Reklama

9 dní po aplikaci Ovitrelle

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 09:49
9dni po aplikaci ovitrelle

Ahoj holky jsem 9dni po aplikci ovitrelle a na tt se mi ukazal slabounky dušik, nevite jestli to muze byt tehotensky nebo zbytek po ovitrelle?

Reklama

Reakce:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2447 příspěvků 02.09.18 09:53

Muze to byt oboji.takze jedine testovat za dva dny znovu a bud
bude duch sílit,nebo zmizi.

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2120 příspěvků 3 inzeráty 02.09.18 10:05

Po ovitrelle by se melo testovat za 14 dni. Ted to muze byt cokoliv.

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 02.09.18 13:26

Já měla 10dni po ovitrelle ještě ducha z injekce

Ejminka11
Povídálka 21 příspěvků 02.09.18 16:24

Holky dekuji za rady snad se konecne postesti.....

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 13:51

Ahoj, já píchala ovitrel 20. 8.,27. 8. jsem byla na Ketu a dnes jsem objevila ducha na testu. Nikdy jsem nebyla lovec duchů,ale čeká mě rozhodnutí, které by případné těhotenství velmi ovlivnilo. Prosím myslíte, že je to ještě ovitrell?

karkarka
Ukecaná baba ;) 2447 příspěvků 04.09.18 14:35
@Anonymní píše:
Ahoj, já píchala ovitrel 20. 8.,27. 8. jsem byla na Ketu a dnes jsem objevila ducha na testu. Nikdy jsem nebyla lovec duchů,ale čeká mě rozhodnutí, které by případné těhotenství velmi ovlivnilo. Prosím myslíte, že je to ještě ovitrell?

Ovitrell to uz neni.tak dlouho se v těle nedrzi.

misicka455
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 13.10.18 13:29

Na krabičce píšou , že v těle je injekce 10 dní .

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >