9tt, velikost plodu odpovídá, ale doktor nemůže najít srdíčko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 09:08
9tt, velikost plodu odpovida ale doktor nemuze najit srdicko

Dobry den, zajima me vase zkusenosti. Pokud to mel nekdo stejne.
Ted jdu od doktora. Podle utz jsem v 9tt. Prcek byl spatne videt. Pry je hodne vysoko. Nakonec ho nejak dr zmeril a velikostne odpovida tomu 9tt. Jen nemohl najit srdicko. V 7tt bylo videt dobre.
Poslal me jeste na kontrolni utz do nemocnice. Ale porad mi vrta hlavou, jak to mimi muze rust kdyby srdicko nebilo. :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Hadumi
Extra třída :D 13558 příspěvků 04.10.18 09:11

Tak srdíčko mohlo přestat bít třeba včera …, proto by vyrostl. Tak ale uvidíš, co v nemocnici.

ivašot.
Kelišová 6721 příspěvků 04.10.18 09:12

U mě to znamenalo zamlklý potrat. V 7.tt srdíčko bilo a v 10.tt už ne, plod také velikostně skoro odpovídal, muselo přestat bít krátce před kontrolou. Následovala revize.
Držím palce ať je to u tebe jinak a v nemocnici srdíčko najdou.

terinka4444
Hvězda diskuse 68446 příspěvků 04.10.18 09:21

Obávám se, že to není dobré, že je to konec. Kéž by v nemocnici viděli víc :hug: :hug:

kacakaca
Závislačka 2615 příspěvků 04.10.18 09:22

V nemocnici maji lepsi ultrazvuk. Spousta veci nejde na tech horsich pristrojich dobre videt. Je sance, ze v nemocnici bude vse v poradku.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2482 příspěvků 04.10.18 09:35

Bud to dr proste nemohl najit a nebo prestalo tlouct ted nekdy treba…Drzim palce, at ho najdou :hug:

ugluk
Hvězda diskuse 43537 příspěvků 04.10.18 09:55

Pokud bylo a není, tak to pozitivně určitě nevypadá, v 9.tt už má embryo kolem 2 cm a tam stoprocentně srdíčko být musí. Samozřejmě bych podstoupila ještě další ultrazvuk, ale kdyby se na tom shodli dva doktoři, bylo by jasno. Jinak k technické stránce dotazu - předpokládám, že embryo nějakou dobu prosperovalo, rostlo a teprve pak se mu zastavilo srdíčko.

lachtanice86
Kelišová 6634 příspěvků 04.10.18 10:00

U mne to byl zamlkly potrat.

zudina
Ukecaná baba ;) 2230 příspěvků 04.10.18 10:02

To je asi ZT taky jsem mela v7 tt sedicko a v 11 tt uz ne

Limi123
Závislačka 3668 příspěvků 04.10.18 10:11

Pravdepodobne bohuzel opravdu zamlkle tehotenstvi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 17:50

Tak opravdu mimcu prestalo bit srdicko, navic ma plne brisko vody. Pristi tyden jdu na vysati. A pak muzem zacit nanovo. Diky za reakce :srdce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2482 příspěvků 04.10.18 17:56
@Anonymní píše:
Tak opravdu mimcu prestalo bit srdicko, navic ma plne brisko vody. Pristi tyden jdu na vysati. A pak muzem zacit nanovo. Diky za reakce :srdce:
:( To me moc mrzi :hug: nase miminko taky melo otok telicka a vodu na srdicku, ZT v 17tt :( brecela jsem, otruchlila to s manzelem a rikala si, ze to tak bohuzel melo byt…moc drzim palce, at se brzy zadari :hug: ja mam ted doma temer 4 mesicni holcicku :srdce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 18:07

Take me to moc mrzi :-( Ja to mam za sebou 2× a hned pote vzdy zdraveho chlapecka. Brzy bude lip. Preji, at se brzy dockate :srdce:

stihacka
Kecalka 338 příspěvků 04.10.18 19:29

Holky dekuji, tohle bylo moje druhe tehu. Uz mam doma 4leteho klucinu a ten se moc tesil na miminko. Tak ted bylo nejtezsi to oznamit jemu :( hned jak to bude mozne, budeme se snazit dal. A urcite to klapne.

andelka83
Generální žvanilka 20177 příspěvků 04.10.18 19:33

@stihacka určitě ano. Někdy příroda nedá a asi je to dobře.
U nás zt v 18 tt syn obrecel a i dnes si vzpomene. Už ale je na cestě další miminko a vypadá to,že je vše v pořádku tentokrát.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >