9ti měsíční kojenec se v noci pořád budí

96
2.10.20 08:54

9ti měsíční kojenec se v noci pořád budí

Mám 9ti měsíční holčičku a v noci se pořád budí. Dávám ji už k večeři kaši, tu má v pět, chodí spát mezi 19-19:30 to dostává mlíčko + ji tam ještě sypu trošku kaše, aby to měla hustejsi a zasytilo ji to, někdy nesni ani půlku, někdy sni celou láhev (240ml) nechá možná tak 30ml..usne poměrně rychle, i když to usínání, je boj, ale co.. Pak padne půlnoc a čekám, kdy se vzbudí.. Budí se v rozmezí od 0:30-2:30hod a to je každý den, někdy je to po třetí hodině, snažila jsem si ji vždy uspat, ale když vidím, že si chce na rukach sednout, je konec.. Tak ji jdu dát mlíčko, sní mi 180ml pak koukáme třeba dvě hodiny na televizi(ona si hraje) ptz abych s ní hodinu až hodinu a půl chodila a uspavala, na to už nemám sílu, stačí kdsz to dělám v týdnu, kdy odvázim pritelovo dceru do školy a to vstáváme v půl sedmé. Máte to také tak? Že i kdsz dostane k večeři kaši, pak ještě před spaním mlíčko, tak se vám budí? Už jsem z toho opravdu unavená, vyčerpaná.. Myslela jsem si, že když bude mít tu kaši, že bude spinkat celou noc, ale je to pořád stejné. Možná tak jednou za měsíc se stane, že spinká do pěti, šesti hodin.. Ale to je opravdu zázrak. Možná podobná diskuze tu je, ale kdo by to chtěl hledat, takhle je to pro mě dychlesji6, když mi některá z vás třeba i pořadí 🙈 😇

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4694
2.10.20 08:59

Kaší to není, nerostou ji zuby? Dcera 9 měsíců, chodí spát v 18 30, ve 21 se vzbudí na poslední mlíko, a včera bl.bla od 21 do 23.30… :think: a ráno od půl 4 do půl 7… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4252
2.10.20 09:00

Zkusila bych nedat kaši, tu dej ráno, dopoledne. Ono jsou to sacharidy, hůře travitelné. Může to mít opačné že zasití. Já dávala na večeři polévky zeleninové husté… jednodruhové, míchané.. mačkané, mixované. Polévku cca v 18hod. A pak na noc jen to mlíko bez kaše. Jak spí přes den???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5203
2.10.20 09:04

Ze se děti budi často je v tomto veku úplně normální. Nechodila bych se s ní dívat na televizi. Když si ji vezmeš k sobě do postele tak taky nespí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16899
2.10.20 09:07

Máš vcelku zlatý dítě, moje se ještě v roce budilo 8× za noc a to jen od půlnoci do rána. Oni se nebudí hladem, ta kaše v mlíku je zbytečná. Vydrž, časem se to srovná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1221
2.10.20 09:08

Je to uplne nirmalni. Nektere deti spi proste spatne a neudelas s tim vubec nic. Musis vydrzet. Nam se to zlomilo v obou pripadech az po 2. roce veku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
2.10.20 09:10

@Veru1987 děkuji, četla jsem, že kaše mají hodně sacharidů, tak dnes zkusím místo kaše, něco zeleninového 🙏 a noc čistě mlíčko. Přes den jak kdy, někdy spí 2-3hodiny dopoledne nebo odpoledne, někdy si spí půl hodiny dopoledne a půl hodiny odpoledne.. Když vstane v devět, uspavam ji někdy kolem druhé hodiny.. Když vstáváme takhle brzy, tak jde spát po osmé a někdy spí dvě hodiny, pak ji ještě dávám spát odpoledne.. Také kolem té druhé hodiny.. Záleží jak spí.. Ale většinou ji nechávám vzhůru čtyři hodiny, aby byla unavená, ptz to uspavani je boj (neusne jinak, než nošením) 😏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
2.10.20 09:11

@mackA159 zoubky to být můžou, už amme dva spodní a teď čekám, kdy vykouknou vrchní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
2.10.20 09:13

@JancaS84 zkoušela jsem to několikrát a bohužel, blbne v posteli, pretaci se, pak když je unavená, tak knoura, brečí.. Nerada bych usnula aby spadla z postele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
2.10.20 09:14

@kalie taky si říkám, že můžu být ráda, že spí aspoň těch pár hodin do pulnci a pak se to snad někdy zlomí 🙈 a bude spinkat lépe 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
2.10.20 09:17

@Janli no, ona se budí také často, to ji vezmu a ještě uspim, když ji mám u sebe, tak během spánku jako zaplace, udělám pssst a spinká dal, někdy to nepomůže, tak musím uspat.. 😏. Někdy se to stane i půl hodiny po tom, co jde spinkat.. Ale říkám si, že může byt hůř. Snad se to u těch mrnat zlomí a budou chrupat 🙏.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2265
2.10.20 09:34

Některé děti se budí až do dvou let. A kaše to obvykle fakt nezlepší, to je jen takový obecně rozšířený nesmysl, najdeš to tady ve spoustě diskuzí. Chápu, že jsi unavená.:-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.20 09:44

@LuciiLucie Já myslím, že je to dost individuální. Klukovi jsou dva a do teď se většinou budí několikrát za noc. Dceři jsou tři měsíce a spí celou noc. Ale lepší by bylo trvat prostě na tom, že když je noc, tak se spí a uspávat.

• Citovat
  • Nahlásit
96
2.10.20 09:59
@Anonymní píše:
@LuciiLucie Já myslím, že je to dost individuální. Klukovi jsou dva a do teď se většinou budí několikrát za noc. Dceři jsou tři měsíce a spí celou noc. Ale lepší by bylo trvat prostě na tom, že když je noc, tak se spí a uspávat.

To ano, ale když pak pláče, tak ji to mlíčko dám a pak spí, než aby v noci brečela, vzbudila celý Barák a budila se každou chvilku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.20 11:19
@LuciiLucie píše:
To ano, ale když pak pláče, tak ji to mlíčko dám a pak spí, než aby v noci brečela, vzbudila celý Barák a budila se každou chvilku

Mlicko beru jako součást uspavani. I dvouletak si občas to mlicko nebo čaj v noci dá. Ostatně i mně se kolikrát stane, že mě v noci vzbudí žízeň. Spíš se mi nezdá dobře to hraní si a televize. Já to chápu, taky jsem to párkrát udělala. Ale obávám se, že když to takhle dovolis casto, tak si na to zvykne. Navic v noci by měla člověk spát, noční spánek je něco úplně jiného, než spánek přes den, časem z toho můžete mít obě problémy.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama