Reklama

A ono pořád nic!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Domuse22
Nováček 2 příspěvky 01.10.18 19:21
A ono pořát nic..

Ahoj holky… Kdy je na čase začít „plasit“ a přemýšlet nad tím že mimčo asi mít nebudu? Dobře s přítelem se snažíme sice jen pár mesicu ale když ta3l nejak přemýšlím tak sexuálně žiju uz nejaky ten pátek zpátky a nikdy jsem nemela chráněny sex… A nikdy jsem ani do jiného stavu nepřišla.. Dřív mě to netrápilo ale když se člověk začne snazit uz cílevědomě a pak mu dojde ze se znazil „tak nějak porad“ začne mít obavy :,(

Reklama

Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9733 příspěvků 01.10.18 19:25

No tak jste praktikovali prerusovanou solouz ne?

Prof. Farnsworth
Závislačka 4456 příspěvků 01.10.18 19:26

Zkus to s jiným chlapem - třeba je problém na jeho straně :mrgreen:

Zabatko
Závislačka 4209 příspěvků 01.10.18 19:35
@Prof. Farnsworth píše:
Zkus to s jiným chlapem - třeba je problém na jeho straně :mrgreen:

Jestli ona to s kdekým už nezkoušela dřív. Taky píše, že sexuálně žije už nějaký ten pátek a nikdy ochranu neřešila (rozumím tomu tak, že neřešila ochranu ani když do jiného stavu přijít nechtěla), takže bych to minimálně - i podle způsobu vyjadřování - viděla na nižší IQ.

berry4
Nadpozemská drbna 28339 příspěvků 01.10.18 19:40
@Zabatko píše:
Jestli ona to s kdekým už nezkoušela dřív. Taky píše, že sexuálně žije už nějaký ten pátek a nikdy ochranu neřešila (rozumím tomu tak, že neřešila ochranu ani když do jiného stavu přijít nechtěla), takže bych to minimálně - i podle způsobu vyjadřování - viděla na nižší IQ.
:D

Kriss Tina
Kelišová 5013 příspěvků 01.10.18 19:43

@Domuse22 a co si zajít na gyndu ať ti udělaj nějaký vyšetření? Pošlou tebe i přítele na genetiku, jestli je všechno v pořádku :think:

Safrik
Kecalka 186 příspěvků 1 inzerát 01.10.18 19:48

Po roce snazeni uz to lekar resi jako problem.

GirlsNick
Kecalka 293 příspěvků 01.10.18 19:51
@Domuse22 píše:
Ahoj holky… Kdy je na čase začít „plasit“ a přemýšlet nad tím že mimčo asi mít nebudu? Dobře s přítelem se snažíme sice jen pár mesicu ale když ta3l nejak přemýšlím tak sexuálně žiju uz nejaky ten pátek zpátky a nikdy jsem nemela chráněny sex… A nikdy jsem ani do jiného stavu nepřišla.. Dřív mě to netrápilo ale když se člověk začne snazit uz cílevědomě a pak mu dojde ze se znazil „tak nějak porad“ začne mít obavy :,(

@Domuse22 Ano já jsem neměla chráněni sex s neotěhotněla jsem. Pak jsme si řekli jsme do toho a povedlo se :kytka: Určitě se Vám taky zadaří :dance:

Domuse22
Nováček 2 příspěvky 01.10.18 19:54

@Zabatko zatímco z tebe to IQ úplně přetéká… :potlesk:

lachtanice86
Kelišová 6056 příspěvků 01.10.18 20:26

@Domuse22 co je pořát? A pár měsíců nikdo řešit nebude

Tory_Loca
Nováček 2 příspěvky 01.10.18 21:27
@Domuse22 píše:
Ahoj holky… Kdy je na čase začít „plasit“ a přemýšlet nad tím že mimčo asi mít nebudu? Dobře s přítelem se snažíme sice jen pár mesicu ale když ta3l nejak přemýšlím tak sexuálně žiju uz nejaky ten pátek zpátky a nikdy jsem nemela chráněny sex… A nikdy jsem ani do jiného stavu nepřišla.. Dřív mě to netrápilo ale když se člověk začne snazit uz cílevědomě a pak mu dojde ze se znazil „tak nějak porad“ začne mít obavy :,(

jedna známá mi říkala úplně to samé. řekla, že musela se naučit naslouchat své tělo a zjistit, jak ji fungují vaječníky (doktor žádný problém neviděl) a az asi ve 36 letech otěhotněla. Také moderní chlapy mají bohužel problém se spermií.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >