A ono pořád nic!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Domuse22
Nováček 2 příspěvky 01.10.18 19:21
A ono pořát nic..

Ahoj holky… Kdy je na čase začít „plasit“ a přemýšlet nad tím že mimčo asi mít nebudu? Dobře s přítelem se snažíme sice jen pár mesicu ale když ta3l nejak přemýšlím tak sexuálně žiju uz nejaky ten pátek zpátky a nikdy jsem nemela chráněny sex… A nikdy jsem ani do jiného stavu nepřišla.. Dřív mě to netrápilo ale když se člověk začne snazit uz cílevědomě a pak mu dojde ze se znazil „tak nějak porad“ začne mít obavy :,(

Reakce:

Šarlota4
Extra třída :D 10023 příspěvků 01.10.18 19:25

No tak jste praktikovali prerusovanou solouz ne?

Prof. Farnsworth
Kelišová 5170 příspěvků 01.10.18 19:26

Zkus to s jiným chlapem - třeba je problém na jeho straně :mrgreen:

Zabatko
Závislačka 4298 příspěvků 01.10.18 19:35
@Prof. Farnsworth píše:
Zkus to s jiným chlapem - třeba je problém na jeho straně :mrgreen:

Jestli ona to s kdekým už nezkoušela dřív. Taky píše, že sexuálně žije už nějaký ten pátek a nikdy ochranu neřešila (rozumím tomu tak, že neřešila ochranu ani když do jiného stavu přijít nechtěla), takže bych to minimálně - i podle způsobu vyjadřování - viděla na nižší IQ.

berry4
Nadpozemská drbna 28339 příspěvků 01.10.18 19:40
@Zabatko píše:
Jestli ona to s kdekým už nezkoušela dřív. Taky píše, že sexuálně žije už nějaký ten pátek a nikdy ochranu neřešila (rozumím tomu tak, že neřešila ochranu ani když do jiného stavu přijít nechtěla), takže bych to minimálně - i podle způsobu vyjadřování - viděla na nižší IQ.
:D

Kriss Tina
Kelišová 5897 příspěvků 01.10.18 19:43

@Domuse22 a co si zajít na gyndu ať ti udělaj nějaký vyšetření? Pošlou tebe i přítele na genetiku, jestli je všechno v pořádku :think:

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 01.10.18 19:48

Po roce snazeni uz to lekar resi jako problem.

GirlsNick
Kecalka 399 příspěvků 01.10.18 19:51
@Domuse22 píše:
Ahoj holky… Kdy je na čase začít „plasit“ a přemýšlet nad tím že mimčo asi mít nebudu? Dobře s přítelem se snažíme sice jen pár mesicu ale když ta3l nejak přemýšlím tak sexuálně žiju uz nejaky ten pátek zpátky a nikdy jsem nemela chráněny sex… A nikdy jsem ani do jiného stavu nepřišla.. Dřív mě to netrápilo ale když se člověk začne snazit uz cílevědomě a pak mu dojde ze se znazil „tak nějak porad“ začne mít obavy :,(

@Domuse22 Ano já jsem neměla chráněni sex s neotěhotněla jsem. Pak jsme si řekli jsme do toho a povedlo se :kytka: Určitě se Vám taky zadaří :dance:

Domuse22
Nováček 2 příspěvky 01.10.18 19:54

@Zabatko zatímco z tebe to IQ úplně přetéká… :potlesk:

lachtanice86
Kelišová 6619 příspěvků 01.10.18 20:26

@Domuse22 co je pořát? A pár měsíců nikdo řešit nebude

Tory_Loca
Nováček 2 příspěvky 01.10.18 21:27
@Domuse22 píše:
Ahoj holky… Kdy je na čase začít „plasit“ a přemýšlet nad tím že mimčo asi mít nebudu? Dobře s přítelem se snažíme sice jen pár mesicu ale když ta3l nejak přemýšlím tak sexuálně žiju uz nejaky ten pátek zpátky a nikdy jsem nemela chráněny sex… A nikdy jsem ani do jiného stavu nepřišla.. Dřív mě to netrápilo ale když se člověk začne snazit uz cílevědomě a pak mu dojde ze se znazil „tak nějak porad“ začne mít obavy :,(

jedna známá mi říkala úplně to samé. řekla, že musela se naučit naslouchat své tělo a zjistit, jak ji fungují vaječníky (doktor žádný problém neviděl) a az asi ve 36 letech otěhotněla. Také moderní chlapy mají bohužel problém se spermií.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Arichteva po vyřazení: Úleva! Zápřah ve StarDance ovlivnil i můj vztah s manželem

Tohle vyřazení pro ni bylo pekelně hořké. V první části semifinálového večera... číst dále >

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >