Je normální, když 9,5 měsíční dítě kojim cca 5 krat za noc?

Reklama

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16931 příspěvků 3 inzeráty 26.12.16 20:55
@Anonymní píše:
Trchu se stydím, jestli to nepřeháním :oops: Je normální, když 9,5 měsíční dítě kojim cca 5 krat za noc?

Měla jsem to u dcery takhle, ale nešlo o kojení kvůli hladu. Rostly ji zuby a měla k tomu separačku, tak si tím tišila scvoje bolístky. O kojení jako takové (že by měla hlad) nešlo.

Edit: A neměla to takhle teda nějak dlouhodobě ani každou noc (párkrát týdně po dobu cca 2-3 měsíců).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 21:00

Ale jsem už z nevyspání na mrtvici :(

Alušáček
Závislačka 3087 příspěvků 26.12.16 21:01
@Anonymní píše:
Trchu se stydím, jestli to nepřeháním :oops: Je normální, když 9,5 měsíční dítě kojim cca 5 krat za noc?

Proč stydět, některé dítě cumlá celou noc dudlík, některé prso :D Taky jsem zažila, neodnaučovala jsem nijak, přešlo to samo ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 21:11

Ja mam syna dva roky a kojim v noci i 4×. Takze mi to prijde normalní. Za co se stydite? Ze naplnujete potreby vaseho ditete?

MMarcela
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 145 inzerátů 26.12.16 21:21
@Anonymní píše:

Proč se stydět. Mě to příjde naprosto normální. Měla jsem to tak u všech tří dětí. Nejmladší má rok a 4 měsíce a v noci kojím dle potřeby. Někdy 3× a někdy, když přes den jí méně a chce se v noci dojíst tak i 5×. No, proč jí nedat, když má hlad a mléko mám.

ximena
Povídálka 25 příspěvků 26.12.16 21:27

Co zkusit caj nebo vodu? Treba ma jen zizen. Muj starsi syn, vzdy kdyz se vzbudil, tak jsem mu dala napit. Pozdeji uz spal celou noc. Cca od 6 mesicu.

Alušáček
Závislačka 3087 příspěvků 26.12.16 21:28
@Anonymní píše:
Ale jsem už z nevyspání na mrtvici :(

Spát společně, v noci nepočítat kolikrát kojíš, nekoukat na hodiny… Já si ráno většinou ani pořádně nepamatovala, jak moc často se kojilo :)

Ice79
Závislačka 2574 příspěvků 26.12.16 21:42

Taky nechápu stud. Mému malému rostou zoubky, taky chce v noci pořád dumlat. Neřeším to. Je to pár minut, pak zas usneme.

štěpánka11
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 26.12.16 21:54

Já dneska kojila svého téměř devíti měsíčniho už asi 10× od 18ti hodin, rostou tesáky :( jinak normalne se taky párkrát probudi na kojení, spime spolu a akorát vytáhnu prso a spím, kolikrát za noc tohle proběhne netuším :mrgreen:

Ice79
Závislačka 2574 příspěvků 26.12.16 21:57
@štěpánka11 píše:
Já dneska kojila svého téměř devíti měsíčniho už asi 10× od 18ti hodin, rostou tesáky :( jinak normalne se taky párkrát probudi na kojení, spime spolu a akorát vytáhnu prso a spím, kolikrát za noc tohle proběhne netuším :mrgreen:

Přesně. U nás taky tak. :D

Limi123
Závislačka 3072 příspěvků 26.12.16 22:36

U nás to bylo ještě nedávno i častěji (11m), trochu jsem ho to odnaučila a už jsme „jen“ na 3-5× za noc, což je pro mě snesitelné :-)

Jírovka
Kecalka 356 příspěvků 16 inzerátů 26.12.16 22:40

Koukám, že tu jsou poctive kojící maminky. Já tedy také obě děti kojila, ale na kojení 5× za noc u 9,5m prcka mám trochu jiný názor. Mně se takhle dcera budila tak 3× a pro mě to tedy bylo už neunosny- už jsem měla i syna a musela jsem fungovat a to nevyspani je strašný :roll: A jedné noci - bylo jí 10m jsem si řekla dost - hlad mít nemůže, protože normálně večeři a ještě po večeři jsem ji na spinkani nakojila, a aby si zuzlala v noci 3× prso - smytec! 2 dny problém, neustoupila jsem, vodu a čaj odmítla, tak očividně žízeň neměla. Od té doby spala celou noc. Myslím si, že je důležité, aby i maminka byla odpočata! Přeji hodně sil, já jsem upřímně ráda, že už to mám za sebou :lol:

štěpánka11
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 30.12.16 15:43

@Jírovka i já mam staršího syna u kterého musím fungovat, kupodivu funguju v pohodě :lol: a ano, většinou to není o hladu ani o žízni, ale o jiné potřebě - chce prostě maminku, chce se přitulit a cítit se v bezpečí, děti to takhle prostě takhle mají :kytka:

Jírovka
Kecalka 356 příspěvků 16 inzerátů 30.12.16 15:57

Pokud to vyhovuje Vám i prckovi, pak je to fajn. Já nefungovala :roll:, i tak si ale myslím, že jen tak pozuzlani prsa x krat za noc je zbytečné. Já děti tulim přes den a v noci ať pěkně spinkaji :) Jsem ráda, že jsem mohla kojit, ale také už jsem ráda, že to mám za sebou! :D Hluboce obdivuji maminky, které koji třeba do 4 let…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama