A jaké fyzikální zákony porušilo vaše dítě? :-D

10.5.17 14:10

A jaké fyzikální zákony porušilo vaše dítě? :-D

Zakládám pro pobavení :-D první dcera byla dítě pro začátečníky, ale tato je rarach k nezaplacení. Poslední dobou má ve zvyku se nacpat a nasoukat kam to jen jde. Dnešní počin opravdu stál za foto - naprosto jsem ji z tama nemohla dostat ven vzhledem k těm proporcím :zed: :lol:
Pokud máte podobné kuriózní obrázky, sem s nimi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12251
10.5.17 14:11

@reinkarnace no teda, šikulka to je :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27595
10.5.17 14:13

@reinkarnace 8o 8o a jak jsi ji dostala ven?? Prolezla nebo jsi urizla kus zidle?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.17 14:15
@reinkarnace píše:
Zakládám pro pobavení :-D první dcera byla dítě pro začátečníky, ale tato je rarach k nezaplacení. Poslední dobou má ve zvyku se nacpat a nasoukat kam to jen jde. Dnešní počin opravdu stál za foto - naprosto jsem ji z tama nemohla dostat ven vzhledem k těm proporcím :zed: :lol:
Pokud máte podobné kuriózní obrázky, sem s nimi :mrgreen:

Takhle nějak si představuju živýho ježka v kleci :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
553
10.5.17 14:17
@přírodní píše:
Takhle nějak si představuju živýho ježka v kleci :mrgreen:

Se musím smát :mrgreen:. Prý ježek v kleci. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5740
10.5.17 14:20

No ty vado 8o :mrgreen: :mrgreen: to je super homearest. A to neplakala? A když jsi jí tahala ven, tak si jí nepřetrhla? :mrgreen: Náš menší je taky zeljezák, ale on je vychrtlé tintítko. Nejradši leze dřezem do Ikea dětské kuchyňky, ale fotku asi nemám. On si hraje, když vyndá ten plastový dřez, že je v kadibudce a sedí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.17 14:20
@acimedaca píše:
@reinkarnace 8o 8o a jak jsi ji dostala ven?? Prolezla nebo jsi urizla kus zidle?

nejdřív jsem zkoušela vytřepat z ní tu židli…no a pak prostě postupně..asi opravdu podobně jak s tím ježkem…chtělo to hodně natáčet :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.17 14:22
@alisekR píše:
No ty vado 8o :mrgreen: :mrgreen: to je super homearest. A to neplakala? A když jsi jí tahala ven, tak si jí nepřetrhla? :mrgreen: Náš menší je taky zeljezák, ale on je vychrtlé tintítko. Nejradši leze dřezem do Ikea dětské kuchyňky, ale fotku asi nemám. On si hraje, když vyndá ten plastový dřez, že je v kadibudce a sedí :mrgreen:

ona moc nepláče..jen se začala vztekat když zjistila, že nemůže ven (na ten signál jsem taky šla do toho pokoje :lol: do té doby tam bylo „soustředěné“ ticho :cert: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27595
10.5.17 14:26
@reinkarnace píše:
nejdřív jsem zkoušela vytřepat z ní tu židli…no a pak prostě postupně..asi opravdu podobně jak s tím ježkem…chtělo to hodně natáčet :lol: :lol: :lol:
:mrgreen: ty jo, to je panečku hraní pro maminku :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
10.5.17 14:26

Jo, stalo, ale fotku nevedu. Náš junior se zablokoval v takové dřevěné konstrukci, na které máme postavené truhlíky. Vypadalo to podobně, museli jsme ho z toho vyšroubovávat 2 a zároveň posouvat nábytkem okolo, abychom ho z toho dostali. No, hezké to pro něj nebylo, ale alespoň už tam snad nebude lézt. (I když doteď nevíme, jak se tam dostal)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5740
10.5.17 14:27
@reinkarnace píše:
ona moc nepláče..jen se začala vztekat když zjistila, že nemůže ven (na ten signál jsem taky šla do toho pokoje :lol: do té doby tam bylo „soustředěné“ ticho :cert: )

Ta je hustá :lol: sranda je, jak když vyvádějí něco, co nemají, jak jsou kaňouři ticho. To ti naši neřádi taky a pak jsem na infarkt. Naposledy dnes, když si hrály, že jedou autobusem a tankují na benzíně. Vzaly všechny židle od stolu a postavily bus, a pak brčkem nasávali z flašky matonku a tankovaly jí do polštáře z gauče…jsem je málem trhla mezi dveřma :cert: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4471
10.5.17 14:28

Syn strčil koleno do šprušlí od židle, ale vyndat nohu nešlo, museli jsme jednu šprušli přeříznout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1241
10.5.17 14:30

Moje neter si zase pres hlavu navlekla detske prkynko…tam to slo a zpatky uz ne :mrgreen: museli ho rozriznout…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13788
10.5.17 14:31

Dcera dala ruku za radiátor (který je cca 2 cm od zdi), nešlo s ní vůbec hnout. Museli jsme radiátor rozebrat. Fotku nemám, řvala jako blázen :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.17 14:32
@Hadumi píše:
Dcera dala ruku za radiátor (který je cca 2 cm od zdi), nešlo s ní vůbec hnout. Museli jsme radiátor rozebrat. Fotku nemám, řvala jako blázen :lol:.

Takže jsem jediný uhozený člověk, kterému to stálo za zdokumentování? :-D (s tím, že děcko ještě 20 sekund vydrží, když vydrželo doteď :lol: :lol: :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama