Reklama

9měsíční miminko a změna - rady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pistamonta
Kecalka 389 příspěvků 04.12.17 22:52
9ti měsíční miminko a změna - rady

Ahoj maminky, budu ráda za jakoukoliv vaši zkušenost či radu. Naše malá bude mit za par dnů 9měsíců, nikdy nebyl s ničím problem až to teď, poslednich 5dnů je něco jinak, zmenila se ji stolice z tvrdych bobku na řídkou (výjimečně kašovitou), jídlo basti normalne a nic jsme nového nezkouseli…k tomu zacala znovu trpet strasnymi bolestmi břicha (pred den je to klidnější) ale v noci je to pokaždé kolem 23h kdy spusti ale strašně hystericky křik a pláč, zatlačí, vykaka se a spí dál (stale i kojim), to stejne se opakuje i pozdeji kolem 2h, samozřejmě tlacime, cvicime, mazeme brisko, ja na stravu take dbam a jsem si jista že jsem behem několika tydnu nejedla nic jineho než jsme zvyklá abych ji kojenim nezpusobila brichabol, přisuzovali jsme to rustu zubů ( ma jich 6) jedine co mi vysvetlovalo ze je přes den nesva, v noci se budi a ta řídká stolice, ale kdyz jsem koukla do pusy nevsimla jsem si zadne zmeny ze by se vrtal další zub a teď mě teda děsí že stolice je o mnoho častější než třeba měsíc zpatky, (predtim snad nikdy pres noc nekakala a ted i dvakrat v noci), pujdu se poradit s dětskou lékařkou, ale napadlo me zda některá z Vás nemela stejnou zkusenost, případně mě i trošku uklidnily Děkuji

Reklama

Reakce:

Hobitka
Závislačka 3251 příspěvků 04.12.17 22:58

S lekarkou se porad, syn mel 14 dni prujem v 6m, klidne i 10 plenek denne. Na nic se neprislo.

pistamonta
Kecalka 389 příspěvků 04.12.17 22:59

@Hobitka jasne planuju tam zajet hned rano, vcera noc byla vyjmecne klidna ale dneska zase a ten její křik me uz děsí ale jakmile se vykaka usne hned, nerostly vam zoubky?

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19563 příspěvků 05.12.17 00:59

Asi nejlepsi bude fakt zajit k dr. Muze to byt leccos, viroza i ty zuby, doktorka udela nejspis vyter ze zadecku a budete chytrejsi ;)

pistamonta
Kecalka 389 příspěvků 05.12.17 02:09

@Mar__tanka1983 ano chystam se k ní dnes, jelikoz uz to podle meho nazoru nespada pod priznaky růstu zubu, pokud mel nekdo podobnpu zkušenost rada bych vedela jak v noci nejlépe pomoct s " hysterickym zachvatem place" opět 2hod a křik propinani krik a tlaceni kdyz se vykakala je klid a jde spat.

iwa83
Kelišová 6360 příspěvků 05.12.17 02:24

U nás se zuby v pozdějším věku (po roce) projevovaly hlavně v plence, četností a hustotou stolice. I když dlouho nebylo nic vidět, tak po pár dnech něco vykouklo. Jinak spaní je jak kdy. Zavolej případně doktorce. V nejhorším se udělá výtěr a bude jasno, zda má nějakého bacila.

Hobitka
Závislačka 3251 příspěvků 05.12.17 08:58

@pistamonta Zuby mu pak rostly az za mesic. Ale u nas jsem prujmy k zubum poznala bezpecne podle osklivych opruzenin… Muze to byt nejaka viroza, i u syna tehdy asi byla, to se z vyteru nepozna. My ted meli v rodine dvakrat v mesici strevni chripku, nejmladsi (7m) sice nemela prujem, ale zas blila obloukem. Si nevyberes. Tak hlavne at je u vas vse v poradku.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >