9dpo nateklá velká prsa

Anonymní
18.11.19 09:03

9dpo natekla velká prsa

Ahoj, těsně před MS my o několik čísel vyrostou prsa ale neboli ani nejsou citlivá, snažíme se o mimi a dnes jsem 9dpo a prsa dnes ráno větší.. Ale mám 6dni do MS.. Minuli měsíc vím že větší prsa byla 2dny přes MS ale nevím zda ne dřív.. Tak se chci zeptat jak ste to mělo vy, vám kterým prsa rostou normálně před MS v době tehu před tt?? Vyrostla taky? díky tomuhle jevu to vzdávám tento měsíc a vím že se nezadalo.. Ještě čekám vyraseni akné po celém xichte a je to jasné na 100% že nic nebude :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

392
18.11.19 09:24
@Anonymní píše:
Ahoj, těsně před MS my o několik čísel vyrostou prsa ale neboli ani nejsou citlivá, snažíme se o mimi a dnes jsem 9dpo a prsa dnes ráno větší.. Ale mám 6dni do MS.. Minuli měsíc vím že větší prsa byla 2dny přes MS ale nevím zda ne dřív.. Tak se chci zeptat jak ste to mělo vy, vám kterým prsa rostou normálně před MS v době tehu před tt?? Vyrostla taky? díky tomuhle jevu to vzdávám tento měsíc a vím že se nezadalo.. Ještě čekám vyraseni akné po celém xichte a je to jasné na 100% že nic nebude :lol:

Ahoj :mrgreen: Mě se většinou zvětší prsa v době ovulace a cca dva dny před očekávanou MS. Většinou tak o číslo, dvě. O těhu se zatím snažíme, tak jsem zvědavá, jestli to bude nějaký rozdíl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 11:56

Par dni před MS prsa vyrostou o číslo, když jsem otěhotněla, nezvetsily se, ale strašně me bolely a palely bradavky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.19 07:49

Ahoj, přidávám se :).
Dnes jsem 7DPO (v den ovu jsme to hodně zkoušeli) a takovou bolest prsou, jako teď, jsem ještě nezažila. Pomalu nevím jak si lehnout a když jsem se koukala na ně do zrcadla, tak jsem měla pocit, že mi je někdo vyměnil :D. Myslíte, že by to mohlo být mimčo? :dance: nechci si ještě dělat test, raději počkám zda příjde Ms. (Pokud to vydržím). Jo a obrovské návaly vedra mám :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.19 20:13

Moc bych vám holky přála aby to vyšlo! Nicméně já měla snad všechny příznaky už a nakonec vždy MS došla… A to jsem je ani neměla načtené :D prsa mě minulý cyklus taky bolela a nakonec nic (a to mě nikdy dřív nebolela). Myslím že se člověk trochu víc sleduje když je ve fázi snažení. Dokonce jsem zjistila, že před MS vždy 2 dny předtím začnu špinit, přitom jsem si toho nikdy dřív nevšimla :lol: :zed: no doufám že najdem brzy všechny 2 čárky - to by byl hezký dárek pod stromek!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 13:48

No přesně, taky se obávám že je to jen ms příznak.. :? Nebo jak všichni rádi, že se na to nemá člověk tak soustředit, ale to prostě nejde :mrgreen: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.19 17:59

Ahoj, přidávám se do diskuze.
Vždy před MS max. 4 dny mě bolí prsa. Tentokrát mě bolí už od pátku MS má dojít až příští týden.
Mám plašit, nebo je to jen nějaký hodně předčasný PMS? Nikdy jsem se s tím nesetkala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.19 19:01

@Brunetttaaa Ahoj a ty se snažíš o mimi? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.19 19:53

@Malinka5 ne a nemyslím, že je to důležité vědět :woman_shrugging: :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
27.11.19 19:56

Ahoj, pridam svou zkušenost. Mne se pred tim, nez jsem zacala brat ha, hodne zvetsovaly, tvrdly a bolely prsa tak tri dny pred menstruaci. Zvyseny prolaktin a dalsi hormonalni problemy jsem pak resila praskama, ktery to srovnaly. Pak jsem kvuli snaze o mimco vysadila a cekala, jestli se to vrati nebo otehotnim driv, nez se mi hormony zase rozhazi. Prvni dva cykly bez priznaku po 30 dnech a ve tretim mi asi 40. den natekly prsa k prasknuti. MS nikde, ale testy stale negativni. Myslela jsem si, ze se mi vratily ty problemy, i doktor mi tvrdil, ze kazdou chvili dostanu ms. Az 53. den se ukazaly dve carky. Takze to byl hodne prodlouzeny cyklus, kdy ovulace byla az 31. den a byla to prvni znamka tehotenstvi, ale ani test to jeste neukazal…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.19 09:10

@Brunetttaaa jen tak jsem se ptala, každopádně já mám PMS příznaky skoro 8 dní před ms, tak je třeba možné že se ti dostavili dříve.. Někdy na to má vliv i imunita, počasí :). Tak těžko říct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
28.11.19 09:16
@Kačka5991 píše:
Par dni před MS prsa vyrostou o číslo, když jsem otěhotněla, nezvetsily se, ale strašně me bolely a palely bradavky.

Nenamocila jsi si je do kafe? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.19 11:16

Kazdy mesic priznaky jak hora a nikdy z toho nic nebylo. Pak ticho po pesine a byly tam dve carky. Ja se teda na ten test rovnou poblila, takze nebylo pochyb :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
392
28.11.19 11:55

@Mamca1989 To poblití mě pobavilo :D :D Tam už asi nebylo pochyb :D. Jo, když se člověk hlídá má všechny příznaky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.19 14:40

Děvčata. Zjišťuju, že mám i nateklá prsa tak, že se mi skoro nevejdou do podprsenky. A začaly mě bolet i bradavky.
Je možný, že by to bylo od ovulace, která Teda podle mého odhadu byla před týdnem?
Jak říkám, prsa mi lehce natečou třeba 4 max. 6 dní před ms, to samé i bolest. :exploding_head: Nebo že by nedej bože těhotenství? :oops:
Nezdá se mi, že by byla na počasí nějak náchylná :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama