Těhotná, a co teď? Jak se rozhodnout :-(

Anonymní
26.5.16 12:56

A co ted ?? Jak se rozhodnout :-(

Zdravim vsechny pritomne maminky i nemaminky… jdu za vami s velice citlivym tematem, protoze to uz zkratka potrebuji nekomu rici a mozna mi i pomuzete se rozhodnout.
mam temer dva roky pritele, oba sme rozvedeni oba mame deti z predch manzelství. aktualne byla situace mezi nami takova ze to vypadalo minuly mesic temer na rozchod, a ano… zahla sem mu. ted ale v cem je problem, ano jsem blbá, vim to.. ale co uz ted mohu delat.
vcera mi gynekolozka potvrdila tehotenství a ja si nejsem jista ci by ten prcek byl. jelikoz mam cykly naprosto presne po 30 ti dnech, vim ze naposledy jsem s pritelem spala bez ochrany 12ty den cyklu, ovu mohla byt nekdy kolem 14, jednalo se o prerusovany styk. Ten ups sex probehl cca 11 dni pred ocekavanou MS a pouzili jsme kondom, ale ja opravdu nejsem klidna, kondom se zdal byt v proadku, ale to clovek nikdy asi na 100procent nevi. zaroven se NIKDY za ty dva roky nestalo ze by pritel nestihl… ja nevim co mam delat. jaka je sance ze mohl byt komdom v neporadku.. no asi je… nevim co ted delat. jestli si miminko nechame budu zit v neustalem strachu z toho zda je to jeho otec ci ne a do konce zivota si to budu vycitat.
test sem si delala asi desaty den zpozdeni vubec me totiz nenapadlo ze bych mohla byt tehotna, byl pozitivni okamzite. vcera sem byla na gynekologii s tim ze tam jeste neni nic moc videt ale potvrdila tehotenstvi a mam prijit za tyden pritel i tak miminko moc chce, i kdyz jsme ho neplanovali, o nevere samozrejme nevi. a ja jsem uvazovala i o interupci :-(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
26.5.16 12:59
@Anonymní píše:
Zdravim vsechny pritomne maminky i nemaminky… jdu za vami s velice citlivym tematem, protoze to uz zkratka potrebuji nekomu rici a mozna mi i pomuzete se rozhodnout.
mam temer dva roky pritele, oba sme rozvedeni oba mame deti z predch manzelství. aktualne byla situace mezi nami takova ze to vypadalo minuly mesic temer na rozchod, a ano… zahla sem mu. ted ale v cem je problem, ano jsem blbá, vim to.. ale co uz ted mohu delat.
vcera mi gynekolozka potvrdila tehotenství a ja si nejsem jista ci by ten prcek byl. jelikoz mam cykly naprosto presne po 30 ti dnech, vim ze naposledy jsem s pritelem spala bez ochrany 12ty den cyklu, ovu mohla byt nekdy kolem 14, jednalo se o prerusovany styk. Ten ups sex probehl cca 11 dni pred ocekavanou MS a pouzili jsme kondom, ale ja opravdu nejsem klidna, kondom se zdal byt v proadku, ale to clovek nikdy asi na 100procent nevi. zaroven se NIKDY za ty dva roky nestalo ze by pritel nestihl… ja nevim co mam delat. jaka je sance ze mohl byt komdom v neporadku.. no asi je… nevim co ted delat. jestli si miminko nechame budu zit v neustalem strachu z toho zda je to jeho otec ci ne a do konce zivota si to budu vycitat.
test sem si delala asi desaty den zpozdeni vubec me totiz nenapadlo ze bych mohla byt tehotna, byl pozitivni okamzite. vcera sem byla na gynekologii s tim ze tam jeste neni nic moc videt ale potvrdila tehotenstvi a mam prijit za tyden pritel i tak miminko moc chce, i kdyz jsme ho neplanovali, o nevere samozrejme nevi. a ja jsem uvazovala i o interupci :-(

v tve situaci bych sla na interupci a nic vic neresila proste stalo se ;) mas dve moznosti bud chemicky preruseni 2× tabletka a nebo klasicky kyretaz ;)

• Citovat
  • Upravit
20807
26.5.16 13:01

A co třeba test otcovství a postavení se čelem tomu, co sis nadrobila? :think: Asi je větší pravděpodobnost, že je přítele, přerušovaná soulož je méně bezpečná, než kondom, ale i přes kondom se dítě povede.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10365
26.5.16 13:03

Nejdriv bych si poridila mozek, protoze kdyz nechci dite, nesu.kam prerusovane. Jako antikoncepcni metoda se to mozna oznacovalo nekdy za krale klacka, dnes je 21.stoleti, letame do vesmiru, vedci se rypou v genech a porad se najde nekdo, kdo „si dava pozor“ a pak se ohromne divi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19190
26.5.16 13:07

Zajímavý co holek otěhotní jakmile podvede partnera :think: no nic dítě bych si nechala a po porodu test otcovství pokud bude náhodné známosti tak se přiznat jinak myslím, že jsi si zkazila celé těhotenství :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
26.5.16 13:08

Až ti řekne stáří plodu měla bys vědět snad víc… a jestli máš pravidelné cikli, tak by to mělo všechno vycházet… uvidíš :kytka: nevěš hlavu… miminko je dar :kytka: i když se občas povede za podivných situací :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
528
26.5.16 13:08

Psala jsi, že to mezi vámi vypadalo na rozchod. Urovnali jste to, nebo je to pořád nahnuté? Asi bych se rozhodovala podle toho, zda s přítelem chci opravdu zůstat a vychovávat dítě.
A ohledně otcovství - řekla bych, že kondom je jistější ochrana a „ukápnout“ může i borec v přerušování ;) A nepátrala bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4988
26.5.16 13:10

Spíš bych se přiklonila k tomu, že je dítě přítele.

Když by jsi šla na potrat tak co mu řekneš?
Kdyby jsi 100% věděla, že je přítele necháš si ho? Zeptej se toho chlapa jestli byl kondom v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
@ka2ka píše:
Zajímavý co holek otěhotní jakmile podvede partnera :think: no nic dítě bych si nechala a po porodu test otcovství pokud bude náhodné známosti tak se přiznat jinak myslím, že jsi si zkazila celé těhotenství :think:

To víš, když se to nejméně hodí, je to hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Ano, problemy se vyresili a urcite spolu zustaneme. me gynekolozka rekla ze jeste nic moc neni videt.. ukazovala mi jen bilej flek. na to ze to ma byt sesty tyden podle ms je to dostmalo si myslim kdyby to melo byt podle ovulace. ale taky ma snad nejsratrsi UZV v republice… tezko rict :-(

• Nahlásit
  • Citovat
421
26.5.16 13:11

No nezávidím :( jsem zásadně proti potratům, takže pokud dítě nechceš, než ho zabít, dala bych k adopci, je spousta párů, kterým se nedaří a rádi si miminko adoptují.
Každopádně bych to příteli řekla, tohle se nezatlouká, bude tě to akorát užírat. Moc nerozumím tomu, že jste měli před rozchodem a teď je vše zalité sluncem a přítel chce dítě. Ale pokud tě miluje, pochopí to. Měli jste problémy, stalo se. Nejste první, ani poslední.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.16 13:12

@LuckaPt ptala, rikal ze se zdal byt ok, nikde nic neteklo.
kdybych si byla jista necham si ho.

• Nahlásit
  • Citovat
2649
26.5.16 13:14

@zuzouš :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: antikoncepce za karla klacka je parádní :potlesk: mohu potvrdit, že vůbec nefunguje :lol: :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10796
26.5.16 13:16

To neni dobra situace.
Nejprve bych si ujasnila, zda to dite chci.
A pokud ano, tak co treba vytesnit jeden akt s jinym muzem a soustredit se na to, ze dite je soucasneho partnera? Netestovala bych, ci je dite biologicky, verila bych, ze se to stalo pri prerusovane soulozi (vetsi pravdepodobnost nez kondom).
Pokud nechas udelat test otcovstvi, co pak???
Byl to sex nahodny nebo by slo budovat vztah do budoucna?

Nikdo, kdo neni v tve situaci, ti nerekne, co je lepsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12216
26.5.16 13:17

Tyjo, to je skutecne nezavidenihodna situace..Ale asi bych to „riskla“,dite si nechala a po narozeni udelala pro jistotu testy otcovstvi. Je pravdepodobnejsi, ze je dite tveho pritele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama