A je to asi v háji.

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.4.21 14:22

A je to asi v háji.

Ahoj holky, prosím vás, nemám rada loveni duchu, ale mám už holčičku, která má necelý půl rok a našla jsem asi nějakého toho pídil ducha ci jak se tomu říká. Vidíte to taky? Akorát já si nepamatuju, kdy jsem s partnerem spala. Respektive minulou sobotu. A predtim proste nevím. Já si to nikam nepíšu. 8o :D a dny mi splývají. Každopádně před měsícem mi bylo zle. Dělala jsem si test a vyšel negativně. Měla jsem tedy špatnou antikoncepci. Takže jsem teď měnila prášky. No do ms mám 2-3 dny a před dvěma dny jsme si dělala test. Protože jsem se vzbudila ze snu, kde jsem našla test pozitivní a byla z toho úplně rozhozena. No nic extra jsem v sest ráno neviděla, tak jsem šla spokojeně spát. Teď jsem to chtěla vyhodit a na tom jednom fakt nic a na tom druhem když se zadivam, něco je. 8o Já vím, ze musim čekat na ms, ale jsem vydesena. Protože mám malé dítě a na druhe nejsem připravena. :dance: Jen podotknu, ze partner se do mě neudělal ani jednou, ale měli jsme třeba opakovaný sex (oplachl si ho a šel znovu do me :roll: ) je trapný to psát, ale fakt mám strach :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4358
10.4.21 14:25

Já tam teda nic nevidim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28602
10.4.21 14:26

Takže bereš antikoncepci? Po tak dlouhé době už je test neplatný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19629
10.4.21 14:40

To jako řešíš 2dny starý udělaný test? :mrgreen: počkej do termínu ms, tečka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 14:41

Ano, beru. Ale brala jsem 3 měsíce a pak měnila pravé na jinou a teď beru první platicko z jiné.
Ufff to jsem rada. Protože já ten test predtim moc neprohlizela. A teď jsem to chtěla jen vyhodit a “něco” tam vidím. Ale asi jen blaznim z toho snu :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
10799
10.4.21 14:51

Ten test uz nemuzes brat vazne po tak dlouhe dobe.. kdyby sis precetla pribalovy letak k tehotenskemu testu, tak je to tam napsany.. ta ryska se udela aj kdyz tehotna nejsi. Vyhod to a nesil :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 16:33

Tenhle je teď

• Citovat
  • Nahlásit
305
10.4.21 16:56

Tak tady// jsou

Dvě čárky vidím 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2285
10.4.21 17:37
@Anonymní píše:
Tenhle je teď

No na té druhé fotce sice jakéhosi ducha vidím, ale co vím, tak takové doušky některé testy dělají, takže ti stejně nezbyde, než vyčkat a zkusit za pár dní… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
598
10.4.21 18:05

Taky vidím :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
10.4.21 21:02

Tento vypadá pozitivně… zkus hned ráno další a uvidí se. To by se to už mělo opravdu rozlousknout. Za mě ale pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
12.4.21 10:06

Ja to mám úplne rovnako, beriem HAK, dávame si pozor..minuli týždeň presne ako vy priebeh a fuk mam na teste toto pred tym bol styk hadam 20 dni dozadu tak z toho urcite nie, krvácať mám teraz som akurat 4deň prestávky ja som včera aj špinila dnes zatiaľ skoro nič ani nemám bolesti čo je divné a do toho včera dnes takéto testy, menzes pri HAK mám 3 -4 dňové spinenie slabé krvacanie na jeden mini tampón, užívam skoro 2 roky presne plus mínus 10min, naplno nejdeme nikdy pouzijeme aj kondom až na ten styk pred týždňom ale tam si aj tak dával pozor, ešte má aj očkovali prvou dávkou na covid, my už ďalšie dieťa nechceme, mame dve..som hotová, dávame si pozor na 2×, testy sú dr max 10tkove :nevim: :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3721
17.4.21 18:33
@Teres07 píše:
Ja to mám úplne rovnako, beriem HAK, dávame si pozor..minuli týždeň presne ako vy priebeh a fuk mam na teste toto pred tym bol styk hadam 20 dni dozadu tak z toho urcite nie, krvácať mám teraz som akurat 4deň prestávky ja som včera aj špinila dnes zatiaľ skoro nič ani nemám bolesti čo je divné a do toho včera dnes takéto testy, menzes pri HAK mám 3 -4 dňové spinenie slabé krvacanie na jeden mini tampón, užívam skoro 2 roky presne plus mínus 10min, naplno nejdeme nikdy pouzijeme aj kondom až na ten styk pred týždňom ale tam si aj tak dával pozor, ešte má aj očkovali prvou dávkou na covid, my už ďalšie dieťa nechceme, mame dve..som hotová, dávame si pozor na 2×, testy sú dr max 10tkove :nevim: :nevim: :nevim:

Zdají se mi čistý ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1231
21.4.21 08:23
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosím vás, nemám rada loveni duchu, ale mám už holčičku, která má necelý půl rok a našla jsem asi nějakého toho pídil ducha ci jak se tomu říká. Vidíte to taky? Akorát já si nepamatuju, kdy jsem s partnerem spala. Respektive minulou sobotu. A predtim proste nevím. Já si to nikam nepíšu. 8o :D a dny mi splývají. Každopádně před měsícem mi bylo zle. Dělala jsem si test a vyšel negativně. Měla jsem tedy špatnou antikoncepci. Takže jsem teď měnila prášky. No do ms mám 2-3 dny a před dvěma dny jsme si dělala test. Protože jsem se vzbudila ze snu, kde jsem našla test pozitivní a byla z toho úplně rozhozena. No nic extra jsem v sest ráno neviděla, tak jsem šla spokojeně spát. Teď jsem to chtěla vyhodit a na tom jednom fakt nic a na tom druhem když se zadivam, něco je. 8o Já vím, ze musim čekat na ms, ale jsem vydesena. Protože mám malé dítě a na druhe nejsem připravena. :dance: Jen podotknu, ze partner se do mě neudělal ani jednou, ale měli jsme třeba opakovaný sex (oplachl si ho a šel znovu do me :roll: ) je trapný to psát, ale fakt mám strach :D

Jak jsi zakladatelko dopadla? Ono ze si ho pritel oplachne neznamena, ze nemuzes otehotnet, ptze muze mit jeste sperma v mocove trubici, takze tohle bych jako ochranu vubec nepraktikovala ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
21.4.21 08:28

Jako nevím jak ostaní ale já tam nc nevidím..otestujte se pozdeji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu