A co dál, pro koho se rozhodnout?

472
7.7.15 09:54

a co dal,pro koho se rozhodnout

Ahoj holky, nevim co dal :( mam noveho pritele, jsme spolu cca 2 mesice, je moc hodny, pozorny, vim, ze me ma rad a udelal by prvni posledni, abych byla stastna.Mam ale pocit, ze mistama konverzace vazne, porad ho srovnavam s mym byvalym pritelem (8let spolu), s tim jsme meli porad o cem mluvit, tento je po ranu unaveny, kdyz se vecer vratim z prace, tak zase moc nemluvi, ze je unaveny po praci. Tohle z byvaleho vztahu neznam, vlastne tak nejak vic mluvime jen o vikendu, kdy ma volno. Rozumove vim, ze on by byl spravna volba. Srdce me ale tahne k byvalemu, chce se se mnou videt, zije uz s jinou pritelkyni, jsme od sebe tak rok, byl to hajzlik a dost mi ublizil, byl neverny, ale tvrdil, ze se zmenil, ze ta nynejsi neni ja, ze mu moc chybim, a on mi chybi taky, strasne moc :,( ale vim, ze to neni partner do zivota, jen me to cely rok boli a hrozne moc bych ho chtela videt a vratit se, chtel by se mnou opet zit) ale mam strach, ze diky tomu ztratim hodneho partnera, ktereho mam ted a budu litovat a ze mi ten byvaly po case zase ublizi a me zbydou oci pro plac.Ach jo, laska je hrozna vec, neprestala jsem ho milovat a mam pocit, ze ani neprestanu. Mimo jine jsme si tolik rozumeli, osm let jsme spolu byli kazdy den a porad jsme si meli co rict, strasne mi chybi, kdyz mi vcera volal a ja ho slysela, bylo to bolestive, brecela jsem, uvedomla jsem si, jak m to vykladani schazi. Nedokazu zapomenout, porad brecim, omlouvam se, potrebovala jsem se vypovidat :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4254
7.7.15 10:06
@padandy píše:
Ahoj holky, nevim co dal :( mam noveho pritele, jsme spolu cca 2 mesice, je moc hodny, pozorny, vim, ze me ma rad a udelal by prvni posledni, abych byla stastna.Mam ale pocit, ze mistama konverzace vazne, porad ho srovnavam s mym byvalym pritelem (8let spolu), s tim jsme meli porad o cem mluvit, tento je po ranu unaveny, kdyz se vecer vratim z prace, tak zase moc nemluvi, ze je unaveny po praci. Tohle z byvaleho vztahu neznam, vlastne tak nejak vic mluvime jen o vikendu, kdy ma volno. Rozumove vim, ze on by byl spravna volba. Srdce me ale tahne k byvalemu, chce se se mnou videt, zije uz s jinou pritelkyni, jsme od sebe tak rok, byl to hajzlik a dost mi ublizil, byl neverny, ale tvrdil, ze se zmenil, ze ta nynejsi neni ja, ze mu moc chybim, a on mi chybi taky, strasne moc :,( ale vim, ze to neni partner do zivota, jen me to cely rok boli a hrozne moc bych ho chtela videt a vratit se, chtel by se mnou opet zit) ale mam strach, ze diky tomu ztratim hodneho partnera, ktereho mam ted a budu litovat a ze mi ten byvaly po case zase ublizi a me zbydou oci pro plac.Ach jo, laska je hrozna vec, neprestala jsem ho milovat a mam pocit, ze ani neprestanu. Mimo jine jsme si tolik rozumeli, osm let jsme spolu byli kazdy den a porad jsme si meli co rict, strasne mi chybi, kdyz mi vcera volal a ja ho slysela, bylo to bolestive, brecela jsem, uvedomla jsem si, jak m to vykladani schazi. Nedokazu zapomenout, porad brecim, omlouvam se, potrebovala jsem se vypovidat :,(

asi se moc nezměnil, když plánuje současné partnerce zahýbat s tebou… oba jste v nynějších vztazích pěkní vychcánci - partneři vám asi nevyhovují, ale místo, abyste se s nimi férově rozešli, plánujete nevěry…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
7.7.15 10:07
@Maria37 píše:
asi se moc nezměnil, když plánuje současné partnerce zahýbat s tebou… oba jste v nynějších vztazích pěkní vychcánci - partneři vám asi nevyhovují, ale místo, abyste se s nimi férově rozešli, plánujete nevěry…
:pankac: ;)
  • Citovat
  • Upravit
1567
7.7.15 10:15

@padandy Těžké v takové situaci radit. Ale chápu tě. Je hrozné poslouchat rozum když srdce mluví jinak. Nynější partner asi nebude ten pravý. Jinak by jsi tohle neřešila. V každém případě bych si s ním o vaší situaci promluvila a zůstala spíše kamarády?? :nevim:
Do bejvalého jsi očividně zamilovaná a to že Ti moc ublížil asi nebylo dostačující. V tom případě do toho jdi a pokus se být šťastná. Třeba jen na chvíli než Ti zase ublíží. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6206
7.7.15 10:18

Jako první bys měla udělat tlustou čáru za svým bývalým vztahem a už nesrovnávat, nedělat si naděje na vrácení. Bývalý tě podvedl a už má taky jinou přítelkyni, tak proč myslíš, že by vše mohlo fungovat? Už je to pryč, to je důležité si uvědomit, jinak nejsi zralá na nový vztah :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
7.7.15 10:21

Kdyby te tak moc chtěl, udělá pro tebe první poslední, jako ten tvuj nynější partner, jak pises, a nebude čekat a trapit te po telefonu, ještě ke vsemu, kdyz ma stále jinou partnerku. Osobně bych se nevrátila k někomu, kdo me opustil a ublížil mi. Rok stačí na to zapomenout a odpustit, ale zivot jde dal a za me, udelala bys krok zpatky ;-) novej partner je zmena, zkus to přijmout ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rokris
7.7.15 10:28

@Maria37 Přesně :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
5486
7.7.15 10:34

@Maria37 Souhlas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2884
7.7.15 10:43

@padandy Nadějně to nevypadá ani s jedním. Dej si pauzu ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8137
7.7.15 13:47

Já nevím, asi bych šla za hlasem srdce..pokud si oba chybíte..stejně pokud to neuděláš, budeš se tím pořád užírat a říkat si jaké by to bylo, kdyby jsi mu tu druhou šanci dala ;) Ale pozor, třetí šanci už bych nedávala. A i kdyby to nevyšlo, asi je pořád lepší litovat toho, co jsi udělala, protože jsi to tak zkrátka cítila, než litovat toho, co jsi neudělala, jen proto, že jsi se bála. Sama cítíš, že s novým partnerem to zkrátka není ono.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8137
7.7.15 13:52
@Maria37 píše:

Zakladatelka psala něco o tom, že plánuje nevěru? :think: Píše jen, že neví pro kterého se rozhodnout a myslela to určitě tak, že by se se současným přítelem rozešla, pokud by se rozhodla pro bývalého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6206
7.7.15 13:56

@Sonarka Stejně tak zakladatelka nepíše, že by on měl v plánu opustit svoji nynější přítelkyni :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8137
7.7.15 14:01
@Petule030 píše:
@Sonarka Stejně tak zakladatelka nepíše, že by on měl v plánu opustit svoji nynější přítelkyni :nevim:

Jakto že ne? Vždyť píše, že by s ní chtěl zase žít? :nevim: Tak asi taky myslel, že se současnou rozejde :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4892
7.7.15 14:20
@padandy píše:
Ahoj holky, nevim co dal :( mam noveho pritele, jsme spolu cca 2 mesice, je moc hodny, pozorny, vim, ze me ma rad a udelal by prvni posledni, abych byla stastna.Mam ale pocit, ze mistama konverzace vazne, porad ho srovnavam s mym byvalym pritelem (8let spolu), s tim jsme meli porad o cem mluvit, tento je po ranu unaveny, kdyz se vecer vratim z prace, tak zase moc nemluvi, ze je unaveny po praci. Tohle z byvaleho vztahu neznam, vlastne tak nejak vic mluvime jen o vikendu, kdy ma volno. Rozumove vim, ze on by byl spravna volba. Srdce me ale tahne k byvalemu, chce se se mnou videt, zije uz s jinou pritelkyni, jsme od sebe tak rok, byl to hajzlik a dost mi ublizil, byl neverny, ale tvrdil, ze se zmenil, ze ta nynejsi neni ja, ze mu moc chybim, a on mi chybi taky, strasne moc :,( ale vim, ze to neni partner do zivota, jen me to cely rok boli a hrozne moc bych ho chtela videt a vratit se, chtel by se mnou opet zit) ale mam strach, ze diky tomu ztratim hodneho partnera, ktereho mam ted a budu litovat a ze mi ten byvaly po case zase ublizi a me zbydou oci pro plac.Ach jo, laska je hrozna vec, neprestala jsem ho milovat a mam pocit, ze ani neprestanu. Mimo jine jsme si tolik rozumeli, osm let jsme spolu byli kazdy den a porad jsme si meli co rict, strasne mi chybi, kdyz mi vcera volal a ja ho slysela, bylo to bolestive, brecela jsem, uvedomla jsem si, jak m to vykladani schazi. Nedokazu zapomenout, porad brecim, omlouvam se, potrebovala jsem se vypovidat :,(

Kdo chce kam…

Myslím, že bys v první řadě měla být upřímná sama k sobě a ke svému příteli. Zkus si představit, že bys pro svého přítele (kterého bys milovala) byla jen flastr, náhražka za bývalou, kterou má mnohem radši, je s ní v kontaktu a přemýšlí, jak to udělat, aby mohl být s ní a přitom se nespálil. Jestli cítíš, že to s přítelem není ono (po dvou měsících!), vykašli se na to, bylo by fér. Pak si s bývalým dělej co uznáš za vhodné, ale měla bych na paměti, že lidi se nijak zásadně nemění.

Z toho, co píšeš, bych řekla (ale můžu se plést), že „žili šťastně až do smrti“ tě nečeká ani s bývalým, ani s novým. A že když se v tom přestaneš plácat a uděláš si v životě pořádek, pravděpodobně potkáš někoho dalšího, s kým si budeš mít co říct, bude mezi vámi fungovat ta správná chemie, nebudeš ho srovnávat s bývalým, a zároveň tě nebude podvádět a chovat se ošklivě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
7.7.15 17:57

Holky, já samozřejmě nynějšího přítele podvést nechci, udělala bych to férově a rozešla se s ním
@Sonarka právě, mám strach, že se budu užírat tím, co by kdyby. Na druhou stranu se bojím toho, že ten bývalý zase odejde, nebo mě podvede, nebo se vrátí k té svoji kterou má teď, a já kvuli toho nechám jediného opravdu hodného kluka, který byl takový jediný, z těch všech co jsem za ten rok poznala a mě zbydou oči pro pláč. Je to hrozné :( za celý ten rok jsem na bývalého nepřestala myslet, nechápu to, proč je to tak dlouhá doba, že mě t oještě nepustilo a mám strach, že nepustí nikdy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama