9.po ET negativní krev

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 23:19
9.po ET negativni krev

Dobry den,
Jsem 10.den po ET 5ti denni blastocysty. 9.den po ET jsem byla na krvi pro zjisteni hcg. To ale je negativni. Je mozne, ze je to brzo? Ze by to nebylo videt ani v krvi? Beru utrogestan 2,2,2. Menstruaci jsem zatim nedostala. Jsem z toho smutna a zoufala. Dekuju :(

Přečtěte si článek: Transfer zmražených embryí KET

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2309 příspěvků 22.06.19 23:28

Tebe si pozvali na krev už tak brzo? Mě objednávali za 14 dní. No ale 10 dní po ET bys už měla mít pozitivní i test, natož krev, tam by se určitě něco ukázalo. Co ti na to řekli v CARu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 23:30

@Čičorečka
Bylo mi receno, ze tehotna nejsem a ze se mam dostavit za tyden na konzultaci, pro 2.IVF. jine vajicko se totiz nevyvinulo tak, aby slo zamrazit.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2309 příspěvků 22.06.19 23:36
@Anonymní píše:
@Čičorečka
Bylo mi receno, ze tehotna nejsem a ze se mam dostavit za tyden na konzultaci, pro 2.IVF. jine vajicko se totiz nevyvinulo tak, aby slo zamrazit.

Tak to je mi líto. Mají ale pravdu, těhotenství se zázrakem neobjeví, v krvi už by to muselo být znát. Utěšuj se tím, že embryo bylo příliš slabé. Je lepší, že se hned neuchytilo, než aby to vzdalo třeba za měsíc, to by tě trápilo víc. Hlavu vzhůru, další pokus se třeba podaří, nic není ztraceno.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 23:38

@Čičorečka
Ja vim, snazim se. Jen me to mrzi. :( Ale vrta mi hlavou, kam teda jako zmizelo? :D

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2309 příspěvků 22.06.19 23:41
@Anonymní píše:
@Čičorečka
Ja vim, snazim se. Jen me to mrzi. :( Ale vrta mi hlavou, kam teda jako zmizelo? :D

Zůstává tam, odejde s menstruací. V CARu ti neřekli, ať už vysadíš Utrogestan? On tu menstruaci trochu podrží, ale není to taková síla, dřív nebo později to dostaneš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 23:43
@Čičorečka píše:
Zůstává tam, odejde s menstruací. V CARu ti neřekli, ať už vysadíš Utrogestan? On tu menstruaci trochu podrží, ale není to taková síla, dřív nebo později to dostaneš.

Aha, asi mi to reknou. Bylo to takove hrr po telefonu. Budu tam volat jeste v Pondeli. Tak dekuju

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2309 příspěvků 22.06.19 23:50
@Anonymní píše:
Aha, asi mi to reknou. Bylo to takove hrr po telefonu. Budu tam volat jeste v Pondeli. Tak dekuju

Tak uvidíš, co ti řeknou. Zatím ho ber, dokud ti neřeknou, že ho máš vysadit.

karkarka
Závislačka 3961 příspěvků 23.06.19 06:14

Bohužel, už je to jistota. Držím palce na další pokus.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.19 08:41
@Anonymní píše:
Dobry den,
Jsem 10.den po ET 5ti denni blastocysty. 9.den po ET jsem byla na krvi pro zjisteni hcg. To ale je negativni. Je mozne, ze je to brzo? Ze by to nebylo videt ani v krvi? Beru utrogestan 2,2,2. Menstruaci jsem zatim nedostala. Jsem z toho smutna a zoufala. Dekuju :(

Je mi líto, ale už by HCG bylo vyšší, kdybys byla těhotná. :?

Safrik
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 23.06.19 09:21

Mrzi me to, taky ted cekam na test po ET.. prvni ivf mi nevyslo, ted sem si prosla 2 pokusem..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.19 13:31
@Safrik píše:
Mrzi me to, taky ted cekam na test po ET.. prvni ivf mi nevyslo, ted sem si prosla 2 pokusem..

To me bude asi taky cekat. Tak drzim palce. Dej vedet jak jsi dopadla.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 23.06.19 15:54
@Anonymní píše:
To me bude asi taky cekat. Tak drzim palce. Dej vedet jak jsi dopadla.

Jsem teprv jeden po et, tak mam jeste tak 10 dni cas :)

Váš příspěvek
Reklama