A-styl ateliér - Hradec Králové. Máte zkušenosti?

8.8.13 08:13

A-styl ateliér - Hradec Králové... Máte zkušenosti?

Dobré ráno,
máte někdo zkušenosti s výstavbou rodinného domu s firmu A-styl ateliér z Hradce Králové???
Děkuji za Vaše názory ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

439
8.8.13 10:05

Prave se chystame koupit stavebni pozemek, takze se mi budou hodit veskera doporuceni stejne jako vam. Bohuzel, ale o teto firme nemam zadne informace :-( snad se tu nekdo objevi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.8.13 10:10

Taky doufám, sháním všechny možné firmy a informace… Nechci aby nám baráček spadl za pár let na hlavu :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
439
8.8.13 10:52

Mrkla jsem na jejich stránky a vůbec to nevypadá špatně. Netušíte, jak to vypadá cenově? Rádi bychom nějaký dům 5-6+1 max. do 3,5mil Kč a nejlépe zděný, ne dřevostavbu. Hodně jsem sledovala nabídku gservisu, interhome a aw domy přepychy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.8.13 11:10

Tak ty AW domy nevypadají vůbec špatně, ale my bychom radši dřevostavbu… Záleží jestli má někdo zkušenosti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
439
8.8.13 12:08

Manžel je absolutně proti dřevostavbám, pro něj to znamená dům tak pro jednu generaci a pak je to na zbourání… ale pokud je to kvalitní, tak by to snad mělo být v pořádku. V dnešní době jsou dobré stavební postupy, takže stačí už jen kvalitní firma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.8.13 12:12

Je pravda, že zděný je zděný… Ale myslím, že pokud se to postaví kvalitně, tak je to taky ok… Všude uvádějí životnost dřevostavby 100 let…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
439
8.8.13 20:00

A z jakého důvodu chcete dřevostavbu? nezdálo se mi, že by byl nějaký větší cenový rozdíl :-/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.8.13 09:28

Hlavně kvůli tomu, že je to rychle postavené…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
439
9.8.13 12:38

Je pravda, že rychlost stavby je u dřevostaveb obrovským pozitivem. Včera jsem náhodou narazila na stránku s dřevostavbami http://www.nizkoenergeticke-domy-na-klic.eu/…eticke-domy/ . Není to zrovna až podezřele levné? Manžel prohlásil, že kdyby nám někdo postavil 5+1 za 1290000, jako uvádí na stránkách, tak do toho snad také půjdeme :-D určitě potřebujeme min. 5+1 a chtěli bychom patrový domek, protože máme vyhlídnutý pozemek cca. 700m, tak aby dům nezabral většinu místa. Jak jste na tom vy? Máte nějaký vytipovaný dům? Já jsem naprosto nerozhodná :-/ manžel řekl, že výběr nechá na mě, že do toho se míchat nebude, ale já jsem naprosto bezradná :-/ hlavně mám představu, abychom se vešli cca. do 2,7mil a to domy, které se mi líbí nesplňují :-/ Jen ten pitomý pozemek nás vyjde 2,3mil Kč. Také chcete stavět v HK?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.8.13 14:00

Tak na těch stránkách jsou ceny domů k dokončení, tzn, že to budete mít bez interiéru, to si musíte dodělat sami nebo jiná firma. Tak co si navrhnout vlastní projekt… takhle jsem to udělala já, žádný z typových domů se mi nelíbil, takže jsem si to nakreslila podle sebe. Bungalov 4+kk, nic velkýho. Včera jsem ten půdorys rozeslala různým firmám a čekám na cenové nabídky. Potom už budeme jenom vybírat firmu. A taky většinou k těm cenám typových domů na netu se musí ještě připočíst cena za základovou desku, většinou to je bez DPH. Ta firma co jsi našla se mi nějak nezamlouvá, myslím, že to mají neaktualizované… My chceme stavět v Borohrádku, což je asi 30 km od HK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
439
9.8.13 22:20

Mě se ty typové domy také vůbec nelíbí. Líbil by se mi dům podle mých představ, ale asi bychom se nedoplatili, takže se koukám po typových domech s tím, že bychom si ho alespoň částečně přizpůsobili k obrazu svému. Nejhorší je, že jsem naprosto nerozhodná v tom, co bych sis přála. Jeden den se mi líbí rustikální styl a o pár dní později moderna. Mám z toho zamotanou hlavu.

Borohrádek znám, jako malá jsem hodně jezdila k příbuzným do Čestic, což je kousek. Na mě je to tam až moc klidné, ale závidím frolíkovu kávičku ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.8.13 07:37

Také jsem byla nerozhodná… Několikrát jsem projekt předělávala, ještě abychom jsme se s přítelem tak trochu shodli, i když mi do toho moc nemluvil :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
23.4.17 17:09

Tak já mám aktuální zkušenost - a musím říct, že úplně v pohodě. Přišli jsme tam, že chceme jejich typovku, ale upravit. Nakonec nám udělali úplně individuální návrh, zpracovali na něj projekt, zařídili povolení a úplně bez starostí.
Teď komunikujeme se stavební firmou, která je na ně navázaná a všechno vypadá taky bez problémů. Tak snad tyhle Vánoce už ve svým :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama