9TT a nachlazení trvající 3 týdny

18
21.8.20 11:18

9TT a nachlazení trvající 3 týdny

Zdravím holky, jsem 9TT a před třemi týdny jsem zmokla a následně dostala rýmu, jenže se jí ani po třech týdnech nemůžu zbavit, bylo to lepší už, ale teď poslední dva dny mi zase teče z nosu o dost víc, nejen že mě to obtěžuje ale mám strach aby to neublížilo miminku? Máte někdo zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13552
21.8.20 11:19

@LisaPa jak by to „miminu“ mohlo ublížit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4691
21.8.20 11:37

No je možný že miminu v děloze bude téct rýma, a víc kýchat. Pokud nemáš horečku, bude to ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.8.20 19:33
@lachtanice86 píše:
@LisaPa jak by to „miminu“ mohlo ublížit?
@mackA159 píše:
No je možný že miminu v děloze bude téct rýma, a víc kýchat. Pokud nemáš horečku, bude to ok.

Dámy já bych se zase tak nesmala. Můj syn má srdeční vadu. Geneticky v pořádku - dle doktoru patrně viróza nějaká v počátcích těhotenství. Žádnou horečku ani jinou tragédii si nepamatuju. Jenom únavu a „rymicku“. Samozřejmě blbá náhoda (strašit v žádném případě nechci!) ale dotaz mi úplně k smíchu nepřijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13552
25.8.20 19:47

@Kunikula Strhana rymicku jsem měla celé těhotenství, dle několika gynekokogu, jeden i primář CAR ríkal, že pokud není horečka, tak můžu být v klidu. Dcera je ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.8.20 04:25

@lachtanice86 Jasný. Proto píšu - blbá náhoda. Většina z nás nějakou virozou v těhotenství prošla, v 99,9 % se nic nestane a někdo vezme Černýho Petra. Jenom bych to prostě nebagatelizovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama