Reklama

9ti měsíční miminko nepribira

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sloniiik
Povídálka 46 příspěvků 22.02.17 13:15
9ti měsíční miminko nepribira

Ahoj maminky mam 9ti měsíční holcicku. Poslední 2 měsíce spatne přibírá. Krmim rano v 8 mlickem, v 10 ma svacinku( ovoce, jogurt), ve 12 jidlo, to spapa tak 50-100g, jak kdy. V 1 dáváme sunar(tak 50ml), ve 3 ma svacinku, presnidavku, ve 4 chce prso, a vecer kolem 7 opět kojim. Za noc vstává i 5× na mlicko. Myslite ze bych ji měla i po každém jídle davat prso? Nebo sunar? Dekuji za názory.

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18967 příspěvků 22.02.17 13:21

A večeři nemá? Tak můžeš kojit i po jídle. Jinak děti už pak tolik nepřibývají, záleží jak je velká a kolik váží nebo jak málo přibyla

Lendeš
Kelišová 5157 příspěvků 22.02.17 13:21

@sloniiik Pokud sní na oběd jen 50-100 g, tak bych po jídle prso nabízela. Jinač 9měsíční dítě se víc hýbe, tak už nebude tolik přibírat jako dřív.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 22.02.17 13:21

@sloniiik je to v tomto věku naprosto normální - začíná se víc hýbat, přestane přibývat - nenauč ji překrmovat.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 22.02.17 13:22

Ještě dodatek - dle mého zbytečně moc kojení a um :think: v tomhle věku dávno netřeba tolikrát denně a přes noc :think:

zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 22.02.17 13:37

Po obědě bych dokojila, když sní málo a v 1 už bych Sunar nedávala, stejně vypije jen 50ml, takže je to k ničemu. Zařadila bych nějakou večeři.

Anonym82
Závislačka 3885 příspěvků 22.02.17 13:45

@sloniiik ja dávám v 6h kasi od Sunarka krupicnou, pred spaním ji ještě dam prso a do 10 mes měla ještě jedno noční kojeni, ted v 11mes uz ji vetsinou stačí mliko az rano kolem 5-6h :palec:

sloniiik
Povídálka 46 příspěvků 22.02.17 13:46

No přibyla mi za ty 2 měsíce asi 100g.:( což je dost malo. Váží ted 8 kg a měří 73cm. Tak snad to bude opravdu tím pohybem. A co dáváte bobkum na večeři?

sloniiik
Povídálka 46 příspěvků 22.02.17 13:48

@Anonym82 no sunarku jsem dávala taky ale buzení se nam nezměnilo. Ona proste v noci prso chce jinak je to hysterak.:(

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 22.02.17 13:53
@sloniiik píše:
No přibyla mi za ty 2 měsíce asi 100g.:( což je dost malo. Váží ted 8 kg a měří 73cm. Tak snad to bude opravdu tím pohybem. A co dáváte bobkum na večeři?

a co chceš, aby měla 15 kg? děcka v tomhle věku prostě přestanou přibírat tak rychle.. náš má už víc jak rok 15 kg :nevim: jen roste do výšky… mrně k večeři dostávalo kaši - jáhlovou, rýžovou, pohankovou atd..

sloniiik
Povídálka 46 příspěvků 22.02.17 13:56

@martina.se no to urcite ne. Ja jsem asi zblbla z naši doktorky. Ta tvrdí ze ma pribirat aspoň 300g za mesic.:(

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 22.02.17 14:13
@sloniiik píše:
@martina.se no to urcite ne. Ja jsem asi zblbla z naši doktorky. Ta tvrdí ze ma pribirat aspoň 300g za mesic.:(

jako malé mimčo možná, od půl roku se to mění, neboj :hug:

Alušáček
Závislačka 3087 příspěvků 22.02.17 14:16

@sloniiik Přibírání se v tomto věku zpomaluje, děti jsou v pohybu, lezou, stoupají si, vydají víc energie, než když jen leželi… Jinak tedy nechápu, proč ten sunar, když kojíš, to je zbytečnost ne :think: K večeři můžeš dávat, to co k obědu, nebo nějakou kaši a dokojit podle potřeby ;)

Lendeš
Kelišová 5157 příspěvků 22.02.17 14:16

@sloniiik 300 g mi nepřibere teď už ani syn za měsíc, a to je daleko větší jedlík. Váha 8 kg na 73 cm mi připadá úplně normální.

sloniiik
Povídálka 46 příspěvků 22.02.17 14:25

Tak moc dekuji. Uz jsem myslela ze malo jíme.:)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama