test vyšel pozitivní až po limitu, ale příteli vyšel negativní

Anonymní
24.12.18 18:41

A jak je to možné?

Holky, jak je možné, že mě po limitu už 3× vyšel pozitivní test (duch) a abych se přesvědčila, že je test špatný, nechala jsem ho udělat partnera. Mu vyšel negativní i po limitu. Stalo se to už někomu a jak to dopadlo? Zpoždění mám první den a testy jsem dělala cca 11dpo. Teď jsem 14dpo. Test sílu neměnil nebo aspoň mi to nepřišlo. Foto mám jen jednoho testu a to toho prvního.
Přeji všem krásné Vánoce a splněné sny a přání. :srdce: :kytka: :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Forest_Gump1
24.12.18 19:15
@Anonymní píše:
Holky, jak je možné, že mě po limitu už 3× vyšel pozitivní test (duch) a abych se přesvědčila, že je test špatný, nechala jsem ho udělat partnera. Mu vyšel negativní i po limitu. Stalo se to už někomu a jak to dopadlo? Zpoždění mám první den a testy jsem dělala cca 11dpo. Teď jsem 14dpo. Test sílu neměnil nebo aspoň mi to nepřišlo. Foto mám jen jednoho testu a to toho prvního.
Přeji všem krásné Vánoce a splněné sny a přání. :srdce: :kytka: :andel:

nic bych netestoval, počkal bych si

• Nahlásit
  • Citovat
7505
24.12.18 19:44

Pokud vychází duch až po limitu, je test prostě negativní. To jste se přesvědčili i u přítele. I když mi vyšla slabounká čárka a test byl opravdu pozitivní , objevila se vždy do několika sekund, nikdy až po limitu. Vyzkoušej jiný druh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12903
24.12.18 20:08

jo vyzkoušej jiný druh testu a počkej s testováním aspoň 2 dny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13573
24.12.18 20:48

Mám zkušenost, že i když taková čárka vylezla později, o začátek těhotenství se jednalo. Ale i když to nedopadlo, je věc druhá. Držím palce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
663
24.12.18 20:55

Po limitu=test negativni.vlastni zkusenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3961
24.12.18 21:09

Čárka po limitu- testováno první den očekávané menstruace- mi tu běhá v pyžamu a skládá vrbu mlátičku a hrad, má už sedm let :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13373
24.12.18 21:14

Mě vylezla čárka čtyři dny před menzes až po limitu a těhotenství to bylo. Nicméně počkej ještě dva dny a pak testuj znovu. Víš jistě, kdy byla ovulace?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.12.18 21:24
@Janli píše:
Mě vylezla čárka čtyři dny před menzes až po limitu a těhotenství to bylo. Nicméně počkej ještě dva dny a pak testuj znovu. Víš jistě, kdy byla ovulace?

Uplne na 100% ne, jen se domnivam mam totiz jeden den co podle poctu a na to 6dni jsem den spinila. Ted me po ranu je zvlastne a bolesti v podbrisku jsem mela s přestávkami a ted uz ne tak casto jak pred tim.

• Nahlásit
  • Citovat
4685
24.12.18 21:36

Já myslím, že tenhle duch není žádný chudák, takže bych to viděla nadějně. Podle mě k početí došlo. Přeji ti zdárné pokračování těhotenství :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3948
24.12.18 22:35

U me test po limitu = tehotenstvi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13373
24.12.18 22:40
@Anonymní píše:
Uplne na 100% ne, jen se domnivam mam totiz jeden den co podle poctu a na to 6dni jsem den spinila. Ted me po ranu je zvlastne a bolesti v podbrisku jsem mela s přestávkami a ted uz ne tak casto jak pred tim.

Já bych to tipovala na regulérní těhotenství..... to není duch, ale slušná čárka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tkanicka26
25.12.18 07:13

Za me negativni. U me vzdy, co vylezlo po limitu nebyla pravda. Nedavno jsem ani nestihla test pocurat a vyjela dalnice a tehu to bylo a uz me trapi te do ted tehu neduhy… Proto na duchy po limitu neverim.Bylo jich hodne a znatelnych a nikdy to tehu nebylo.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama