9tt a žádná srdeční reakce

7.2.20 22:01

9tt a žádná srdeční reakce

Ahoj, chtěla bych se zeptat zda nemáte někdo podobnou zkušenost.. Dnes jsem byla na první kontrole a podle výpočtu bych měla být 9tt těhotná jenže na UZ nebyla žádná srdeční reakce miminka :( a prý bylo i dost malé tak na 6tt… Za 11 dní mám další kontrolu dnes mi braly krev a příští týden se mám dostavit znovu na krev.. Máte někdo podobnou zkušenost??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

881
7.2.20 22:06

9tt stanovili dle poslední menstruace? Možná je malé na 6tt, protože tak staré skutečně je. Krev odebrali aby zjistili zda stoupá HCG hormon, tedy jestli těhotenství pokračuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 22:12

@josslyn.n Ano podle poslední menstruace bych měla být 9tt.. Uvidím jaký budou výsledky z krve snad je vše v pořádku p. Doktorka nebyla moc ochotná a pořádně mi to nevysvětlila. Také jsem se dočetla že jsem mohla mít pozdejs ovulaci, čímž by mohla být příčina že je tak malé a skutečně jsem 6tt.. Vím že bych neměla plasit, jenže mimi je hrozně chteny a dost mě to vystrasilo :roll: no uvidíme… Nebudu myslet úplně na to nejhorší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4964
7.2.20 22:28

@Andreajarkova ještě uvidíš opravdu mohla být ovulace později zatím bych se nestresovala a počkala co ukáže krev a pak další ultrazvuk vím že se to lehce řekne ale zkus být v klidu já taky čekám miminko už moje třetí dítě a taky jsem od začátku tohodle těhotenství pořád z něčeho nervózní ale snaž se být v klidu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5887
8.2.20 06:42

@Andreajarkova a kolikateho si měla poprvé pozitivní test?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13632
8.2.20 07:46

Z mojí zkušenosti zamlklé, takhle zpoždění už je fakt moc, já neměla srdeční akci v 7tt a čekalo se na konec, menší bylo, odpovídalo 6tt. Hodně sil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1846
8.2.20 08:04

Za mne, to není dobré, srdeční akce by již měla být v 9.tt … ale uvidíš sama, každopádně držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama