A co takhle místa ke kojení v Ostravě???

9239
7.11.05 12:35

A co takhle místa ke kojení v Ostravě???

Ahojky maminky,
máme doma čerstvou holčičku a Vánoce se blíží. Tak jsem se chtěla zeptat jak řešíte kojení v našem městě. Jsou v těch přebalovacích místnostech (v Shoping parku, Ikei) i židle na nakojení nebo je to děs. A co v centru. Napadá mě McDonald, ale nevím jestli si tam musím něco dát nebo né a jestli je tam vůbec něco takového. A je něco podobného i v jiných supermarketech. Moc se mi nechce kojit někde v restauraci mezi lidmi, i když vím že na tom nic špatného není. :oops:
Děkuji za rady a kojení zdar. Iva :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1468
7.11.05 13:29

Ahoj,

Já jsem sice nekojící maminka, ale mé kamarádky kojí/ly.
S krmením to opravdu v zimě není moc slavné. Krmila jsem z láhve v McDonaldu - naprosto bez problémů jsem si sedla k dětskému koutku. Lidi mě okukovali jako exota, ale to chce klid. V nákupních centrech jsou přebalovací místnosti ( ty jsem nezkoušela, moc tam nechodíme). Jinak kamarádka krmila v kavárnách v rožku. Obsluha byla většinou vstřícná - nakrmit se dá v bistru v obchodáku na Masarykově nám., super klidné místo jsou velká knihkupectví s kavárnou - Librex nebo v býv. Hasse na Masarykově (nějak si nevzpomínám na název knihkupectví). V podstatě by to šlo všude, teď mě napadá KFC (jenže tam je dětská část v patře), kde se nekouří - v tom vidím největší problém. Krmení probíhalo zá:,–(ně na normálních židlích, ale prý to chce jen cvik.

Ahoj Beruška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama