A co školky, kdy ty se otevřou?

Anonymní
15.4.20 12:46

A co školky,kdy ty se otevřou?

Pořád se mluví jen o školách, o plánech na postupné otevírání, ale o školkách se nemluví vůbec. Naše je zavřená do odvolání a nikdo nic neví. Prosím, slyšeli jste někdo, jak by to bylo se školkami, případně dětskými skupinami kde je méně dětí? Protože jestli to hodlají otevřít jen za podmínek jakou je nošení roušek a spol, je to asi nerálné.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6556
15.4.20 12:47

Já zaslechla ted na ct 24, že do školek nesmí pak chodit prarodiče, tak určitě budou před létem otevřeny. Můj typ je začátek června

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24820
15.4.20 12:48

Taky by mě to zajímalo. Osobně jsem se smířila se zářím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48747
15.4.20 12:49

To je v moci zrizovatele skolky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1824
15.4.20 12:49

Školky jsou zavřené z rozhodnutí zřizovatele, což je většinou město. Je třeba se ptát tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1057
15.4.20 12:50

Tohle by mě také velice zajímalo, mám syna ve státní a dceru v soukromé, kde je počet dětí max 12,tak tam by to snad možná šlo :nevim: přiznám se, že už mi ze všeho chvílemi začíná solidně hrabat a hlavně to, jak se každý den mění to jak co bude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58662
@Anonymní píše:
Pořád se mluví jen o školách, o plánech na postupné otevírání, ale o školkách se nemluví vůbec. Naše je zavřená do odvolání a nikdo nic neví. Prosím, slyšeli jste někdo, jak by to bylo se školkami, případně dětskými skupinami kde je méně dětí? Protože jestli to hodlají otevřít jen za podmínek jakou je nošení roušek a spol, je to asi nerálné.

Zřizovatel, tedy město ať.. Až povolí, otevře se školka.. Já dneska mluvila s ředitelkou, otevření pro letošek Neplánují :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6556

@Russet 8o jejda, snad ne no..ale zase je pravda, že ti malincí jsou.. Dneska jsem poprvní byla v našem obchodě s klukem 6 let, i tak, kdy je poučený, tak pořád nešahej si na pusu, nešahej si na vozík.. Je to malý obchod, nikdo tam nebyl, tak jsem teda poprvní šla, ale nedokážu si to představit, jak by to učitelky hlídaly

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1057
15.4.20 12:54

@martina.se hm,tak to mohou zavřít úplně, protože koronavirus tu bude stopro i v září :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11309
15.4.20 12:55

Školky nikdo plošně nezavřel a věšteckou kouli nemám :nevim: tohle řeší zřizovatel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4243
15.4.20 12:55

U nás zavřeli školky 16.3 na základě nouzového stavu, ten konci 30.4, tak počítám, že snad 1.5 otevřou, ale bude to individuální v každém městě, teď taky nejsou úplně všechny školky zavřené. Jen si nedokážu představit jak budou ve skolce udržovat 2m odstupy. Dneska má naše město krizovou radu a mají projednávat i školky, tak jsem zvědavá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PHV
1278
15.4.20 12:56

U nás dnes přišel mail že se od 20.4.otevira pro děti pracujících rodičů, že mají mít děti 7-8 Roušek na den a že většinu dne budou trávit na zahradě. Docela ty děti co tam musí lituju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24820
15.4.20 12:56
@Janasas píše:
@Russet 8o jejda, snad ne no..ale zase je pravda, že ti malincí jsou.. Dneska jsem poprvní byla v našem obchodě s klukem 6 let, i tak, kdy je poučený, tak pořád nešahej si na pusu, nešahej si na vozík.. Je to malý obchod, nikdo tam nebyl, tak jsem teda poprvní šla, ale nedokážu si to představit, jak by to učitelky hlídaly

My máme třídu s 26 dětmi. Nechodí nikdy všechny. Ale fakt si nedovedu představit, že je uhlídají. Doufám v ten červen, ale smířena jsem se zářím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3868
15.4.20 12:58

Je to věcí zřizovatele, naše školka plánuje otevřít během května.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1057
15.4.20 12:59

Logicky vzato se většina asi opravdu otevře až v okamžiku, kdy se uvolní i používání ochranných prostředků, tedy hlavně roušek, odstupů, desinfekce…protože otevřít školky a dodržovat odstupy jde proti sobě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama